Přejít na obsah

Prodeje na Chronomagu


Ejabejaroz

Doporučené příspěvky

JOOC - nějak nemůžu pochopit prodeje prakticky nových hodinek s desetitisícovými slevami - považuji se za hodně postiženého, pěkné hodinky jsem si kupoval nejméně desetkrát, ale nikdy mě nenapadlo je za dva měsíce prodávat, navíc s takovou ztrátou.

 

Je to normální???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepovedlo se mi koupit tak, abych za pár týdnů změnil názor

 

Zase z nás nemusíš dělat nesvéprávný debily, co si kupují něco, co se jim vlastně nelíbí.

 

edit: ze stejnýho důvodu lidi točí auta, ženský... cokoliv...

prostě ozkoušet co jen jde, nejde nám o touhu vlastnit deset hodinek, ale poznávat další a další

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase z nás nemusíš dělat nesvéprávný debily, co si kupují něco, co se jim vlastně nelíbí.

 

Omlouvám se pokud jsem někoho urazil. Prostě neznám nikoho kdo by si koupil auto, motorku, loď, barák apod. a za dva měsíce to prodával za 60% původní ceny. Zajímá mě co v tom je...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce te slevy, je to dano i tim za kolik hodinky nakoupis = pokud hodinky koupis na krame bez slevy, budes tratit hodne - vzdy, kdyz koupis hodinky treba zde, nebo nekde jinde za dobrou cenu, nemusis tratit vubec, nebo treba i pri prodeji vydelas..

 

Kazdopadne ta cesta za objevenim "definitivnich" hodinek holt neco stoji, je to jako se vsim, navic se riziko ztraty da casem a zkusenostma vyrazne eliminovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznám nikoho kdo by si koupil auto, motorku, loď, barák apod. a za dva měsíce to prodával za 60% původní ceny.

 

já jo, akorát ta doba obrátky se úměrně prodlužuje zaplacený ceně

 

 

edit: několik hodinek jsem měl týden (prostě jsem je tak rychle osahal a vryl do paměti), několik nožů (další moje záliba) dokonce jen pár dní

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se pokud jsem někoho urazil. Prostě neznám nikoho kdo by si koupil auto, motorku, loď, barák apod. a za dva měsíce to prodával za 60% původní ceny. Zajímá mě co v tom je...

 

Až na výjimky tady dosahujou ceny těch častěji prodávanejch hodinek s bídou úrovně slušnější ojetiny, voru ze sudů a v nemovitostech tak boudy na nářádí. Prostě hodinky jsou dosažitelný, většinou při jejich nákupu nevykrvácíš, tak je prostě točíš. Možná se tím právě supluje to, že u jiných statků to tak jednoduchý není. + důvody, který uvedl Bandi... Někdo má prostě i na to, aby točil auta. My ostatní proděláváme na hodinkách. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srovnavat barak a hodinky je nesmysl..

 

pokud použijeme index "cena/doba", tak zenithy mám déle než poslední byt, ve kterém jsem bydlel 3 roky :D

 

Jak psal kalifx, kdybysme měli vatu, tak točíme i ty lodě a baráky. Mám prostě rád pořád trochu živo. Škoda, že děti nejdou taky točit, takhle mám už 3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Asi je to tím, že moje úchylka spočívá spíše v hromadění než pouhém osahání...

 

no a to nechápu zase já - co hromadíš ? :D - kdo na ty cetky bude za 50 let zvědavý ? - chápu hromadění peněz a nemovitostí pro budoucí generace, ale na naše krámy, které se nám momentálně líbí nebude nikdo zvědavej a rakev nemá kapsy ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...