Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

Tak jsem chtel napsat, ze v Edenu je vyprodej a o 6 dni me predbehl uzivatel t2. Kupodivu tam je stale z ceho vybirat...lide kupuji spise levne modely. Tak jsem odesel s Casii GMW B5000D za cenu 9 443Kc.

Za kus kovu je to poriadna pálka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně stojí 13.500,- takže za mě dobrá cena v případě ocelových hodinek s vyšší odolnosti, solarem a nemalo funkcemi.

Jinak večer do Edenu zajedu, tak potom aktualizuju co ještě mají.

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Fordik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně stojí 13.500,- takže za mě dobrá cena v případě ocelových hodinek s vyšší odolnosti, solarem a nemalo funkcemi.

Jinak večer do Edenu zajedu, tak potom aktualizuju co ještě mají.

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Tomu Casiu to dobre kúruje na gebulu, šak za 400 euri idem kúpiť výbehový model Casio ProTrek PRW-5100-1ER :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem chtel napsat, ze v Edenu je vyprodej a o 6 dni me predbehl uzivatel t2. Kupodivu tam je stale z ceho vybirat...lide kupuji spise levne modely. Tak jsem odesel s Casii GMW B5000D za cenu 9 443Kc.

Dobře si koupil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře si koupil!

Díky dík, jsou fajn. Ta původní cena je popravdě úlet.....ono i po slevě je to furt předražený. Dřív se dělaly full metal body celkem běžně a nikdo se nad tím nepodivoval..dneska je to hlavní marketingový tahák. V podstatě jsou to takové Casio G-Shock RC GW-M5610 doplněné o bluetooth a kovové pouzdro + tah. Ten bluetooth je podle mě i docela zbytečná věc.....jasně, člověk si může nastavit budíky přes mobil, sesynchronizovat čas s mobilem, nastavit si do přednastavených pozic světový čas vybraných měst, ale kvůli tomu by tam ten bt být nemusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Sem tam se tu nekomu libej Orienty ....

Jedny dostupne s bonusem par dalsich kousku zde na eBay...

Vzal bych je urcite sam , ale od tohodle solar modelu mam dvoje...

Za tu cenu a jeste s bonusem je to dost ok,

Jasne postovne $19.99, ale v dnesni dobe a pri peti kusech to jeste jde.(pred casem myslim tento pribalil i zvejku japan).

 

post-46138-0-78019300-1586061472_thumb.pngpost-46138-0-54000500-1586061600_thumb.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
On 4/5/2020 at 6:41 AM, akai said:

Sem tam se tu nekomu libej Orienty ....

Jedny dostupne s bonusem par dalsich kousku zde na eBay...

Vzal bych je urcite sam , ale od tohodle solar modelu mam dvoje...

Za tu cenu a jeste s bonusem je to dost ok,

Jasne postovne $19.99, ale v dnesni dobe a pri peti kusech to jeste jde.(pred casem myslim tento pribalil i zvejku japan).

Už tam má že neposílá do ČR....

Upraveno uživatelem michael99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 3. 2020 v 18:14, pavel1980 napsal:

Tak už se konečně pochlap, kup je a hoď fotku :-) Než ti v tom hodinářství s tou tvojí známou prodavačkou, kde je máš schovaný, zarostou do poličky :-)

Už sa blíži koniec čakania, musí to počkať ešte dva týždne, a urobím ťah, ktorý mi ich pomôže získať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Na té kazetě pro BP-100 by měly být nahraný instrukce pro užívání... ta kazeta na Aukru je bez obalu, ale ve skutečnosti byla samozřejmě v klasickém plastovém pouzdru na audiokazety a na něm je napsáno: "upevněte si hodinky na zápěstí, počkejte 10 - 15 minut až se zahřejí na tělesnou teplotu a poté začněte poslouchat tuto pásku". Casio pravděpodobně hodinky cílilo i na např. starší lidi, kteří by mohli mít problémy s tištěným manuálem.

Hodinky ani kazetu nemám, ale vyčetl jsem zde:

http://watches.gafortiby.com/watch/Casio_BP_100_900_Blood_Pressure_Monitor_watch/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...