Jump to content

Recommended Posts

Posted

Dlouho jsem uvažoval o koupi nějakých DIGI. Hlavně na sport a jiné drsnější aktivity (práce třeba na zahradě) :) kde by jistě mechaniky utrpěly. Chtěl jsem něco odolného a tak jsem koukal po nějakych Géčkách. Pak jsem narazil na TIMEX HUMVEE, ktere jsou už docela raritou. Velice zvláštní hodinky...jsou tak hrozně škaredé až jsou pěkné :rolleyes: Po přečtení recenze, kterou napsal Gilius, bylo jasné, že ty hodinky chci. RECENZE Poblaznil se do nich i můj brácha, řekl bych, že ještě více než já :thumbsup_anim: Jenže jsou opravdu raritou a nedají se tak jednoduše sehnat. Nedavno nám štěstí přálo a MarcelG objevil dva kousky v perfektním stavu...teď už jsou doma. Řekl bych, že jediné dva v našem městě.

Musím říct, že ve skutečnosti vypadají mnohem lépe než na fotografiích. Na ruce sedí perfektně a asi opravdu něco vydrží. Do takových testů jako Gilius se, ale raději nebudu pouštět. :sweatdrop:

 

Přikládám jeden rychlý výcvak. Až bude čas, snad je nafotím nějak zajimavěji.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Skvělá drsárna. Hele, mně furt ctění členové chronomagu nutí k mým panerai for ferrari nějaké rychlé červené auto. Jak jseš na tom Ty? :thumbsup_anim:

Posted
Skvělá drsárna. Hele, mně furt ctění členové chronomagu nutí k mým panerai for ferrari nějaké rychlé červené auto. Jak jseš na tom Ty? :thumbsup_anim:

 

Zatím dobře, nikdo mně nenutí :rolleyes: Navíc to je trošku drahé auto k tak levným digi :rolleyes:

Posted
Paráda, tohle bych potřeboval na sobotu, jdu si trochu zalbnout s H2.

Ten pásek je na sucháč tzn. velcro?

 

Teda, ty se máš :rolleyes: Kdybys nebyl tak daleko, klidně bych ti je na blbnutí pujčil, ať se taky svezou :) Jj, je to velcro strap.

Posted
Teda, ty se máš
Mám a nemám... je to jen hodinka - a už teď vím, že to bude sakra rychlá hodinka a pak se zas vrátím do reality :(

Bude to takový table dance, nechají mě i sáhnout, ale bez možnosti pokračování...

Posted
Mám a nemám... je to jen hodinka - a už teď vím, že to bude sakra rychlá hodinka a pak se zas vrátím do reality :(

Bude to takový table dance, nechají mě i sáhnout, ale bez možnosti pokračování...

 

No, lepší hodinka než nic a než drátem do oka :pokey: :lol:

Posted

Lobuji za zalozeni extra-sekce pro digitalky a plastaky...tohle nema s hodinkama, tak jak je snad vetsina z nas chape, preci nic spolecneho. Trosku soudnosti by neskodilo!!!

Posted
Lobuji za zalozeni extra-sekce pro digitalky a plastaky.
Se tady trochu rozhlídni, než začneš lobovat.

 

Tohle nema s hodinkama, tak jak je snad vetsina z nas chape, preci nic spolecneho. Trosku soudnosti by neskodilo!!!
Je hezký, že si se třema vykřičníkama bereš do pusy většinu, tenhle model vidíme často a stejně tak často je úplně mimo mísu. Představ si, že třeba já to za hodinky považuju, stejně jako hodinky od Omegy, JLC, Breguet, IWC, Panerai, Zenith...

 

A znovu radím, nejdřív se rozhlídni, abys tu skutečnou většinu aspoň trochu poznal.

Posted
Lobuji za zalozeni extra-sekce pro digitalky a plastaky...tohle nema s hodinkama, tak jak je snad vetsina z nas chape, preci nic spolecneho. Trosku soudnosti by neskodilo!!!

