Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Bojím se,že je nestihnu koupit. Tak trochu sonduju.Kdybys je třeba prodával...ale tyhle kaprobijce asi stejně mít nemůžu.No uživej,jsou náramný.

  • po měsících...
Odesláno

Jaký já jsem dneska zažil zklamání, když jsem zjistil, že kotvička není spojená s rotorem, ale pohybuje se čistě náhodně. No, ale asi s tím dokážu žít.

Odesláno

Těším se na sraz, až si je poměříme :) Ale minimálně měsíc budou v dobrých rukách lékaře Kodýtka.

Mám tyto

 

Ty jsou skvělý, mezi nima a mejma jsem se rozhodoval! Tak gratuluju a ať je máš brzo u sebe.
Odesláno (upraveno)

Bál jsem se, jak bude vypadat naživo ten facetovaný safír - je to pěkný. Ba krásný.

Jsou těžký.

Blbě se fotěj.

Leštěná spona bude brzo odřená.

Vrchní díl pouzdra ze slinutýho karbidu je nádhernej.

Jsou skvělý.

 

Se všemi body naprosto souhlasím. Jenom bych dodal, že po prvním nasazení se zkrácenym tahem vzniká závislost.

Ten šedomodrej odstín keramiky je úžasnej.

 

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem Horhe
Odesláno (upraveno)

WIKI

 

Já ti nevim člověče. Asi by to chtělo nějakýho chemika, metalurga, nebo prostě nějakýho odborníka, kterej by řekl, jestli je to keramika nebo né. Já říkám že je, ale nejsem špecialista v oboru.

Upraveno uživatelem Horhe
Odesláno (upraveno)

Těším se na sraz, až si je poměříme :) Ale minimálně měsíc budou v dobrých rukách lékaře Kodýtka.

 

Tak až budou vyléčený, svolejte chlapci severskej sraz.

 

P.S. Jo a gratuluju. ;)

Upraveno uživatelem honza71
Odesláno

Těším se na sraz, až si je poměříme :) Ale minimálně měsíc budou v dobrých rukách lékaře Kodýtka.

 

Tak až budou vyléčený, svolejte chlapci severskej sraz.

 

P.S. Jo a gratuluju. ;)

 

Těším se a děkuji.

 

Jo a Vojto promiň, že jsem se ti takhle přisomroval do vlákna. Svoje založit nemůžu, ale trochu pochlubit jsem se chtěl :)

Odesláno

Těším se a děkuji.

 

Jo a Vojto promiň, že jsem se ti takhle přisomroval do vlákna. Svoje založit nemůžu, ale trochu pochlubit jsem se chtěl :)

 

Né, to vůbec, jsem rád :)

Těším se, až pokecáme.

Návštěvník km.kmk
Odesláno

měl jsem diversky a teď mám chrona, a ty hodinky mě fakt berou čím dál víc. Úžasnej tvar pouzdra a naprostá nepoškrábatelnost, a to jsem to skoušel i o omítku, a ta vždycky prověří...:-))

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

Hmm, nevím, ale podle mě to není správně. Správně je tvrdokov. Keramika má vyšší pevnost a odolnost proti opotřebení než karbid wolframu. WC se přidává do keramických materiálů pro zvýšení houževnatosti.

edit: mrknul jsem se ještě do školních materiálů a je to nazýváno jako tvrdokov :D

 

Tady se třeba píše taky něco jiného http://cs.wikipedia.org/wiki/Keramika ale keramika je u mě prostě nekovový materiál, nebo lépe řečeno kov netvoří její hlavní složku.

 

Vono se teď keramika říká kdečemu, takže takhle to zobecňovat není správný. Třeba že by oxid zirkoničitý (keramický nože) vydržel takovou námahu jako slinutej karbid, s jehož pomocí soustružím ocel, je nemyslitelný.

Jinak s tím přeškrtnutým souhlas ;)

  • Po letech...
Odesláno

Po delší době jsem vytáh tyhle divný vidiáky a dost mě bavěj.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

Uvedu na pravou míru.

S keramikou nemá Rado Original nic společnýho. Vrchní díl pouzdra je ze slinutýho karbidu , Rado ho označuje jako Hardmetal . Mezinárodní označení pro tenhle materiál je Tungsten.

Príma tabulka tvrdostí zde .

Prdlajs, tungsten je wolfram.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...