Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Jedny z nejkrásnějším chronographů a vůbec hodinek, které jsem za poslední dobu zahlédl! Fak krása!

 

Více info ZDE

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

Za mě jediná výtka, zbytky římských číslic na 12 a 6, jinak jsou hustokruté.

 

Jo, jo, taky mi tam trochu kazí dojem, ale jinak naprosto úžasné hodinky. Představuju si je, jako ideální doplněk k obleku ušitému na míru pro moderního gentlemana :)
Odesláno

wauwauwau

Jedny z nejkrásnějším chronographů a vůbec hodinek, které jsem za poslední dobu zahlédl! Fak krása!

 

Více info ZDE

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

  • po 4 týdnech...
Odesláno

Pro mě jedny černý na kůži prosím. Dokonce i ty zbytečky arabů se mi nějak líbí. A tlačítka chronografu takhle zbožnuju.

  • Po roku...
  • po měsících...
Odesláno

Nádherné. Pro mě bílé na tahu. Právě je zkouším někde sehnat za slušnou cenu. Nejníže v ČR jsem se zatím dostal na 143 tis. a z venku nemám zkušenosti takže se trochu bojím. Na chrono 24 se dají koupit nové cca. o 30 tis. levněji, ale ......

Odesláno

Hezký, ale oboje bych nechal na kůžy. Ten tah se mě k nim nelíbí. Jinak souhlas ty římský číslice nic moc :(

Odesláno

Zítra se skočím kouknout tady do IWC v Zurichu. Dám vědět. Myslím, že jsem je viděl lehce na 6 tisíc CHF, což je zhruba nějakých 125 tisíc Kč, ale nejsem si tím jistej.

V sobotu jsem se na ně byl podívat v museu IWC v Schaffhausenu. To byla nádhera...

Nádherné. Pro mě bílé na tahu. Právě je zkouším někde sehnat za slušnou cenu. Nejníže v ČR jsem se zatím dostal na 143 tis. a z venku nemám zkušenosti takže se trochu bojím. Na chrono 24 se dají koupit nové cca. o 30 tis. levněji, ale ......

Odesláno

Tak jsem tam byl - 6.200 CHF - cca 130.000 Kč... Nové...

 

 

Zítra se skočím kouknout tady do IWC v Zurichu. Dám vědět. Myslím, že jsem je viděl lehce na 6 tisíc CHF, což je zhruba nějakých 125 tisíc Kč, ale nejsem si tím jistej.

V sobotu jsem se na ně byl podívat v museu IWC v Schaffhausenu. To byla nádhera...

 

Odesláno

Tak jsem tam byl - 6.200 CHF - cca 130.000 Kč... Nové...

Moc díky za info. Bohužel jsem nevydržel a nakoupil. I když, pokud pripoctu cestu do Curychu a zpet tak to je nakonec jako u nas.

Odesláno

Jojo, je to tak.

Mohu se však přece jen zeptat, na kolik u nás vyšly?

Přemýšlím o tom už od té doby, co jsem se sem přestěhoval a vážně bych si rád udělal radost...

 

Druhá věc je, jsem opravdu začátečník a nemám příliš mnoho zkušeností se servisováním atd.

Jak často se musí servisovat?

Kolik to tak běžně stojí v ČR?

 

Díky moc!

 

Moc díky za info. Bohužel jsem nevydržel a nakoupil. I když, pokud pripoctu cestu do Curychu a zpet tak to je nakonec jako u nas.

Odesláno

A gratuluji! Myslím, že nelituješ... Vypadají skvostně!

Moc díky za info. Bohužel jsem nevydržel a nakoupil. I když, pokud pripoctu cestu do Curychu a zpet tak to je nakonec jako u nas.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...