Přejít na obsah

Dotaz na www.21jewels.com


jirka2

Doporučené příspěvky

Rád bych se zeptal na obchod www.21jewels.com zda-li má s ním někdo zkušenosti a zda-li by mi někdo poradil, jak se tam objednává. Jedenkrát jsem to zkusil a nic. Nikdo se neozval. Asi jsem něco zadal špatně.

BTW líbí se mi tam Seiko Military Cronograph (viz. obrázek), protože stopuje až do 12 hodin a dokonce s přesností 0,05s.

Děkuji předem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak dlouho trvá doprava ze singapuru? na www.jewels.com jsem ve čtvrtek objednal černé samuraje. jsem zvědavej.  Prodejce mi poslal mail s číslem kterým sleduju zásilku. Myslím že je to obchod v pohodě.

Dám vědět jak to dopadlo.

Tak 8 kalendářních dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak seiko samurai došly, mám je na ruce, fakt super. Nechal jsem si zkratit řemínek, zatím o 3 články ale nevím jestli to neni moc utažený. Nejsem na hodinky zvyklý a takhle masivní to je nářez. Budu si muset chvíli zvykat. Ale jinak nákup bez problému. Žádné clo ani DPH. Koneční cena je 209 dolarů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak seiko samurai došly, mám je na ruce, fakt super. Nechal jsem si zkratit řemínek, zatím o 3 články ale nevím jestli to neni moc utažený. Nejsem na hodinky zvyklý a takhle masivní to je nářez. Budu si muset chvíli zvykat. Ale jinak nákup bez problému. Žádné clo ani DPH. Koneční cena je 209 dolarů.

209 za ocel nebo titan?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že snad všichni uvádíte, že s 21jewels to chodí bez cla a DPH. Jak to tak vypadá, než abych se nervoval na ebay u Pokemonyu u ceny kolem 115 USD + 22 poštovné, to raději přichodím těch 18 dolarů a do týdne mám monstra doma.

frisco, prosímtě jak hodinky přišli? bez krabičky a s papírama jak píšou jewels na svých stránkách?!

A ještě jeden dotaz, dá se platit přes paypal nebo musíš přímo kartou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom poznateček k 21jewels. Maji jako způsob platby uvedený Worldpay, kde je uvedena i VISA Elektron, která vydaná ČS mi krásně chodí na paypalu, ale u Worldpay vám jí nevezmou, berou pouze elektronky vydané v UK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy co máte zkušenosti s 21jewels, poslali vám nějaký mail o tom, že jste nakoupil a že zboží posílají nebo vám až potom přišli hodinky bez jediné další informace? Včera jsem objednal a zaplatil. Od Worldpay mi přišel mail, že platba proběhla a teď, že je vše již na prodejci, ale ten se ještě neozval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...