Přejít na obsah

ipod touch


cigi

Doporučené příspěvky

Prosím o naléhavou pomoc !! Můj synátor ( 12 let) za skvělé vysvědčení nechce kupodivu odněkud z pravěku vykopanou knihu (ani komix star wars !!!), ale ( doufám, že to píšu správně, protože je ještě jedno vélký s podobným jménem) současný Ipod touch ( Apple).

 

1. K čemu to vlastně přesně konkrétně je ?? Upozorňuju, že takový ten dotykový mobil už má (LG), ale ten není evidentně dost charismatický.

2. Existuje nějaká alternativa ?? - pozor, srovnatelně atraktivní a charismatická - vysvědčení bylo bohudík :D takové, že za odměnu vylučuje cokoli kompromisního.

3. Konkrétně se zmínil o HTC fire ??? 7 palců?? tablo ??

4. Když ten ipod - , tak 8 GB, nebo 32 GB ??

5. Takový primky :D :D bych mu dal rád, ale jsou ještě z hlubšího bahna pravěku, než kníííhááááá.

 

Díííík - je to naléhavé, v sobotu přijede z tábora a chce ihned do I-style, nebo tak.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se mýlím, ale Apple 7'' I-pod ani Ipad nedělá. Jo a jsou to 2 úplně rozdílný věci. Jestli se synátor zmiňoval o tabletu, tak to bude I-pad.

Ze sedmipalcovejch bych asi doporučil Samsung Galaxy Tab

Jinak levná čína se pohybuje kolem 1500+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to používám naprosto na vše: internet přes wifi, hudba, filmy, hry,skype hovory, může to fotit a natáčet video (použitelné to je,nečekej foto a videa jak z přístrojů k tomu určených).....je to vpodstatě iphone bez sim karty a gps. Mám ho od podzimu minulého roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to používám naprosto na vše: internet přes wifi, hudba, filmy, hry,skype hovory, může to fotit a natáčet video (použitelné to je,nečekej foto a videa jak z přístrojů k tomu určených).....je to vpodstatě iphone bez sim karty a gps. Mám ho od podzimu minulého roku.

 

Kamarád ho má taky - a když jsem se ptal, na co je to dobré, když je to osekanej Iphone bez možnosti telefonování, odpověď byla jasná.

"Ipod na zábavu a BlackBerry na telefonování, nebudu se zase učit.."

 

Jako alternativu, rozhodně charismatickou, bych viděl Iphone4 ;) (a nahradí mu to LG - nebude mít vícero krámů s různýma nabíječkama, to je u přenosných zařízení dobrá vlastnost)

 

Edit: nikdy jsem to ani z poloviny nevyužil, ale 8GB je pro novou generaci zoufale málo (kolik her na Commodere 64 by se tam tak vlezlo?;)...)

 

A jinak bych se nenápadně zeptal na ten rozdíl zásadní, jestli tablet, nebo MP4, nebo telefon. Protože ta zmínka o 7 palcovém HTC je spíše o tabletu..

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bod 3. synator mel na mysli HTC flayer coz je 7 " tablet=je to na to same jako ipod touch jen to ma vetsi displej a je v tom operacni system Android.navic se zaradil do skupiny tabletu ktere jsou uplne k nicemu,na 70 procent nebude mozny do budoucna upgrade na novejsi OS a navic cena,kterou za nej HTC zada je nesmyslna.

