Přejít na obsah

Letecký den CIAF 2010 Hradec Králové


Doporučené příspěvky

Tak komu to ušlo a má zájem, tady je link na informace.. http://www.airshow.cz/clanek-179-CZ-CIAF-2010-Home.html

 

Slíbená účast mimo jiné Breitling Jet Team (nové kamufláž), E3-A AWACS, zástupci NATO TIGER ASSOCIATION.. :oneeyed02:

víc zde.. http://www.airshow.cz/clanek-176-CZ-CIAF-2010-Technika.html

 

Tak už jen to počasí.. :gunsmilie:

 

post-10961-010959300 1283241087.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jelikož jsem musel kvůli zranění psíka změnit program, tak jsem tam narychlo zajel na mašině. Celkem vydařený program, z Migu 29 jsem měl úplně husinu (doufám, že ten khaki jedinec byl Mig 29?), Breitling team naopak zklamal, ukázali úplně to samé, co před dvěmi léty, a možná ještě méně, ale jo, jde to klukům:-)" Koza dojí krev nepadla, jelikož jsem koukal od rybníka"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Jelikož jsem musel kvůli zranění psíka změnit program, tak jsem tam narychlo zajel na mašině. Celkem vydařený program, z Migu 29 jsem měl úplně husinu (doufám, že ten khaki jedinec byl Mig 29?), Breitling team naopak zklamal, ukázali úplně to samé, co před dvěmi léty, a možná ještě méně, ale jo, jde to klukům:-)" Koza dojí krev nepadla, jelikož jsem koukal od rybníka"

 

mig 29 je tohle:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YL1FblthxQ0

 

k zemi ho poslal můj oblíbenec Anatoly Nikolajevič Kvočur :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

To je on, paráda a hlavně ten rachot, to miluji" Ale takovouhle frajeřinku tam teda nepředvedl :P

 

souhlas, ten vnitřní rachot, když vibrujou plíce a ledviny mám taky rád :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se letka Breitlingů líbila. Viděl jsem je poprvé. Měli tam super komentář, takový by měl být u všeho. A ne jenom: "právě jsme viděli, teď pilot předvedl, mohli jste vidět..."

 

Vlastimil76644: pokud myslíš toho kostičkovanýho, tak byl fakt super. 

 

S jordánskou letkou jsem se minulej rok ztřískal v kasínu, jsou to husťáci. :smile_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U dvacetdevítek jsem sloužil v letech 89/90 na letišti v Žatci a rachot to teda byl. Parádní kousky s nima uměli i naši, např. Václav Vašek. A pak je vyměnil Kalous s polákama za vrtulníky...

 

Škoda že jsem je už "nezažil". Jak jsou na tom teď na slovensku, mají nějaký display co za to stojí?

 

PS: podle mě to nebyl špatný tah, s ohledem na ten počet povodní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že jsem je už "nezažil". Jak jsou na tom teď na slovensku, mají nějaký display co za to stojí?

PS: podle mě to nebyl špatný tah, s ohledem na ten počet povodní...

 

No, špatný tah by to možná nebyl, kdyby ten poměr vyměněných strojů byl poněkud jiný (10 "Fulcrumů" MiG-29 za 11 "Sokolů" W3A). Takhle si poláci gratulovali k výhodnému obchodu a my měli až do Gripenů "trubky" MiG-21...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále mi tam něco nesedělo, tak jsem projel staré fotky a uvědomil si, že mají kluci nový nástřik letadel, nebo jich mají víc? Nové kombinézy a jeden maník jim v týmu chybí, ten nalevo" Ponpon tam je stále"

Takže nějáké změny tam skutečně jsou:-)Jo tak jsem koukal do programu a možná si dám s MIG 29 repeté:-) Opravdu mě včera dostal"

(omlouvám se za foto, převoceno ze zrcadlovky)

post-364-039203900 1283669340.jpg

post-364-074267000 1283669392.jpg

post-364-019537000 1283669411.jpg

Upraveno uživatelem Vlastimil7664
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...