Přejít na obsah

Hamilton h64455533 (Dr.House)


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Ručně přetočit o dvanáct hodin dopředu a je to.

 

Bohuzel se mi stala takova neprijemnost. Hral jsem si s hodinkama a trosku jsem je popletl. To znemana,ze meni datum a den misto v noci tak po 12 hodine v poledne. Nema nekdo fundovanou radu jak to natocit zpet?

 

Dekuji dopredu za odpoved

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, predne gratuluji ke krasnym hodinkam. Sam jsem se rozhodl pro jejich koupi a proto bych se chtel zeptat, kde jsi je koupil ty? :)

Zkousel jsem oficialne web Hamiltonu, ale tam se mi v CZ ukazali 3 obchody, ktere podle jejich webu zrejme uz Hamilton nenabizeji...

Predem diky za radu.

 

 

Zdravím všechny

 

Po několika měsících jsem se konečně odhodlal zakoupit moje "vysněnné" hodinky.

Jsem jimi naprosto nadšený, snad krom luminiscence bych jim nemohl nic vytkout. (berte to prosím jako nazor clověka ,který má prvni "pořádné" hodinky :notworthy: )

 

Dodávam pár vysoce amaterských fotografií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen upresnim, ze vim ze Hamilton nabizi goldeligius.cz, ale nemaji v nabidce tento typ. Zkusil jsem tam napsat, tal uvidime.

Kazdopadne pokud mate nejaky tip na jiny autorizovany obchod tak budu rad. Jsem ve svete hodinek zelenacem :)

 

Ahoj, predne gratuluji ke krasnym hodinkam. Sam jsem se rozhodl pro jejich koupi a proto bych se chtel zeptat, kde jsi je koupil ty? :)

Zkousel jsem oficialne web Hamiltonu, ale tam se mi v CZ ukazali 3 obchody, ktere podle jejich webu zrejme uz Hamilton nenabizeji...

Predem diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen upresnim, ze vim ze Hamilton nabizi goldeligius.cz, ale nemaji v nabidce tento typ. Zkusil jsem tam napsat, tal uvidime.

Kazdopadne pokud mate nejaky tip na jiny autorizovany obchod tak budu rad. Jsem ve svete hodinek zelenacem :)

 

 

 

Ahoj, ja som si svoje hamilton khaki king kúpil tu

Nákup aj komunikácia bez problémov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...