Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Ty používáš jaký presovač na kapsle Honzo ? Uvažuju o dárku pro ženu,má ráda kafe s tím našlehaným mlékem,tak se dívám o něčem takovém  

https://www.alza.cz/search.htm?exps=NESPRESSO%20D%C3%A9Longhi%20Lattissima&kampan=adw2_napoje-a-espressa_kavovary-produkty&gclid=CMqgoqbg18cCFcfnwgodTKMCjA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej report na Palermo, nechce se mi vobjednavat, zatim me vsechny limitky krom Oniria zklamaly

jj jsme na tom podobně...nevím proč mi třebas při objednávce nehodí po 1ks těch novejch....než brát celý balení a zjistit vesměs že je to o ničem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám účko. Super je, že se v tom mlíkovaru dá udělat i čokoláda. Co mi na tom ale vyhovuje nejvíc je, že když šlehám pěnu na latté, tak přihodím cukr rovnou do toho bazmeku na mlíko, v tom se mi to krásně rozmíchá a já už to pak nemusím míchat ve sklenici :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám Učko se šlehárnou zvlášť ale tahle vychytavka s cukrem mě nenapadla:) Jsem ale po cca půl roce s Nespressem velice spokojenej. Oproti Tchibo cafissimo to je nebe a dudy a jsem rád že změna proběhla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam Ucko, a je super, mlikovac mam k nemu extra

 

 

da se koupit aji s tim mlikovacem, dela to krasny, horky naslehany mliko, na capuccino idealni

 

 

 

https://www.nespresso.com/cz/cs/product/krups-umilk-pure-cream

Více se mi líbí ta lattissima je to všechno pěkné "v hromadě " na jednom místě .

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu Lattissimu taky nemám, ale chci si ji objednat (taky ženě jako dárek :D )
tak čekám jestli tady z někoho vypadnou nějaký zkušenosti. Koukal jsem na

videa jak promo tak uživatelů a dobrý.

 

edit - su debil, známá Lattissimu má a tuhle jsme u ní byli pár dní a super,

ale moc si nepamatuju že by jsme vůbec vytáhli mlíko

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ty zkušenosti by mne zajímaly,že ano :-)  Žena má ráda ty kafe se šlehaným mlékem,sám ani ty názvy neznám /latté apod. /.

Potom když tak poreferuj až ji pořídíš.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já někde četl a myslím že i tady že to mlíko to naprská jen když ho tam je určitá úroveň a je s tim desný ojeb to čistit - a to se musí čistit.

 

Pro mě mnohem pohodlnější je si našlehat aeroccinem který dělá pěnu jak sníh a umýt to jak hrnek hned ve dřezu, než rozebírat nějaký trubičky atd. Tím jsem si prošel u tchiba a už nikdy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde kluci kupujete kapsle,případně jaké doporučíte ? /nějaký balíček mix na ochutnání co ano a co ne/.

přímo tady

https://www.nespresso.com/cz/cs/Order-Capsules?icid=BAI_B2C_CZcs_INT_Aug2015_milanoPalermo_M_orderCTA

 

člověk asi musí ochutnat sám co mu pojede,ale řadou Intenso neuděláš chybu :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ty zkušenosti by mne zajímaly,že ano :-)  Žena má ráda ty kafe se šlehaným mlékem,sám ani ty názvy neznám /latté apod. /.

Potom když tak poreferuj až ji pořídíš.

 

doma máme latissimu, ale teď jsem si všimnul, že můžeš dostat ajročíno za nějakých podmínek grátis

https://www.mall.cz/nespresso/nespresso-krups-inissia-xn100410-ii-jakost?v=812827

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U kávovaru máš vždy startovní balíček takže ochutnáš vše. Nicméně není problém cokoli ochutnat v butiku. Já kupuju v Butiku na Černém Mostě v Praze a vetšinou

 

Dharkan

Indrya

Fortissio lungo

Caramelito

 

po ochutnávce občas beru Limitku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doma máme latissimu, ale teď jsem si všimnul, že můžeš dostat ajročíno za nějakých podmínek grátis

https://www.mall.cz/nespresso/nespresso-krups-inissia-xn100410-ii-jakost?v=812827

A spokojenost Toljo? Myslím celkově i s tou nádobkou na mléko ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ucko ma genialni ovladani, minium tlacitek, tri velikosti kafe a hotovo. naklopnou nadrzku na vodu, muzes to mit bud pudorysne do I, nebo do L. ten poloautomat, nebo co to je, sem mel, a je to k nicemu. hur se to cisti, mliko to nedela tak pekny, a je to takovej velkej kram. Ucko sebou vemu v kabeli do svedska na ryby, na chatu a tak ruzne. stoji par supu a az kiksne, koupim dalsi..

 

znama ma tendle kram, stal vo dost vic, ale kafe to dela stejny :)

 

M-0110_mediaMain.png

 

mrkni na video, nad U fakt neni...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam U s integrovanym mlikem. 100% spokojenost.

Jen bych doporucil si v prodejne dobre prohlidnout jak funguje otočný kloub, jak je na tom do L umistěno mliko a voda a jak je VELMI kratky elektricky kabel.

Ja sem tomu v kuchyni nasel mistecko paradně, ale dokazu si predstavit situace, ze muže byt problem hlavne ta delka kabelu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam asi 2-3 roky Latissimu 904524549398A3F8DEE24F99939D8E1A.jpg a jsem spokojen. je pravda, ze pokazde kave s mlikem je lepsi pridrzet tlacitko proplach, ale uz jsem si na to zvyknul a nevnimam to. 

duvod byl, ze jsem se nechtel patlat s tim mlikem zvlast. proste zmacnku cappuccino nebo latte a je hotovo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...