Přejít na obsah

Movado - vojenské


Zemic

Doporučené příspěvky

Zdravím,

dnes jsem si koupil tyto docela pěkně zachovalé hodinky, strojek vypadá taky velmi pěkně. Průměr je 39,8 mm.

Kalibr bohužel na strojku není, bude nejspíš schovanej. Kdo by ho poznal ať dá prosím vědět:)

Letecké předpokládám nejspíš nejsou, ale vojenské by mohli býti že?

post-21301-027234400 1343904478.jpg

post-21301-008701100 1343904482.jpg

Upraveno uživatelem Zemic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes jsem si koupil tyto docela pěkně zachovalé hodinky, strojek vypadá taky velmi pěkně. Průměr je 39,8 mm.

Kalibr bohužel na strojku není, bude nejspíš schovanej. Kdo by ho poznal ať dá prosím vědět:)

Letecké předpokládám nejspíš nejsou, ale vojenské by mohli býti že?

 

 

Chtělo by to i fotku dýnka...Zevnitř a z venku, pokud nejsou nějaké symboly na pouzdře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naopak podezření mám, když vidím kde je šroubek pro upevnění strojku v pouzdře...

Připojuju se k prosbě o fotku dýnka z vnitřní strany.

EDIT: ten šroubek pro upevnění strojku - je v tom místě v pouzdře nějaké vybrání, nebo drážka pro hlavičku toho šroubku?

A pak taky - vojenské hodinky a strojek se šroubovanými šatony?

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš jako že není proti korunce? To je normální. Dvouplášťové kapesní hodinky mají vteřinovku proti korunce, tříplášťové kolmo ke korunce. Nic se tedy předělávat nemusí, vše je dané konstrukcí strojku.

Třeba tady: http://www.ebay.com/itm/MOVADO-ULTRA-THIN-8MM-NIELLO-GOLD-SILVER-POCKET-WATCH-HUNTER-CASED-ART-DECO-/150805775665?pt=Pocket_Watches&hash=item231cb98531

Tyhle Zemicovy hodinky jsou ale takové celé jiné. Už jen velikost je neobvyklá. Třeba je to opravdu originál, což bych majiteli přál.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou pěkný zlatý Movado cibule a strojek je stejnej:

http://pennylanecollectables.blogspot.cz/2009/08/movado-pocket-watch-18-carat-gold-with.html

 

 

Jinak ty hodinky jsou fakt zvláštní. Třeba je to nějaká raritka, ale pouzdro mi přijde docela nové, nesedí mi k tomu strojku.

Nevím, co si o nich myslet. Rozhodně jsou pěkný.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak vidím, pouzdro je firemní, tedy ciferník bude taky (ostatně ve strojku jsou vidět nožky ciferníku), takže to opravdu vypadá na originál a nějaký hodně velký atyp. To je super.

Pátrej dál, snad se ti povede o nich něco najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...