Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

našel jsem nějaké tabulky a 180 cm je tak akorát na pomezí L-XL v čem teda je nevýhoda velkého kola? Jsem myslel, že v tomhle ohledu je lepší větší než menší

každá značka má jinou geometrii...a tudíž i velikost rámu. Je lepší vždy hledat tabulku velikostí danné značky..nebo nejlépe vyzkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo nejspíš vyberu Cannon, momentálně uvažuju nad tímhle

 

každá značka má jinou geometrii...a tudíž i velikost rámu. Je lepší vždy hledat tabulku velikostí danné značky..nebo nejlépe vyzkoušet

to jsem netušil

 

Díky za rady chlapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Zkus najít něco aspoň s deore. Acera, Alivio už je hodně out. U tohohle kola viz vyse platíš fakt jen značku cannondale.

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuhosti to on nepozná, a na váze taky ne.

ale když už ty prachy chce dát, tak proč z toho nevymáčknout to nejlepší...To si může koupit i spešla rockhopper...a je to stejnej shit

http://www.ramala.cz/specialized-rockhopper-sport-29-blue-hyper-cyan-2015-PID50926.html

 

http://www.heliasport.cz/eshop/cyklistika/jizdni-kola/kolo-specialized-rockhopper-comp-29?c=4068&s=4

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Focus neni spatne ale cenove uplne nekde jinede co se tyce cyklo nemcik tak kola preskladava a nekdy az moc uz jsem se setkal spatna kombinace komponentu to znamena na 10prevody dany 9 presmyk atd  :-( ale mozna ze si uz dava vetsi pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Focus neni spatne ale cenove uplne nekde jinede co se tyce cyklo nemcik tak kola preskladava a nekdy az moc uz jsem se setkal spatna kombinace komponentu to znamena na 10prevody dany 9 presmyk atd  :-( ale mozna ze si uz dava vetsi pozor.

mno taky jsem něco četl...tak toho whistlera z megabike ;-) btw, sccoťák taky dobrej ale focus o fous lepší :-P

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...