Přejít na obsah

Oprava "kukaček"


slim1963

Doporučené příspěvky

V 20. 4. 2021 v 19:44, Richard První napsal:

 

Ďakujem za odpoveď. No to zváženie aj rozmer  kyvadla by mi pomohlo. Dočasné kyvadlo viď foto ide ale takto to nechcem nechať. K šiškám - len som chcel vedieť či presná váha môže ovplyniť chod hodín alebo sú to len hrubé výkovky a pár gramov hore dole (baľšája ťechňika)176530357_500755994308630_8603171789202445853_n.thumb.jpg.cabfb5f0aefc34f6f1f40d26546c6780.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 20. 4. 2021 v 17:24, Morave napsal:

Zdravím všechny. 

Moc nepomohu, podle rad na netu se hodiny opravdu opravovat nedadají. Jak již bylo dříve psáno v jednom příspěvku, musí k tomu být i jisté nadání. A pokud není, je lepší to dát  opravit... Já času nemám, ač jsem v penzi. Navíc jsem slíbil, že ještě letos v létě opravím brousící vlak. Video jsem dal do dřívějšího příspěvku. Je to srdeční záležitost. Vážení, to jsou ale hodinky....

Morave

Ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Richard První napsal:

Myslím, že na váze záleží, vybavuji si že na řetízku u šišky bývalo něco navíc. Jako malý jsem měl hodiny. Sovu která míhala očima stejně jak kyvadlo, a když se zatáhlo za řetízek, tak zrychlila.

DSC00795.JPG

DSC00796.JPG

DSC00797.JPG

DSC00799.JPG

DscD00798.jpg

Ďakujem veľmi pekne. Presne toto som potreboval. A závažia som skúšal kombinovať a momentálne mám na hodinách 504g a na kukučke 490g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, mam z pozustalosti ruske kukacky a jedna pistala nepiska, myslim, ze leva pri pohledu dovnitr, byl zniceny mech a ulomena podstava mechu, tak jsem ji prilepil a zalepil diru dole, ale presto nepiska kdyz do ni fouknu, nevite, co poladit prip.nejaky vyktres pistaly. Dekuji Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
V 13. 6. 2021 v 22:16, thomas_124 napsal:

Ty hodiny jsou origo, tak spíše regulace. Ale čeho a jak? Jsou to relativně nové hodiny, mají 4 roky, jsou od Dolda.

 

Spirálu určitě nějakou mám, ale asi to nebude ta stejná, jaká je na obrázku..

Tam sa nic nereguluje! Ked rychlo kukaju,najskor bude zavada taka ,ze veternik/vrtulka/ sa preklzuje na oske,alebo je vtrulka ohnuta,a ma mensi otpor vzduchu , V oboch pripadoch sa rychlejsie  toci bicie sukolie,rychlejsie kukaju, ine ma nenapada. nemoze byt.Keby som to videl, tak to hned viem.cau 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...