Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ahojky chronolidičky,

 

chci zjistit zájem o návštěvu firmy Romain Jerome. Jelo by se autem do Ženevy s přespáním na jednu noc. Prohlídkou města a návštěvou firmy Romain Jerome. Zatím pouze zjišťuji zájem, abych věděl, jestli má smysl něco takového domlouvat.

Posted

Ja bych predbezne zajem mel (jen mezi 30. kvetnem a 5. cervnem jsem mimo republiku, takze ty dva vikendy mam zabity a pak je chronosraz).

Posted

Hele a jste si jisti, že něco takovýho jako Romain Jerome fabrika existuje? Aby to nebyly jen kanceláře marketingového a designerského oddělení.

Posted
Hele a jste si jisti, že něco takovýho jako Romain Jerome fabrika existuje? Aby to nebyly jen kanceláře marketingového a designerského oddělení.

 

 

"Doufam, ze muzete alespon naznacovat?"

Posted

Já nevím jak řeší výrobu pouzder a ciferníků, ale strojky pro ně dělalo BNB. Třeba je tam fabrika, na dvoře leží kus vraku Titanicu, vedle plechů z Apolla a hromádek měsíčního prachu a popela z Ejafijá....., prostě z tý sopky. Nevím ...

Posted

Hmm. Ted jsem jeste vic zvedav s jako kluci prijedou. Jestli pojedou.

Posted

Ještě ty jednodušší strojky dělal La Joux-Perret (zajímavý subdodavatel strojků, moc se o nich nemluví) a Concepto Watch Company (ex Jacquet SA, kteří se zapletli s přeprodáváním ruských strojkůi), ti dělají i pro Volna, další Arpův projekt po vyhazovu z RJ.

Rytecké práce dělal pro ně Kees Engelbarts. Když se podíváte na jeho vlastní věci, podezíral bych ho i z někerých těch ciferníků

kees_dragon_gate.jpg

Posted

Koukam, koukam.

 

OT: muzes prosim ozivit nejakym bonbonkem vlakno o astro komplikacich nebo moonphase?

Posted

ahoj lidi, hezkyy, ja bych taky jela hned, aspon na ty sopečný hodinky se mrknout...jen ten víkend 12.,13.6. jsem pryc.

Posted
ahoj lidi, hezkyy, ja bych taky jela hned, aspon na ty sopečný hodinky se mrknout...jen ten víkend 12.,13.6. jsem pryc.

 

Protože má Jana asi 148cm a 40 kilo, tak ji doporučuji, moc místa nezabere :)

 

Posted

Na tohle nemohu nereagovat - grrrrr....:gun_bandana: sem sice mensi, ale 148 cm fakt nemam, jelikož ram kola mam 16ti palcovej. Merim o hodne vic :) Ale díky za doporučení..

 

Protože má Jana asi 148cm a 40 kilo, tak ji doporučuji, moc místa nezabere :)

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...