Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

A spokojenost Toljo? Myslím celkově i s tou nádobkou na mléko ?

s latissimou velká,

vyndáš mlíkovač z lednice, zapneš mašinu, jebneš mlíkovač do mašiny, vetkneš kapsli, mezitím máš nahřáto, zmáčkneš jeden čudl a až tam všechno nateče, tak propláchneš, a když ti zbyde v mlíkovači mlíko, tak to jebneš zpátky do lednice

vobden to necháš umejt myčku

leze z toho výborný kafe, lepší snad mají jen na jadranu

a že vychází jedno kafe na 10-12,5 CZK ? já dávám jedno až dvě kafe denně, takže mi to je buřt

a v jejich krámě, nebo na ešopu má zákazník pocit, že se mu dostává nadstandartního servisu + že platí za exkluzivní produkt, což je do velké míry pravda

jedinej opruz s latissimou je, že si musíš v lednici hlídat dostatečnou zásobu plnotučnýho mlíka

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911: to mlíko tam přeci musís pokaždé taky nalít ne ? Nebo ... ? Já pro akci latte zmacknu jeden čudl na šlehači a zaklapnu kapsli v kavovaru. Toť vše..

pokazde ne. jak uz nekdo napsal, vyndas zasobnik a das do lednice. nevim jak funguje aero...ale tam po kazdem mliku musis tu nadobu vyplachnout? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, aero musis umejt pokazdy. ale je to jak mejt vetsi hrnek :) ale jak si rikal, zalezi na tom, kolik kafi s mlikem si delas a taky, kolik mas mista na lince.. kazdopadne Nespresso masiny sou vychytany, o tom zadna. dalsi vec, ze ucko s mlikovacem stoji pet litru a latissima vosmicku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok beru zpet. Netusil jsem že existuje vyndání ze stroje a vložení do lednice. I když tohle bych asi neuhlídal páč to "kapůčo" si tak často nedávám. Takže za mě jendoznačně éročíno :)

 

Umytí je opravdu záležitost 15-ti vteřin houbička voda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej report na Palermo, nechce se mi vobjednavat, zatim me vsechny limitky krom Oniria zklamaly

Tak Palermo je takový kořeněný, spíš se blíží k darkhanu...já si koupím pár kousků milana, to mi chutnalo víc- je to ale taky daný tím, že teď nepiju prakticky nic jinýho než ristretto a romu

Jo a všechny si dělám v espresso velikosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s latissimou velká,

vyndáš mlíkovač z lednice, zapneš mašinu, jebneš mlíkovač do mašiny, vetkneš kapsli, mezitím máš nahřáto, zmáčkneš jeden čudl a až tam všechno nateče, tak propláchneš, a když ti zbyde v mlíkovači mlíko, tak to jebneš zpátky do lednice

vobden to necháš umejt myčku

leze z toho výborný kafe, lepší snad mají jen na jadranu

a že vychází jedno kafe na 10-12,5 CZK ? já dávám jedno až dvě kafe denně, takže mi to je buřt

a v jejich krámě, nebo na ešopu má zákazník pocit, že se mu dostává nadstandartního servisu + že platí za exkluzivní produkt, což je do velké míry pravda

jedinej opruz s latissimou je, že si musíš v lednici hlídat dostatečnou zásobu plnotučnýho mlíka

Díky Toljo,každým rokem vymýšlím dárky pro ženu,tak tento rok to bude jednodušší :-)  Jen se zeptám, Frappé to umí a nebo je to "jiná disciplína" ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sem si objednal slehac... http://www.frapovace.cz/13-frapovace

 

já to doma dělám pomocí ručního šlehače mléka od BODUM

 

Dělám dvě porce. Dám do šlehače pol.lžíci jakékoli instantní kávy, stejně tak cukru a zaleju studenou vodou. Vychází mi to po rycku na šlehači. A krvdlám s tím nahoru-dolu asi půl minuty a hotovo. Do dvou sklenic dám led, naleju tu pěnu tak napůl. Vypláchnu šlehač, po rysku naleju chlazené mléko, šlehám zase asi půl minuty až minutu(jde to hůř než to kafe) a výslednou pěnu napůl naleju do obou sklenic. Brčko a tradáá...

post-23099-0-82119900-1441276076_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Toljo,každým rokem vymýšlím dárky pro ženu,tak tento rok to bude jednodušší :-)  Jen se zeptám, Frappé to umí a nebo je to "jiná disciplína" ? 

 

podle mě je to i jinej sport, jen to hřiště mají podobný

 

uz sem si objednal slehac... http://www.frapovace.cz/13-frapovace

 

 

já to doma dělám pomocí ručního šlehače mléka od BODUM

 

Dělám dvě porce. Dám do šlehače pol.lžíci jakékoli instantní kávy, stejně tak cukru a zaleju studenou vodou. Vychází mi to po rycku na šlehači. A krvdlám s tím nahoru-dolu asi půl minuty a hotovo. Do dvou sklenic dám led, naleju tu pěnu tak napůl. Vypláchnu šlehač, po rysku naleju chlazené mléko, šlehám zase asi půl minuty až minutu(jde to hůř než to kafe) a výslednou pěnu napůl naleju do obou sklenic. Brčko a tradáá...

 

co má tahle podivnost společnýho s nespressem?

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...když šlehám pěnu na latté, tak přihodím cukr rovnou do toho bazmeku na mlíko, v tom se mi to krásně rozmíchá a já už to pak nemusím míchat ve sklenici :-)

 

 

tohle včera vyzkoušeno a moc pěknej zlepšovák, jen ze začátku ten cukr v éročínu trošku chrastí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...