Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Máte štěstí, že jdu kolem...já taky.

Prý sněžilo, když jsem se narodil.

Narozeniny mám tedy 8. a svátek 11.listopadu! :suicide_anim:

Výsledkem byl vždy jen jeden dort k zaplácnutím obou oslav. :crying_anim:

Apeluji tímto na potenciální rodiče, aby toto zohledňovali při volbě jména potomka. :angel:

 

edit:

na základce nás ve třídě bylo osm kluků a tři toho jména.

Mám syna Martina, švagr je Martin a jeho syn taky... na oslavách je to sranda... malej Martin, Maťoušek, Marťa jen tak lze zjistit o kom je řeč. :D

PS. vždy dva dorty!!!

 

Dodatečně přeji nám všem jen to nej.:cheers:

Upraveno uživatelem horal
Odesláno

Pěkný, ale na mě nemáš. :) Já mám přirozeně svátek 11.11, to je logický, ale zároveň jsem se narodil 1.11. Takže letos je to pro mě speciální rok. ;)

 

Jedna oslava střídá druhou. :D :cheers:
Odesláno

ja se pridavam. :cheers:

jinak k te jednodortove zalezitosti... jeden muj kamarad je Adam, narozen na 24. prosince... pro to bych asi jako dite nenasel moc pochopeni :crying_anim02: :gora:

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...