 

K iPodu touch aleternativa moc neexistuje,zadne zarizeni nema tak jednoduche ovladani,kvalitni displej,kvalitni zpracovani.Ipod touch muze byt pro uzivatele tim co od nej chce(mobilni herni konzole,video prehravac,mp3 prehravac,surf na internetu pres wifi,plus kamera a fotak,silene mnozstvi aplikaci pres App store)

 

PS:Vlastne alternativa je iPhone 4 umi to same plus moznost telefonovani jak tu jiz padlo,ale jeho cena se pohybuje trochu vejs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len mu nekupuj cinsky tablet, cena je dobra aj konektivita, ale kvalita spracovanie biedna, digitizer je malo citlivy a pomaly procesor. Ipad je drahy, ale dobry, aj Samsung Galaxy tab je dobra alternativa. Zalezi ci chce Andorid, alebo Apple IOS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.K iPodu touch aleternativa moc neexistuje,zadne zarizeni nema tak jednoduche ovladani,kvalitni displej,kvalitni zpracovani.Ipod touch muze byt pro uzivatele tim co od nej chce(mobilni herni konzole,video prehravac,mp3 prehravac,surf na internetu pres wifi,plus kamera a fotak,silene mnozstvi aplikaci pres App store)

 

PS:Vlastne alternativa je iPhone 4 umi to same plus moznost telefonovani jak tu jiz padlo,ale jeho cena se pohybuje trochu vejs

 

Je tu jedna alternativa.... Samsung Galaxy S2.... ten displej je to nejlepsi co jsem kdy videl. Kdyz jsem ho kupoval mel jsem v vedle nej v rukou Iphone 4, krasny, white.... ale tak lehkost S2, tenkost a hlavne ten neuveritelny displej z vyberu udelali jasnou zalezitost. Herni konzole taky paradni, fotak o dost lepsi nez veci od Applu, Android Market take vyborne zasoben, kamera full HD.... proste ve vsech vecech lepsi. Mozna jen ten zvukovy vystup je lepsi i iPhone nebo Touch...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu jedna alternativa.... Samsung Galaxy S2.... ten displej je to nejlepsi co jsem kdy videl. Kdyz jsem ho kupoval mel jsem v vedle nej v rukou Iphone 4, krasny, white.... ale tak lehkost S2, tenkost a hlavne ten neuveritelny displej z vyberu udelali jasnou zalezitost. Herni konzole taky paradni, fotak o dost lepsi nez veci od Applu, Android Market take vyborne zasoben, kamera full HD.... proste ve vsech vecech lepsi. Mozna jen ten zvukovy vystup je lepsi i iPhone nebo Touch...

 

Zcasti bych stebou asi souhlasil,ale po zkusenost ze strany znamych co maj Galaxy S 1 tak nadavaj na kratsi vydrz,horsi gps,problem se zasekavanim telefonu,no nevim jestli bych sel do Galaxy S II .Kamera,fotak,to ze je lehci,stim mas pravdu,ale na druhou stranu na mne Galaxy S II pusobi hrozne plastove,na to ze je to telefon za 12-14 tisic sem cekal lepsi materialy.Ale dle paremetru je Samsung hodne zajimavy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky. já těm cyberovým analogiím celkem v rámci možností rozumím.

 

ale pořád neznám odpověď - k čemu to vlastně je ?? Jak se na tom třeba vůbec nechá brouzdat na netu, když to má tak malej displej ??? Je to počítač ?? Je to nějak kompatabilní s windows v PC ?? Kde na to koupím ty hry a to, čemu se říká aplikace ?? vypadá to jako telefon, ale netelefonuje to ?? Nosí se to ven, nebo pro doma ?? je to jako malej netbook ?? Dá se tím třeba poslat email ??

 

dobře, to HTC flyer ( je to ono, dík) vypustim.

Takže Iphone je pochopitelně trefa - ale ta cena, to nejde, bojím se vypustit dítě s takhle drahou věcí do veřejného prostoru.

Samsung S2 - je synátorův sen - nejlepší mobil všech dob, ale platí o ceně, co o iphonu a navíc kde je to ukouslý jabko ?? Celou půlku problému představuje řešení, jak zábránit ošoupání loga z dýnka toho ipodu :D :D Tohle nejsou narozky, tohle je za odměnu !! Ale ten tablet samsung tab by mladej překvapivě asi bral, jen ho zamítnul z toho důvodu, že prý se kouše, protože má málo výkonný procesor - je to pravda ??

 

Když už ten ipod touch - 8 GB, nebo 32 GB ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...