Přejít na obsah

citizen jy8020-52e


roman555

Doporučené příspěvky

Trochu starší vlákno, ale zaujalo mě. Hodinky co jste pánové nakoupili jsou super. Jestli se tady objeví někdo z vás, máte je ještě, vydržely? Já v současný době vlastním H500-S037565 HST což už je sice poněkud starší kousek ale mě se líbí (i když ty AS4020-52E jsou vážně fešný). Koupil jsem si je jako první pořádnější hodinky a samozřejmě jak to tady tak chodí, tak pokukuju co se kde šustne a taky hodně po mechanikách. Stalo se i tak, že jsou ke mě na cestě shodou okolností další Citizeny a to NY0040-09W,  takže automatický divery. Takže budu mít hezký porovnání eco drivu a automatu. Nicméně přesně z tohohle důvodu (praktičnost, cena, odlschool vs. techno) se mi celkem zamlouvají i technologie, které používá Seiko v rámci ekologických quartz hodinek. Kinetic a Spring drive mi přijdou jako elegantní řešení pro někoho, kdo má rád starou dobrou hodinařinu, ale zároveň si nechce upřít relativně bezúdržbový a přesný chod. Mam dojem, že jsem před nějakou dobou četl článek o podobném pohonu u Citizenu, ale teď to vůbec nemůžu najít. Máte tušení jestli Citizen takovou technologii používá nebo jsem si to  jen v kebuli pomotal?  :bangin:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na zahraničních eshopech je najdeš pod označením PMV65-2271, ale cena se pohybuje od 650 dolarů výše, což je oproti nákupu v tuzemsku nerentabilní, obzvlášť když to ještě odchytí celníci a napaří tam DPH+clo. Nehledě na záruku. Radši bych je vzal tady s 5 let zárukou https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Citizen-Promaster/Citizen-Promaster-Sky-27924

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...