Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Poslední rok, dva mě "těšilo", že nemám důvod utrácet za Prim. Ovšem u těchto Traktorů si už tak jistý bohužel nejsem. Líbí se mi dost, oblekovky okukuji... určitě si je zajdu prohlídnout naživo a celkem se toho bojím. ;)

Odesláno

Na zivo jsou bozi. Nedavno jsem tady cerne LE s kovovym traktorem prodaval, a zajem nebyl. Prodany byly mimo forum. Je to nadherny a velmi decentni kus. Jen trosku ztratily kouzlo LE, kdyz je zde dalsi (byt modra) varianta. Ale bezesporu je to v novodobe historii Eltonu spis ten lepsi počin.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odesláno

28a681b72fb01f40e683c540324400f6.jpg
Takto vypadal Traktor od Kovapu, ktery byl soucasti baleni.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
Odesláno

Ahoj,

toto pouzdro je dílem Číňana, Poláka, nebo nějakého Mistra zde na fóru?

https://aukro.cz/nerezove-pouzdro-316l-na-hodinky-prim-traktor-7005816036

Už dlouho mě láká nosit traktory pravidelně, ale v původním pouzdru je nechci ničit. Pouzdro vypadá kvalitně, cenu netřeba komentovat. 

Dělá nyní Elton renovaci traktorů do nerezového pouzdra? Kdysi jsem tu na fóru četl že ano, ale stálo to víc jak u Sport 1.

 

Odesláno
V 26. 3. 2026 v 14:53, MK3D napsal:

Trochu to tu oživím. Traktory po lázních 🤩

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Moc pěkné , jestli se můžu zeptat , kde byli v lázních ? 

Odesláno
před 17 hodinami, FantasticFabio napsal:

Moc pěkné , jestli se můžu zeptat , kde byli v lázních ? 

V Hodoníně, hodinářství Martin Němec. Super spolupráce a ochota. 

  • Díky 1
Odesláno (upraveno)
před 23 hodinami, Alonso napsal:

Ahoj,

toto pouzdro je dílem Číňana, Poláka, nebo nějakého Mistra zde na fóru?

https://aukro.cz/nerezove-pouzdro-316l-na-hodinky-prim-traktor-7005816036

Už dlouho mě láká nosit traktory pravidelně, ale v původním pouzdru je nechci ničit. Pouzdro vypadá kvalitně, cenu netřeba komentovat. 

Dělá nyní Elton renovaci traktorů do nerezového pouzdra? Kdysi jsem tu na fóru četl že ano, ale stálo to víc jak u Sport 1.

 

Ahoj. Řekl bych mistni člen Stenly.

Upraveno uživatelem pavel58
  • Like 2

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...