vojt Odesláno 23. listopadu 2011 Autor Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2011 Tak zas máš prima kočku.Jo, mám ty největší.
Alina Odesláno 25. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 25. listopadu 2011 Bojím se,že je nestihnu koupit. Tak trochu sonduju.Kdybys je třeba prodával...ale tyhle kaprobijce asi stejně mít nemůžu.No uživej,jsou náramný.
Horhe Odesláno 14. února 2012 Nahlásit Odesláno 14. února 2012 Jaký já jsem dneska zažil zklamání, když jsem zjistil, že kotvička není spojená s rotorem, ale pohybuje se čistě náhodně. No, ale asi s tím dokážu žít.
vojt Odesláno 14. února 2012 Autor Nahlásit Odesláno 14. února 2012 Nojo, to neni, spojená.Tys koupil Radouše, hrade v Karpatech?
Horhe Odesláno 14. února 2012 Nahlásit Odesláno 14. února 2012 Těším se na sraz, až si je poměříme Ale minimálně měsíc budou v dobrých rukách lékaře Kodýtka.Mám tyto Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
vojt Odesláno 14. února 2012 Autor Nahlásit Odesláno 14. února 2012 Těším se na sraz, až si je poměříme Ale minimálně měsíc budou v dobrých rukách lékaře Kodýtka. Mám tyto Ty jsou skvělý, mezi nima a mejma jsem se rozhodoval! Tak gratuluju a ať je máš brzo u sebe.
Horhe Odesláno 14. února 2012 Nahlásit Odesláno 14. února 2012 (upraveno) Bál jsem se, jak bude vypadat naživo ten facetovaný safír - je to pěkný. Ba krásný. Jsou těžký. Blbě se fotěj. Leštěná spona bude brzo odřená. Vrchní díl pouzdra ze slinutýho karbidu je nádhernej. Jsou skvělý. Se všemi body naprosto souhlasím. Jenom bych dodal, že po prvním nasazení se zkrácenym tahem vzniká závislost. Ten šedomodrej odstín keramiky je úžasnej. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 14. února 2012 uživatelem Horhe
vojt Odesláno 14. února 2012 Autor Nahlásit Odesláno 14. února 2012 Uvedu na pravou míru. S keramikou nemá Rado Original nic společnýho. Vrchní díl pouzdra je ze slinutýho karbidu , Rado ho označuje jako Hardmetal . Mezinárodní označení pro tenhle materiál je Tungsten. Príma tabulka tvrdostí zde .
Horhe Odesláno 14. února 2012 Nahlásit Odesláno 14. února 2012 (upraveno) WIKI Já ti nevim člověče. Asi by to chtělo nějakýho chemika, metalurga, nebo prostě nějakýho odborníka, kterej by řekl, jestli je to keramika nebo né. Já říkám že je, ale nejsem špecialista v oboru. Upraveno 14. února 2012 uživatelem Horhe
vojt Odesláno 14. února 2012 Autor Nahlásit Odesláno 14. února 2012 Rado to zrovna rozlišuje. Keramika říká něčemu jinýmu.
Horhe Odesláno 14. února 2012 Nahlásit Odesláno 14. února 2012 (upraveno) Budiž.Ten šedomodrej odstín slinutýho karbidu je úžasnej. Upraveno 14. února 2012 uživatelem Horhe
honza71 Odesláno 14. února 2012 Nahlásit Odesláno 14. února 2012 (upraveno) Těším se na sraz, až si je poměříme Ale minimálně měsíc budou v dobrých rukách lékaře Kodýtka. Tak až budou vyléčený, svolejte chlapci severskej sraz. P.S. Jo a gratuluju. Upraveno 14. února 2012 uživatelem honza71
Horhe Odesláno 14. února 2012 Nahlásit Odesláno 14. února 2012 Těším se na sraz, až si je poměříme Ale minimálně měsíc budou v dobrých rukách lékaře Kodýtka. Tak až budou vyléčený, svolejte chlapci severskej sraz. P.S. Jo a gratuluju. Těším se a děkuji. Jo a Vojto promiň, že jsem se ti takhle přisomroval do vlákna. Svoje založit nemůžu, ale trochu pochlubit jsem se chtěl
vojt Odesláno 14. února 2012 Autor Nahlásit Odesláno 14. února 2012 Těším se a děkuji. Jo a Vojto promiň, že jsem se ti takhle přisomroval do vlákna. Svoje založit nemůžu, ale trochu pochlubit jsem se chtěl Né, to vůbec, jsem rád Těším se, až pokecáme.
Návštěvník km.kmk Odesláno 14. února 2012 Nahlásit Odesláno 14. února 2012 měl jsem diversky a teď mám chrona, a ty hodinky mě fakt berou čím dál víc. Úžasnej tvar pouzdra a naprostá nepoškrábatelnost, a to jsem to skoušel i o omítku, a ta vždycky prověří...:-)) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Horhe Odesláno 14. února 2012 Nahlásit Odesláno 14. února 2012 Dík, a nevíš proč se na wiki hovoří o keramice? (stejně tak se o tom vyjadřoval hodinář)
vojt Odesláno 15. února 2012 Autor Nahlásit Odesláno 15. února 2012 Hmm, nevím, ale podle mě to není správně. Správně je tvrdokov. Keramika má vyšší pevnost a odolnost proti opotřebení než karbid wolframu. WC se přidává do keramických materiálů pro zvýšení houževnatosti. edit: mrknul jsem se ještě do školních materiálů a je to nazýváno jako tvrdokov Tady se třeba píše taky něco jiného http://cs.wikipedia.org/wiki/Keramika ale keramika je u mě prostě nekovový materiál, nebo lépe řečeno kov netvoří její hlavní složku. Vono se teď keramika říká kdečemu, takže takhle to zobecňovat není správný. Třeba že by oxid zirkoničitý (keramický nože) vydržel takovou námahu jako slinutej karbid, s jehož pomocí soustružím ocel, je nemyslitelný. Jinak s tím přeškrtnutým souhlas
vojt Odesláno 18. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 18. srpna 2016 Po delší době jsem vytáh tyhle divný vidiáky a dost mě bavěj. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
zbuddy Odesláno 18. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 18. srpna 2016 Uvedu na pravou míru.S keramikou nemá Rado Original nic společnýho. Vrchní díl pouzdra je ze slinutýho karbidu , Rado ho označuje jako Hardmetal . Mezinárodní označení pro tenhle materiál je Tungsten.Príma tabulka tvrdostí zde .Prdlajs, tungsten je wolfram.
vojt Odesláno 18. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 18. srpna 2016 Tak fajn, mezinárodní označení pro tenhle materiál je tungsten carbide.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se