MarcelG Odesláno 15. února 2011 Nahlásit Odesláno 15. února 2011 Jedny z nejkrásnějším chronographů a vůbec hodinek, které jsem za poslední dobu zahlédl! Fak krása! Více info ZDE Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
tombed Odesláno 15. února 2011 Nahlásit Odesláno 15. února 2011 Za mě jediná výtka, zbytky římských číslic na 12 a 6, jinak jsou hustokruté.
Chorche Odesláno 15. února 2011 Nahlásit Odesláno 15. února 2011 Za mě jediná výtka, zbytky římských číslic na 12 a 6, jinak jsou hustokruté. Jo, jo, taky mi tam trochu kazí dojem, ale jinak naprosto úžasné hodinky. Představuju si je, jako ideální doplněk k obleku ušitému na míru pro moderního gentlemana
obchodnik-o3 Odesláno 15. února 2011 Nahlásit Odesláno 15. února 2011 mozem len suhlasit s tym co tu bolo napisane
Hoonza Odesláno 24. února 2011 Nahlásit Odesláno 24. února 2011 Ty cerny jsou husty. Je ale pravda, ze ty rimsky cisla moc nedoresili, hlavne ta sestka.
rancor Odesláno 26. února 2011 Nahlásit Odesláno 26. února 2011 wauwauwau Jedny z nejkrásnějším chronographů a vůbec hodinek, které jsem za poslední dobu zahlédl! Fak krása! Více info ZDE Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Gorr GrimWolf Odesláno 21. března 2011 Nahlásit Odesláno 21. března 2011 Pro mě jedny černý na kůži prosím. Dokonce i ty zbytečky arabů se mi nějak líbí. A tlačítka chronografu takhle zbožnuju.
MarcelG Odesláno 21. března 2011 Autor Nahlásit Odesláno 21. března 2011 moc hezké Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
MaxT Odesláno 12. února 2013 Nahlásit Odesláno 12. února 2013 Nádherné. Pro mě bílé na tahu. Právě je zkouším někde sehnat za slušnou cenu. Nejníže v ČR jsem se zatím dostal na 143 tis. a z venku nemám zkušenosti takže se trochu bojím. Na chrono 24 se dají koupit nové cca. o 30 tis. levněji, ale ......
ASV Odesláno 12. února 2013 Nahlásit Odesláno 12. února 2013 Hezký, ale oboje bych nechal na kůžy. Ten tah se mě k nim nelíbí. Jinak souhlas ty římský číslice nic moc
Josef01 Odesláno 12. února 2013 Nahlásit Odesláno 12. února 2013 Máte pravdu, tahle verze se mi líbí nejvíce... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Misut Odesláno 18. února 2013 Nahlásit Odesláno 18. února 2013 Zítra se skočím kouknout tady do IWC v Zurichu. Dám vědět. Myslím, že jsem je viděl lehce na 6 tisíc CHF, což je zhruba nějakých 125 tisíc Kč, ale nejsem si tím jistej.V sobotu jsem se na ně byl podívat v museu IWC v Schaffhausenu. To byla nádhera...Nádherné. Pro mě bílé na tahu. Právě je zkouším někde sehnat za slušnou cenu. Nejníže v ČR jsem se zatím dostal na 143 tis. a z venku nemám zkušenosti takže se trochu bojím. Na chrono 24 se dají koupit nové cca. o 30 tis. levněji, ale ......
Misut Odesláno 19. února 2013 Nahlásit Odesláno 19. února 2013 Tak jsem tam byl - 6.200 CHF - cca 130.000 Kč... Nové... Zítra se skočím kouknout tady do IWC v Zurichu. Dám vědět. Myslím, že jsem je viděl lehce na 6 tisíc CHF, což je zhruba nějakých 125 tisíc Kč, ale nejsem si tím jistej.V sobotu jsem se na ně byl podívat v museu IWC v Schaffhausenu. To byla nádhera...
MaxT Odesláno 19. února 2013 Nahlásit Odesláno 19. února 2013 Tak jsem tam byl - 6.200 CHF - cca 130.000 Kč... Nové...Moc díky za info. Bohužel jsem nevydržel a nakoupil. I když, pokud pripoctu cestu do Curychu a zpet tak to je nakonec jako u nas.
Misut Odesláno 19. února 2013 Nahlásit Odesláno 19. února 2013 Jojo, je to tak.Mohu se však přece jen zeptat, na kolik u nás vyšly?Přemýšlím o tom už od té doby, co jsem se sem přestěhoval a vážně bych si rád udělal radost... Druhá věc je, jsem opravdu začátečník a nemám příliš mnoho zkušeností se servisováním atd.Jak často se musí servisovat?Kolik to tak běžně stojí v ČR? Díky moc! Moc díky za info. Bohužel jsem nevydržel a nakoupil. I když, pokud pripoctu cestu do Curychu a zpet tak to je nakonec jako u nas.
Misut Odesláno 19. února 2013 Nahlásit Odesláno 19. února 2013 A gratuluji! Myslím, že nelituješ... Vypadají skvostně!Moc díky za info. Bohužel jsem nevydržel a nakoupil. I když, pokud pripoctu cestu do Curychu a zpet tak to je nakonec jako u nas.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se