Tomino2007 Odesláno 21. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 21. dubna 2024 Poslední rok, dva mě "těšilo", že nemám důvod utrácet za Prim. Ovšem u těchto Traktorů si už tak jistý bohužel nejsem. Líbí se mi dost, oblekovky okukuji... určitě si je zajdu prohlídnout naživo a celkem se toho bojím. ;)
Kapelnik Odesláno 21. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 21. dubna 2024 Na zivo jsou bozi. Nedavno jsem tady cerne LE s kovovym traktorem prodaval, a zajem nebyl. Prodany byly mimo forum. Je to nadherny a velmi decentni kus. Jen trosku ztratily kouzlo LE, kdyz je zde dalsi (byt modra) varianta. Ale bezesporu je to v novodobe historii Eltonu spis ten lepsi počin. Sent from my iPhone using Tapatalk
Kapelnik Odesláno 21. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 21. dubna 2024 Takto vypadal Traktor od Kovapu, ktery byl soucasti baleni. Sent from my iPhone using Tapatalk
bohus76 Odesláno 1. listopadu 2024 Nahlásit Odesláno 1. listopadu 2024 Trošku oživíme vlákno s traktory ( Marcel to docení ) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 6
mlsoun1 Odesláno 1. listopadu 2024 Nahlásit Odesláno 1. listopadu 2024 @bohus76pěkný to mášKdy mi je pošleš abych se s nimi mohl psychicky ukájet?
bohus76 Odesláno 1. listopadu 2024 Nahlásit Odesláno 1. listopadu 2024 Jedna z velmi povedených limitek, když už nemám Orlíky.
MK3D Odesláno 26. března Nahlásit Odesláno 26. března Trochu to tu oživím. Traktory po lázních Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 3
Alonso Odesláno 14. června Nahlásit Odesláno 14. června Ahoj, toto pouzdro je dílem Číňana, Poláka, nebo nějakého Mistra zde na fóru? https://aukro.cz/nerezove-pouzdro-316l-na-hodinky-prim-traktor-7005816036 Už dlouho mě láká nosit traktory pravidelně, ale v původním pouzdru je nechci ničit. Pouzdro vypadá kvalitně, cenu netřeba komentovat. Dělá nyní Elton renovaci traktorů do nerezového pouzdra? Kdysi jsem tu na fóru četl že ano, ale stálo to víc jak u Sport 1.
FantasticFabio Odesláno 14. června Nahlásit Odesláno 14. června V 26. 3. 2026 v 14:53, MK3D napsal: Trochu to tu oživím. Traktory po lázních Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Moc pěkné , jestli se můžu zeptat , kde byli v lázních ?
MK3D Odesláno 15. června Nahlásit Odesláno 15. června před 17 hodinami, FantasticFabio napsal: Moc pěkné , jestli se můžu zeptat , kde byli v lázních ? V Hodoníně, hodinářství Martin Němec. Super spolupráce a ochota. 1
pavel58 Odesláno 15. června Nahlásit Odesláno 15. června (upraveno) před 23 hodinami, Alonso napsal: Ahoj, toto pouzdro je dílem Číňana, Poláka, nebo nějakého Mistra zde na fóru? https://aukro.cz/nerezove-pouzdro-316l-na-hodinky-prim-traktor-7005816036 Už dlouho mě láká nosit traktory pravidelně, ale v původním pouzdru je nechci ničit. Pouzdro vypadá kvalitně, cenu netřeba komentovat. Dělá nyní Elton renovaci traktorů do nerezového pouzdra? Kdysi jsem tu na fóru četl že ano, ale stálo to víc jak u Sport 1. Ahoj. Řekl bych mistni člen Stenly. Upraveno 15. června uživatelem pavel58 2
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se