Přejít na obsah

Pulsar Kinetic PAR 159


Frostie

Doporučené příspěvky

Tiež si myslím, že Seiko má v tejto veci urobený podstatne rozsiahlejší výskum, než je naše lamentovanie akku/kondenzátor :-) Nech ti Frostie hodinky slúžia!

Díky, Tico!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak opět po delší době přispěju pár zkušenostmi s novými hodinkami. To že hodinky absolvovaly plný a ničím neomezený Frostie-test, je v tomto letním období nad slunce jasné, nedošlo k sebemenšímu zaváhání. Ještě aby ano, když mají WR 10 Bar,,,

 

Hodinky jsou od doby doražení domů nošeny neustále, takže si myslím, že se již li-ion článek pravděpodobně dobyl na plnou kapacitu, ale nebudu hodinky kvůli tomu teď na půl roku sundavat, abych to vyzkoušel. Velmi příjemná je absolutní přesnost strojku, která je po seřízení dle DCF77 v první minutě, kdy byly doma, stále na úrovní nepozorovatelné odchylky, takže 0.0 sec.

 

Pokud to takto půjde dále, tak to znamená eliminovaní jakéhokoli seřizovaní, s vyjímkou cest do jiných časových pásem a samozřejmě evropsky povinné letně-zimní buzerace.

 

Nejtragičtějším zklamáním je absolutně nulová úroveň lumi, která je mnohem, mnohem horší než např. u ana-digi Casio AW90H za 450 kč. Ani např. po 15 minutovém nasvícení pod zářivkou nejsou hodinky schopny svítit déle než oněch 15 minut... Bohužel, nátěr lumibrite nebyl ani v nejmenším použit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatečně gratulace k hodinkám se zajímavým pohonem. Při čtení hodnocení přesnosti mě napadla až kacířská myšlenka, že je možná lepší dostatečná přesnost než radiocontrolled. A k té lumi: mě se osvědčil jako nabíječ modro fialový laser. Pak svítí vše jako divý i barevná tlustá obrazovka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatečně gratulace k hodinkám se zajímavým pohonem. Při čtení hodnocení přesnosti mě napadla až kacířská myšlenka, že je možná lepší dostatečná přesnost než radiocontrolled. A k té lumi: mě se osvědčil jako nabíječ modro fialový laser. Pak svítí vše jako divý i barevná tlustá obrazovka. 

není to až tak kacířská myšlenka,radiocontrol postrádají korunku ke zmněnám času,vše se odehrává na bázi výmněny informací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatečně gratulace k hodinkám se zajímavým pohonem. Při čtení hodnocení přesnosti mě napadla až kacířská myšlenka, že je možná lepší dostatečná přesnost než radiocontrolled. A k té lumi: mě se osvědčil jako nabíječ modro fialový laser. Pak svítí vše jako divý i barevná tlustá obrazovka. 

přesně totéž mně také napadlo. On už je i tak kinetic dost technologicky náročný pohon a kdyby se přidal ještě radio-control, tak bych měl strach z neopravitelnosti hodinek v případě poruchy /která by asi ale nejspíše nenastala/. Takhle mi to celkem postačuje a není důvod ani hodinky sundavat a seřizovat. Modro-fialový laser nevlastním, ale ta lumi mne opravdu mrzí, nepomáhá ani slunce, ani zářivka. Opravdu kdejaká Casia s troškou lumi na ručičkách za 400 kč jí bohužel hravě překonají, což je dle mého ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...