Přejít na obsah

Prodeje na Chronomagu


Ejabejaroz

Doporučené příspěvky

no a to nechápu zase já - co hromadíš ? :D - kdo na ty cetky bude za 50 let zvědavý ? - chápu hromadění peněz a nemovitostí pro budoucí generace, ale na naše krámy, které se nám momentálně líbí nebude nikdo zvědavej a rakev nemá kapsy ;)

 

Vzpomínky - každý můj nákup hodinek byl specifický příběh a když mi ukradli čtvery Omegy, dvoje Brajtle a Londžíny tak mi bylo jako když mi ukradli kus minulosti. Ale zase byla příležitost hromadit od píky :rolleyes:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hromadeni taky nechapu, prosel jsem si tim a prislo mi to uplne zbytecny, pro me je optimalni mit 1-2 hodinky a jsem spokojenej, vic jich stejne neunosim, ale zase na druhou stranu chapu, ze nekdo to ma jinak..

 

Ad barak/hodinky - to jsou natolik rozdilny veci, ze se to podle me srovnavat neda, podle indexu doba/cena by moje nejlepsi vec byly mozna nejaky boty co mam 5 let i kdyz jsem je na sobe mel 3x..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, tady se vyplatí spíš nakupovat než prodávat. Nicméně taky mám spíš sklon k hromadění, ne že bych nikdy nic neprodal, ale kousky, co mi něco říkají, si nechávám i když je nenosím, většinou teda. No a až přijde čas, tak to prodám všechno najednou a za ty prachy si dám dobrou večeři :whistle:

 

Jinak s těma ztrátama to nebude tak hrozný, dost pochybuju o tom, že někdo zdejší nakupuje za list price :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle indexu doba/cena by moje nejlepsi vec byly mozna nejaky boty co mam 5 let i kdyz jsem je na sobe mel 3x..

 

Ty máš lepší boty než bejvák? Ty vago...

 

Vážně, nechtěl jsem naznačit lepší-horší, ale jen poukázat na to, že když auta měníme co 6 let, tak není nic divnýho na tom, že o řád levnější hodinky měníme v o řád nižším intervalu. Na dvou protipólech tohodle vyjádření jsou nemovitosti, který měníme 2x za život a ponožky, který měníme 2x denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak :-) Keď niečo stojí okolo 50 000--- môže to stáť aj 25 000 a zdá sa ti to, že to je proste super cena.... ale akú cenu majú veci ako hodinky? Iste sa dá prerátať, ale predovśetkým ide o maržu obchodníkov a výrobcu, podľa kusov.... tebe urobia cenu predajcovia. Proste lacnejsie nevieš získať.... ale niekto možno áno :-ň

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Já mám bohužel také sklon k točení hodinek. Problém je, že mě dosud všechny hodinky maximálně do 3 měsíců omrzely a potřeboval jsem akutně změnu. A vůbec nejde o značku. Když jsem si pořizoval třeba Bondovky, myslel jsem si, že je nikdy nemůžu prodat. A ejhle po pár týdnech šly z domu, prostě už mě nebavily. Bohužel neumím udržet více hodinek současně po delší dobu. Jakmile nějaké hodinky nenosím, psychologicky se s nimi rozloučím a musí z domu. Takže mi obvykle zůstanou max. dvoje, ale spíš jen jedny. Krásnej a výstižnej výraz je chronobundus. Bohužel tohle neustálé točení hodinek vede ke ztrátám. Obvykle totiž prodám hodinky levněji než jsem nakoupil. Teď jsem ve fázi, kdy jsem si koupil zpátky své Strely, které jsem před rokem prodal, a dělají mi radost. Ale otázka je jak dlouho. A navíc vůbec nevím, které pak. Problém je, že se mi už jen tak nějaké hodinky nelíbí... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady ještě jiný tak likvidní trh jako je naše fórum? Asi jsem něco přehlídnul...

 

Není, nepřehlídnul, je opravdu snadný tady hodinky prodat. Možná i proto, že je tu cenová hladina nastavena podle mýho názoru relativně nízko..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se zeptám co je vlastně v pořádku, jestli hromadit a nebo s přijatelnou ztrátou prodávat a odzkoušt si více kousků.

Navíc, někteří z nás si nějaké " srdcovky" možná i nechávají i když nevědí na jak dlouho. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

točit se ztrátou chápu jako takový levnější model půjčovny. Je to samozřejmě podmíněný likviditou na fóru. Ale zatím to zaplať bůh funguje i přes omezený počet aktivních členů.

 

Otázka hromadění je asi jen otázkou individuálních budgetů, nemusí ale může to být problém pokud to váže prostředky jinde potřebné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...