Přejít na obsah

Certina DS First


Vit

Doporučené příspěvky

Ten pavouk je hustej, kde to je foceno :)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, ale to je dalka :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vas nesnasim! Nejdriv si jako prohlidnu fotky a reknu si "sakra to jsou hezky hodinky, ty chci!", a pak si prectu, ze uz se neprodavaj... Nejaky napad na hodinky podobneho designu za nejakou ne uplne vrazednou (cti podobnou) cenu? At tu nedelam bordel, klidne mi to piste po sz :-)

Teď jsou jedny na ebay, ale je to quartz. Za mě dobrý, přesnost, bezúdržbovost,... Kvalita zpracování je vážně skvělá. Ve vlákně Co je kde na prodej a za kolik je také jeden tip a za tu cenu by byl hřích je tam nechat! Modrou jsem tu ještě neviděl. Abych se přiznal, nevěděl jsem, že existuje.

Hoď sem potom fotky, až ti o přijde, prosím.

Určitě dám, ale trochu mám obavy, jestli se mi někde nezasekne nebo nebude odcizen. Jsem teď mimo ČR, tak jsem si to nechal poslat tady na kolej a trochu se bojím, jak dorazí. Chtěl bych zkusit i červenej na Certiny DS-2, ale ve 22 mm se dá sehnat jen černý. Zato na DS First můžu střídat barvičky dle libosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsou jedny na ebay, ale je to quartz. Za mě dobrý, přesnost, bezúdržbovost,... Kvalita zpracování je vážně skvělá. Ve vlákně Co je kde na prodej a za kolik je také jeden tip a za tu cenu by byl hřích je tam nechat! Modrou jsem tu ještě neviděl. Abych se přiznal, nevěděl jsem, že existuje.

 

Diky za info! Ja bych nicmene radeji automaty. Jsem takovej lempl, ze proste nejsem schopen menit baterky ani jednou za 3 roky a radeji sem vsecko baterkovy uz prodal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už dorazil, zítra nafotím. 6.3. odesláno z Honk Kongu a dnes (bůhví jak dlouho mi ležel ve schránce) v Groningenu. V ČR to mám většinou tak za 22dní, ale to už je holt práce ČP a "celnice" :D
Edit: rychlá mobilovka:
post-27786-0-20325100-1426185357_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už dorazil, zítra nafotím. 6.3. odesláno z Honk Kongu a dnes (bůhví jak dlouho mi ležel ve schránce) v Groningenu. V ČR to mám většinou tak za 22dní, ale to už je holt práce ČP a "celnice" :D

Edit: rychlá mobilovka:

attachicon.gif20150312_193357.jpg

Vypadá to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To jsi mi ani nemel rikat. Ja vzdycky steluju zrcadlovku a premyslim jak to vyfotit a vysledek je tak tretinovej. Ty vezmes mobil, buch buch a fotky jak ze zurnalu... Jdu se zahrabat :-) Je videt, ze na to mas proste cit. A druha vec je ten objekt. Ta luneta je bozska!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi mi ani nemel rikat. Ja vzdycky steluju zrcadlovku a premyslim jak to vyfotit a vysledek je tak tretinovej. Ty vezmes mobil, buch buch a fotky jak ze zurnalu... Jdu se zahrabat :-) Je videt, ze na to mas proste cit. A druha vec je ten objekt. Ta luneta je bozska!

 

Myslím, že zrovna ty se nemáš za co stydět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, to potesi. Jako dalsi krok jsem objednal reverzni krouzek na objektiv a chci zkusit taky makro fotky, jak se tady resilo v jednom vlakne. Tak uvidime. Chlap si musi umet hrat :-)

 

Objednal jsi nejaky ten perlon? Tem certinam slusi. I kdyz temto slusi asi vsechno... Ja je zkousel jen tak namatkou hledat a k sehnani vubec nejsou, zvlast v automat verzi. Tak jsem aspon na svoje podia objednal novy remen, tak jsem na nej zvedavy...

 

Koncim, nechci ti dal plevelit vlakno ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, to potesi. Jako dalsi krok jsem objednal reverzni krouzek na objektiv a chci zkusit taky makro fotky, jak se tady resilo v jednom vlakne. Tak uvidime. Chlap si musi umet hrat :-)

 

Dobře děláš, je to jednoduché, také ho používám na makro.

 

Objednal jsi nejaky ten perlon? Tem certinam slusi. I kdyz temto slusi asi vsechno...

 

Ne, zatím jsem byl líný. Zvažuju i červený na EXP II (viz podpis).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...