Jump to content

prischera

Member_50
 • Content Count

  8,040
 • Joined

 • Last visited

About prischera

 • Rank
  MegaXXLzávislák
 • Birthday 02/15/1979

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Všecko co tiká :)

Recent Profile Visitors

12,036 profile views
 1. Je to tak, fórum fotky automaticky zmenšuje na 1000px a komprimuje na 85. A bohužel to nedělá moc dobře. Ideální je fotku připravit o nejpřesněji, aby byl tato nechtěná aktivita co nejméně výrazná.
 2. Jsem se tuhle stavil u Oty, jen tak na pokec. No a jak už to tak chodí odešel jsem s řemenem. Prostě jsem neodolal a ten vzorkový kus z něj vydyndal. Díky!
 3. UP, nové hodinky s plnou zárukou s více než 15% slevou oproti ceníkové ceně a perfektní gumou grátis. Vhodné i jako dárek.
 4. Střenky jsou z valašského ořechu. Ty to máš teda taky krásný. Mě teď láká něco od Dohnalů. Ale nějak si to nedokážu ospravedlnit.
 5. Mám Horoně od Červa a velká spokojenost. Fotky už jsem sem dával, ale je to dávno.
 6. Nejsou špatný a jsou překvapivě malý Na ruce sedí skvěle. Škoda tý cenovky. U Moseru bych si obecně uměl vybrat, ale už je to na mě moc
 7. To je tak, když to mám z kanclu do Koscomu 3 minuty v bačkorách...
 8. Já vím, myslím, že jsem je měl v ruce dřív než ty :). Jsou super, jen na mě bohužel velký...
 9. Kdybych ti chtel nekdy dat nejaky hodinky pod mikroskop, tak mi prosim pripomen, ze nechci
 10. RATka se dela i mensi verzi, koukni na RAT2.
 11. Já myslím, že je naprosto v pořádku vadný kus reklamovat. Je určitě v pořádku rozjet diskuzi nad průšvihem, kterým byla vadná 1. generace GMT strojků. Přijde mi divné (a na to asi Peta narážel), že se tu na základě několika málo vadných cifrů staví jedna značka do pozice výrobce šmejdu. Pokud se nemýlím, jsou tu zmíněné dva kusy, nedotažená lumi troúhelníkového indexu (to je určitě problém, a předpokládám, že AD obratem hodinky vyměnil) a křivý index pelagosů. Já to na těch fotkách moc nevidím, tam už je to citlivější ale budiž. Na základě těhle dvou kusů je Tudor postaven do pozice značky vyrábějící šmejdy, do které si přijde kopnout každý, kdo jde okolo?
 12. Za kamaráda, dlouholetého člena s malým počtem příspěvků prodám Tudor Black Bay GMT. Hodinky jsou úplně nové, ve fóliích, nikdy na ruce. Plná záruka 5 let běží od 2.11.2020, kupované jsou u českého AD. Navíc je k hodinkám lehce nošená guma Vanguard, určená pro tento model, která sedí k pouzdru. Hodinky kolega zakoupil před zhruba dvěma roky a nastal klasický problém s datumem. Bohužel jeho řešení bylo komplikovanější a následovaly opakované reklamace. Po poslední reklamaci se s prodejcem dohodli na výměně za úplně nový kus. Nicméně radost z hodinek se vytratila a v dnešní složité době se více hodí hotovost. Nové hodinky jsou proto v prodeji za 87.000,- Kč. Pošta je v ceně, osobní předání v Praze preferováno.
×
×
 • Create New...