Přejít na obsah

Vlákno Tupé Solvíny


Doporučené příspěvky

Dobrý den, nesháněl mě někdo?

Rád bych se vám představil. Jsem obyčejný kluk, kterého baví hodinky, auta, kola, ženy, jídlo, chilli, parfémy, boty, zbraně (ty fakt hodně), peníze, internetová fóra, moderátoři, lodě, formule jedna, dvě, tři a hlavně mám rád cihly.

 

Jsem šťastný, že tady konečně můžu být a věřím, že si budeme rozumět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Návštěvník J. V. Pleva

baví hodinky, auta, kola, ženy, jídlo, chilli, parfémy, boty, zbraně (ty fakt hodně), peníze, internetová fóra, moderátoři, lodě, formule jedna, dvě, tři a hlavně mám rád cihly.

Rum nee?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo z krimu?

 

Manželka (mimochodem je tady registrovaná už asi 8 let, ale z osobních důvodů je tady pod mužskou identitou) mě varovala, že jste tady fakt vysazení na řadové lidi. Tedy i na mě. A musím říct, že se nepletla. Ne, pane Hasiči (je to vaše občanské jméno?). Nikdy jsem nebyl v žádném nápravně výchovném zařízení. Já totiž celý život tvrdě pracuju a tudíž na podobné nesmysly nemám čas. Nezlob te se.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J. V. Pleva

Poděkuj Plevovi. Zbavil se Giliuse, tak teďka se o to nikdo nestará. Byla to jeho práce

 

To mě mrzí - kdybych to věděl s tím zamykáním, tak se raději nechám na nějakém jihlavském srazu zmrzačit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka (mimochodem je tady registrovaná už asi 8 let, ale z osobních důvodů je tady pod mužskou identitou) mě varovala, že jste tady fakt vysazení na řadové lidi. Tedy i na mě. A musím říct, že se nepletla. Ne, pane Hasiči (je to vaše občanské jméno?). Nikdy jsem nebyl v žádném nápravně výchovném zařízení. Já totiž celý život tvrdě pracuju a tudíž na podobné nesmysly nemám čas. Nezlob te se.

 

Ježíši, to byl ftip! Celá naše familie měla vždy kladný přístup k dělnické třídě. Náš společný nepřítel je buržoazie. Už od té doby, co vznikla.

Hasič není moje občanské jméno, tak mi přezdívají přátelé, bo hasím jejich průsery. A pozdravujte svou moudrou ženu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíši, to byl ftip! Celá naše familie měla vždy kladný přístup k dělnické třídě. Náš společný nepřítel je buržoazie. Už od té doby, co vznikla.

Hasič není moje občanské jméno, tak mi přezdívají přátelé, bo hasím jejich průsery. A pozdravujte svou moudrou ženu!

 

Nic se neděje. Jenom jsme se špatně pochopili. Problém je, že když je někdo normální, každodenní pracant, tak ho občas ostatní považují za pitomce. Rád jsem vás poznal. A kdyby jste chtěl někdy pomoct na stavbě nebo třeba vysoustružit betlém děckám na Vánoce, tak se na mě klidně obraťte. V Třebechovicích jsem jim opravoval většinu domečků a pár zvířátek. Ale už nechci tohle vlákno plevelit abych nedostal ban (jsem rád, že jsem se sem vůbec po tolika letech opatrného pozorování, dostal), takže se pokusím spíš napsat nějakou recenzi na hodiny, které mám doma. Děkuju všem členům fóra, kteří nám, běžňákům, dávají šanci. Hezký večer.

 

P.S. Manželku budu pozdravovat, jen co se vrátí z práce (dělá v čtyřsměnném provozu). Bude rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...