Přejít na obsah

Yvaine


Doporučené příspěvky

Ahoj petr_cha,

 

na rozdil od jinych (i Tebe) pouzivam i na tomto foru misto nicnerikajicich prezdivek sve plne jmeno (ja se za nej nestydim). V podpisu je odkaz na muj soukromy i rodinny blog, tak, pokud Te opravdu zajima, kdo jsem, podivej se tam.

 

Honza H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není potřeba o tom diskutovat, navíc v hodnotícím vlákně. Pro mě tento přístup o prodávajícím něco vypovídá, v obchodování a stanovování cen mu nebráním. Ale je dobré vědět s kým mám tu čest. Pokud v tom nevidíte rozdíl, já ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já by ch zvolil stejné pravidlo jako Tombed a navíc bych tedy jistě zavedl pravidlo, že jestli budeš dávat něco ze svého tak by jsi měl kupujícím na jednu noc ( a to je prosím minimum) zapůjčit i přitelkyní  s bytem.

 

Tombed = DOBRÝ !!!

 

to: PŘÍŠERA= ty jsi byl účastníkem toho obchodu a nebo jsi se na něm nějak jinak podílel a nebo se jen staráš o nás ostatní ???

Navíc jsem si myslel, že HODONOTÍCÍ VLÁKNO slouží k vložení komentáře po uzavření obchodu druhou stranou a nikoliv zhrzeným plačkám !

 

U mne tedy platí, když mi někdo nesedí a nebo mi nesedí jeho chování a to neplatí pouze zde  neobchoduji s ním a samozřejmě se s ním ani nebavím, ale tenhle polopráskačský příspěvek mi přijde horší než chování toho o kom se zde bavíme.

Není potřeba o tom diskutovat, navíc v hodnotícím vlákně. Pro mě tento přístup o prodávajícím něco vypovídá, v obchodování a stanovování cen mu nebráním. Ale je dobré vědět s kým mám tu čest. Pokud v tom nevidíte rozdíl, já ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se do toho pletu, jmenuje se to tady Hodnocení prodejců/kupujících, takže varování před někým kdo se nechová fér je přece na místě..? Já jsem s Yvaine obchodoval jednou a stačilo mi to. Never more...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec se ho nezastávám, ale Tebe se zeptám když jsi udělal obchod a byl jsi přímým účastníkem, varoval jsi nás tady veřejně , abychom se nespálili ???

Že se do toho pletu, jmenuje se to tady Hodnocení prodejců/kupujících, takže varování před někým kdo se nechová fér je přece na místě..? Já jsem s Yvaine obchodoval jednou a stačilo mi to. Never more...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to nějaký pátek a dobře to dopadlo. Koupil si ode mě hodinky a druhý den mi volal že se za noc spozdily o patnáct sekund a že je nechce. Vrátil jsem mu peníze a hodinky byly samozřejmě v pořádku. Když jsem mu psal co to jako mělo znamenat, odpověděl že se asi spletl a že se to může stát každému. Prostě jsem to nevyhodnotil tak, že by to stálo za založení samostatného varování. Ale červená kontrolka bliká... :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šímo šímo... hodinky se spozdily o 5 minut/den... dohodli jsme se na vrácení a ty z toho děláš aféru.

 

 

 

Hodinky budu prodávat za kolik chci a nikomu do toho nic není, stejně tak nebudu nikomu říkat za kolik a jak má prodávat svůj majetek, to se prostě nedělá.

 

Pokud jse opravdu tak zoufalí že vám někdo neprodá něco za cenu podle vašich představ tak je mi vás vážně líto ale to je tak vše.

 

Už vidím ty křiklouny jak si v bille stěžují že jim neprodávají rohlíky za nákupku :-)

 

Jen mě těší že tu zůstalo aspoň pár inteligentních tvorů.

 

Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šímo šímo... hodinky se spozdily o 5 minut/den... dohodli jsme se na vrácení a ty z toho děláš aféru.

Aféru si představuju trochu jinak, ale necháme toho. A patnáct sekund, nebo pět minut je jedno, hlavně že předtím i po tom šly normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno to není 15 sec. je v toleranci... to po par hodinach na foru vi i totalni zelenáč.

 

Nechci zbytečné emovýstupy... pokud máš důkaz že jsou/byly ok tak ho sem hoď jinak tu můžeme debatovat hodiny a hodiny.

 

Nikdy jsem neměl problém jak s nákupem tak prodejem hodinek, řeší se tu jen kraviny... a komplexy lidí jako je prishera.

 

Už mě to nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za psychologický rozbor. Opakuju se po třetí a už naposled. Nikdo ti nebrání nakupovat prodávat co a jak chceš. Nicméně já ( a myslím, že nejen já) nevnímám prodejní sekci primárně jako zdroj zisku. Proto mi tenhle nákup nepřišel etický. Vzhledem k tomu, že jsme na diskuzním fóru ( tedy ať se Vám to líbí, nebo ne svého druhu komunitě) jsem tento svůj názor vyjádřil. Myslím, že i relativně slušnou formou. Zda takové vyjádření není v rozporu s pravidly jsem se dotázal, byl jsem ubezpečen, že není. Asi bych neměl problém kdybys uvedl odkaz na původní inzerát, jak je tu obvyklé. Tvůj názor, že je vše v pořádku je legitimní a pokud je jasně vyjádřený může se každý kupující/prodávajíci rozhodnout, zdali je to pro něj problém, nebo není.

 

2 Long: nikde jsem nenašel, že by hodnocení prodávajících/kupujícich muselo probíhat tak jak píšeš, nedostal jsem takovou odpověď ani od moderátora. A starám se i o sebe, protože pokud se člověk nestaví aktivně k věcem, které mu vadí, tak si pak nemá co stěžovat.

 

Snad jsem dostatečně jasně vyjádřil, proč jsem na zmíněný obchod ukázal. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, nechci vyvolávat další flame, opravdu to do tohoto vlákna nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolim si jeste jednou zareagovat do tohoto vlakna, i kdyz uz to zacina byt vyhrocene... <br />A) od Yvaina jsem kupoval dve veci a pokazde dorazily v poradku.. takze OK..<br /><br />B) ale kdyz sleduju tu kauzu s "trvalym banem", kdy si kolega sam sobe chvalil hodinky do prodejniho vlakna a nyni jeho dvojite upovani inzeratu behem jednoho dne, aby ho dneska dal uplne novy a tudiz zase nahoru.. to se mi proste nelibi.. kseftar, ktery to tlaci za hranu..<br />

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...