Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Svět je menší, než bys čekal ... byl jsi u mě v obchodě ... ráno jsem vyparkovával bílou Octavii :D

Tak to je pecka. Svět je opravdu malej.

Těšilo mě. Příští týden se přihlásím.

Upraveno uživatelem roura74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já byl u tebe v pondělí. Sem se tam díval na přilby a boty 2fo :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To si teď nevybavuju, možná u toho byl kolega . Pro příště si budeme muset osvěžit staré Chronomag heslo "koza dojí krev?" :D

 

Jinak jako první kontaktní signál máme na Apple počítači u pultu nalepeno logo Chronomagu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak jsem objednal Ghost lector lc 3. Akorát ta dodací doba. Nějak to snad vydržím. 703c537be27b6bf7b15954c8bdcd6ffe.jpg

Čekali jsem taky měsíc a jsem nadšence. Chodim se na něj pořád koukat. Jinak jsem přešel z 26 na 29 a když ty kola jsou vedle sebe tak působí 29 jako Goliáš. RB zustane doma mám ho rád. Upraveno uživatelem pavel23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BG FIT

 

Protože se tu vyrojilo nových kol jak hub po dešti dávám lehké info o mé dnešní zkušenosti s odborným nastavením kola. Nebudu popisovat celou proceduru, je toho na internetu spousta, včetně videí na youtube. Ve stručnosti vše začalo s měřením hybnosti a vůbec stavby těla, přes video snímání stylu šlapání, polohy těla a jeho úhlů na kole až po finální nastavení kola, tak aby vyhovovalo stylu a možnostem mojí jízdy. Celý proces trval cca 3 hodiny.

Byl jsem jak už bylo uvedeno výše v olomouckém specialized concept store Jelikož jsem taky šťastným majitelem nového oře, chtěl jsem se vyhnout laborování s nastavením kola, zejména po přechodu z 26" na 29". Jsem nadšený amatér a nebyl jsem si zcela jistý jestli ty rozdíly v posedu co cítím jsou správně či nikoliv. Teď už vím, že jsem kolo měl nastavené v celku správně, až na pár drobných doladění. Tělo mám celkem neohebné, takže jezdím spíš v takovém turistickém posedu.

V podstatě byly pouze dva zásadnější nedostatky, o fous užší sedlo, které navíc chtělo šoupnout trochu dozadu a doplnění anatomických vložek v tretrách. Sedlo mám na týden půjčené jiné, tak posoudím rozdíl, vložky mám objednané. Když jsme zkoušeli dělat částečný dřep na jedné noze, který simuloval šlapání, bylo neuvěřitelné jaký byl rozdíl dělat ho s vložkou nebo bez vložky. 

Je fakt zajímavé vidět co dokáže udělat centimetr jak na výšce sedla, délce představce, či sklonu řidítek.

Ačkoliv se více méně potvrdilo mé nastavení, jsem moc rád, že jsem se objednal. Slyšel jsem od pár známých řeči jak je to celé postavené na tom, že Spešl chce prodat další komponenty a doplňky, ale naštěstí mě to neodradilo. Naprosto profesionální přístup i k absolutnímu amatérovi, bez nějakých skrytých chytáků. Kdo laboruje s posedem, tak jsou to rozumně utracené peníze.

Teď už jen jezdit, jezdit a zase jezdit. Snad počasí dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roura, todle si napsal pekne:

Teď už jen jezdit, jezdit a zase jezdit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BG FIT

 

Protože se tu vyrojilo nových kol jak hub po dešti dávám lehké info o mé dnešní zkušenosti s odborným nastavením kola. Nebudu popisovat celou proceduru, je toho na internetu spousta, včetně videí na youtube. Ve stručnosti vše začalo s měřením hybnosti a vůbec stavby těla, přes video snímání stylu šlapání, polohy těla a jeho úhlů na kole až po finální nastavení kola, tak aby vyhovovalo stylu a možnostem mojí jízdy. Celý proces trval cca 3 hodiny.

Byl jsem jak už bylo uvedeno výše v olomouckém specialized concept store Jelikož jsem taky šťastným majitelem nového oře, chtěl jsem se vyhnout laborování s nastavením kola, zejména po přechodu z 26" na 29". Jsem nadšený amatér a nebyl jsem si zcela jistý jestli ty rozdíly v posedu co cítím jsou správně či nikoliv. Teď už vím, že jsem kolo měl nastavené v celku správně, až na pár drobných doladění. Tělo mám celkem neohebné, takže jezdím spíš v takovém turistickém posedu.

V podstatě byly pouze dva zásadnější nedostatky, o fous užší sedlo, které navíc chtělo šoupnout trochu dozadu a doplnění anatomických vložek v tretrách. Sedlo mám na týden půjčené jiné, tak posoudím rozdíl, vložky mám objednané. Když jsme zkoušeli dělat částečný dřep na jedné noze, který simuloval šlapání, bylo neuvěřitelné jaký byl rozdíl dělat ho s vložkou nebo bez vložky. 

Je fakt zajímavé vidět co dokáže udělat centimetr jak na výšce sedla, délce představce, či sklonu řidítek.

Ačkoliv se více méně potvrdilo mé nastavení, jsem moc rád, že jsem se objednal. Slyšel jsem od pár známých řeči jak je to celé postavené na tom, že Spešl chce prodat další komponenty a doplňky, ale naštěstí mě to neodradilo. Naprosto profesionální přístup i k absolutnímu amatérovi, bez nějakých skrytých chytáků. Kdo laboruje s posedem, tak jsou to rozumně utracené peníze.

Teď už jen jezdit, jezdit a zase jezdit. Snad počasí dá.

Kolega, který tohle měření u nás dělá je troufám si neskromě říct, nejlepší v česku. Sám dlouhá léta závodil jako profesionál na silnici, poté pokračoval jako fyzioterapeut v profi týmu. Má schopnost velmi dobře rozumět tomu, co mu říkají jednotliví cyklisté při měření a dokáže tuto interakci přenést do výsledku. Profesionál každým coulem ... konečně to je důvod, že BG Fit děláme celé řadě i profesionálních závodníků, buď cyklistů nebo triatlonistů.

 

Úsměvné je, že řada z nich nejezdí na Specialized kolech, ale od kolegů závoďáků slyšeli, že je to dobré ... tak to přišli zkusit. Namátkou třeba Adam Hansen (závodník Lotto-Belisol) http://sport.idnes.cz/hansen-prepisuje-rekordy-cyklistu-duc-/cyklistika.aspx?c=A150911_000738_hokej_par

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...