:thumbsup_anim: tohle je ďábel! :thumbsup_anim:

 

Posted
Lobuji za zalozeni extra-sekce pro digitalky a plastaky...tohle nema s hodinkama, tak jak je snad vetsina z nas chape, preci nic spolecneho. Trosku soudnosti by neskodilo!!!

 

 

no ale toto? zaloz si najprv anketu s nazvom su digitalky naozaj hodinky? a potom ak nahodou budes mat pravdu tak sa ohanaj vacsinou. ja osobne mam digi hodinky celkom rad aj ked momentalne ziadne nemam...

Posted
Lobuji za zalozeni extra-sekce pro digitalky a plastaky...tohle nema s hodinkama, tak jak je snad vetsina z nas chape, preci nic spolecneho. Trosku soudnosti by neskodilo!!!

 

Misto toho lobovani si to tu radsi procti soudruhu....

Posted

Jojo, trošku soudnosti by to chtělo :rolleyes: Někteří nemusí vidět nic společneho s hodinkama ani třeba přesýpací hodiny, sluneční, vodní, provázkové a nevím jaké ještě byli. Ale třeba díky nim a potřebě lídí určovat čas od dávných dob... teď na rukou máme hodinky. Třeba digitalní, plastové, malé - velké, mechanické, drahé - levné. Ty, které jsme si vybrali a chceme nosit. Ty, které ukazují jenom čas, nebo dalších X věcí. To už je docela jedno, ale jsou to prostě hodinky, ke kterým máme nějaký svůj vztah. Nemusí se ti líbit, můžes si myslet o nich své, ale....trošku sodnosti než něco napíšeš, děkuji.

Posted

No, musím tady v něčem s Nikem souhlasit. Ač nejsem zastáncem nebo spíše oblíbencem digi a když jsem tyto teda objednával pro ty dva "bratry v triku", trochu jsem měl strach i za ně, že to bude teda nějak "mimo", protože jsem je nikdy na živo neviděl.

Ale o to větší bylo moje překvapení, když dorazily a i já si je zkusil na ruku. Řeknu Vám, tak nějak to vše sedělo jak má a i vypadalo to dobře a to vše do té míry, že jsem se i přichytil při myšlence, že se mi i líbí a že bych si je na takové to domácí žvýkání taky dokázal představit!

Zvláštní..

Ale faktem je, že jsou něčím zvláštní, dobré a zajímavé...Líbí se mi ;)

 

 

P.S. Niko vypálil si Mataovi rybník :rolleyes:

Posted

Tak tedy nelobuji (sekce digitalni hodinky me nezajima...tudiz jsem ji nezaregistroval), ale DOPORUCUJI, aby ti, co maji potrebu ventilovat svoji radost z vlastnictvi digitalnich zazraku se 150 funkcema teto sekce vice vyuzivali.

 

Posted
Tak tedy nelobuji (sekce digitalni hodinky me nezajima...tudiz jsem ji nezaregistroval), ale DOPORUCUJI, aby ti, co maji potrebu ventilovat svoji radost z vlastnictvi digitalnich zazraku se 150 funkcema teto sekce vice vyuzivali.

 

Děkuji za doporučení. Budu se tím řídit a pokud budu mít potřebu ventilovat radost z nového přírustku Digi zázraku nebo mechanických hodinek, určitě jí umístím do správné sekce "pochlubte se novými přírůstky" tak jako tentokrát.

Posted
Tak tedy nelobuji (sekce digitalni hodinky me nezajima...tudiz jsem ji nezaregistroval), ale DOPORUCUJI, aby ti, co maji potrebu ventilovat svoji radost z vlastnictvi digitalnich zazraku se 150 funkcema teto sekce vice vyuzivali.

 

Souhlasím, přece by neměli využívat k chlubení se digitálkami toto úzce profilované vlákno!..... :rolleyes:

 

Obecná diskuse o hodinkách > Všeobecná diskuse > Pochlubte se novými přírůstky

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...