Jump to content

warann

Frostie
 Share

Recommended Posts

Provedl jsem svůj první obchod s tímto členem. Domluva fantastická, podmínky obchodu taktéž. Výborný pokec. Poslal zboží na vyzkoušení, finance se řešily následně. Za mně palec nahoru!

• 3 weeks later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ač jsem zde naprostý zelenáč, tak přesto jsem byl brán v daném obchodě za vážného zájemce bez rozdílu počtu příspěvků. Platba z mé strany odešla okamžitě a od Marka jsem se dočkal naprosto skvělé odezvy. Vše v pořádku doručeno rychlostí blesku a hlavně bezpečným způsobem zabaleno, jak je tady vzhledem k druhu zboží jistě zvykem. Za mne velké díky a :cheers:

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

I já děkuji členovi s nickem warann za pohodový obchod (i když nehodinkového charakteru) a zejména důvěru. Ačkoli mne neznal, poslal zboží předem!

Jo a za fajn pokec v Pardubicích dnes ráno.
Jirka

I já děkuji členovi s nickem warann za pohodový obchod (i když nehodinkového charakteru) a zejména důvěru. Ačkoli mne neznal, poslal zboží předem!

Jo a za fajn pokec v Pardubicích dnes ráno.
Jirka

(psáno včera, ale omylem založeno nové vlákno, tak překopírováno do správného...)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Zase po nějaké době jsem se setkal osobně s některým z místních členů, s Markem poprvé, koupil od něj hezké IWC, podebatil chvilku u kávy a bylo to příjemné setkání. Je fajn, ze je tady pořád dost fajn lidí, s kterými je mi potěšením se potkat, kteří komunikují na úrovni a jednají férově. Marka jsem si do této skupiny zařadil a rád jej doporučuji i ostatním.