Přejít na obsah

Fortis B-42 Marinemaster


Doporučené příspěvky

Preklápačka sa neskôr rozchodí, jej otváranie je už potom príjemné. Už nebudú bolieť končeky prstov, či nechty :) 

Zatiaľ som bezkaučukový, bezremeňový. Mám len kovový ťah. Motýlovú sponu som si skúšal v predajni a to je málo na rozdávanie múdra. Ale počkaj si, užívateľov tejto spony tu je/bolo, povedia viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díkes. Já bych tě na to vlákno nasměroval s tím obrazem, ale už nemusím ;), sem věděl, že na něj narazíš. Jinak k tý zubatý lunetě. Já jsem jí zezačátku taky nechtěl a nikomu se nelíbila až na pár vyjímek, ale pak se mi nějak začala líbit a byl jsem si jí prohlýdnout naživo v Koscomu v Praze a na živo byla parádní a normálně mě dostala. Takže když jsem byl pak rozhodlej jakou lunetu, tak jedině zubatici zvanou též cirkulárku :rolleyes:. Pořád mě nepřestala bavit a každej na ní čumí (nevím sice jestli na hodinky nebo na tu lunetu) když třeba někde platím a to mě kurevsky baví. Ono na obrázcích působí jako moc přehnaná, ale ve skutečnosti to není nějakej mega úlet, ale je výrazná, ale v normě. Ta stará klasická není taky špatná, ale je spíš pro konzervy  :) (snad to nikoho neurazí, myšleno neurážlivě), krom toho se na Marinemasterech už ta klasická nedělá, jenom na Kosmonautech. No a když na Marinemasterech větší indexy, no tak přece větší luneta né. To dá přece rozum ;)      

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on si pán zavolá umělce, aby mu namaloval obraz a já to nazvu plakátem :lol2: ale to mne fakt nenapadlo :eek: tak sorry.

Jo jo, nějakou dobu sem tu nebyl, tak mám mezery v aktuálním dění.

 

No ta luneta je fakt hukot. Není to zcela můj šálek čaje, ale rozhodně má koule - ty se jí fakt nedají upřít. Tak ať slouží - evidentně jsi si udělal hezkou radost.

Já momentálně sleduju tracking a pokud vše dopadne, jak má, dostanu také balíček... už mi z toho hrabe, páč na obchody online moc nejsem. Navíc jsem chlapíka našel přes google, žádný ověřený prodejce na e-bay, či amazonu, tak nevím, zda sem udělal dobře, ale tváří se solidně, tak snad vše dorazí v pořádku. Ale nechám keců o sobě a tobě přeji ať si tu novou parádu pěkně užiješ :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plakát mě neurazil takže na pohodu  ;) . Ta luneta je naživo fakt parádní a spolu s velkými indexy mají Marinemastery "sportovnější" charakter. Ty lunety jsem zkoumal na obrázcích a v prodejně kde mě jednoznačně učarovala ta zubatice. Včera jsem byl na pivku a i když se tam sešli různé i větší hodinky, tak MM neměly konkurenci a každej chválil. Ne že bych si koupil hodinky abych se producíroval, to v žádném případě, postě potřebuju vědět kolik je a hlavně datum, když podepisuji různé kraviny, ale samozřejmě takováto pozornost zcela jistě potěší každého  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říci, že Fortis je moje tajné přání je jednou mít, navíc na kaučuku vypadají luxusně... spíš by mě zajímalo jestli ta hvězdová luneta netlačí do ruky když ji ohneš proti hodinkám jako do zápěstí a tak? Vypadají totiž macatě... dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni vypadají dobře i na tahu  ;), ale ten kaučuk jim asi slušní nejvíc i dle mého názoru, krom toho jak píšou někteří uživatelé, ten kaučuk se nosí nejlépe a já jsem s ním naprosto spokojen. Možná do budoucna zkusit ten oranžový kaučuk na střídačku podle nálady, ale uvidíme. Lunety, tak jak ty to myslíš se nejde dotknout, že by si zvednul hřbet ruky a zkoušel se dotknout lunety, protože tam máš korunku a i kdybys neměl, tak je to skoro nemožný, to bys musel ohnout hřbet ruky do ostrého úhlu a to asi nikdo nedá... No a na druhý straně to prostě není možný vůbec. Lunety se při nošení ani nedotkneš, takže ti nijak nevadí. Taky jsem se toho bál, aby luneta nepřekážela, neškrábala nebo neničila oděv a pod. Můžeš být v klidu luneta nijak nepřekáží. Ty Marinematerery jsou super hodinky a určitě ti je doporučuju, aby sis taky udělal radost :) .  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...