Jump to content

Vulcain Cricket Nautical DLC

shag
 Share

Recommended Posts

to je hnus, velebnosti. a to jsem si rikal, ze vulcain odolaji takovymto pseudo-trendum (DLC) :( velikost limitky 100ks je stejna jako pro ostatni (vkusne) limitky

tady je puvodni verze - nautical trophy. jen ten bezel v DLC verzi vypada echt blbe

http://www.vulcain-watches.ch/de/collection/all/nautical/vulcaintrophy_steel/100107.024VT

Edited by IzTaPa

Panko menom Hannes Keller je priekopnikom hlbkoveho potapania. Je to sucasne ten clovek ktory stvoril dekompresne tabulky a dostal ich na cifernik hodiniek, a sucasne ten vysmiaty mladik dole na fotke. LINK Pri vsetkom spolupracoval s firmou Vulcain. Dosiahol zaznamenany hlbkovy ponor 300m. v r1962. Z troch co boli dole prezil len on..

Priekopnictvo Vulcain je v tom, ze ten ich alarm fungoval v potapacskych hodinkach pri hlbkovom ponore edit: a sucasne mali info o dekompresii a garantovanu WR300m. Islo teda o tu trojkombinaciu. koniec editu. Pod vodou je mechanicke bimbam seriozne turbo, az teda mate zaklady akustiky, alebo ste niekedy mali vodu v usiach /pripadne ste sluzili vojensku sluzbu v ponorke/, tak je to hned jasne :)

proti tomu su nejaki americki prezidentici senilni hladkaci psikov

post-4112-0-11488800-1381362120_thumb.jpg

Edited by instant

Hoši, hoši, nevíte, co je pěkné. Taková paráda, Vulcain přece nemůže nikdy zklamat.

attachicon.gif2.jpg

zdroj - http://www.wthejournal.com/en/en-direct/article/vulcain-nautical-dlc

Na takovém menším detailu je vidět, že se nejedná o nějakou tragédii.

kazdy v zivote udela nejakou chujovinu ;) nevim proc, ale nejak ve me ta luneta evokuje vosklivky BfB...

mel jsem na ruce tyto crickety v non-DLC verzi a ty jsou opravdu nadherny, pavlovuv reflex se dostavil zahy... ale DLC mi  techto klasickych casomericich opravdu nesedi...

Edited by IzTaPa

kazdy v zivote udela nejakou chujovinu 

Tak, tak. Já jich udělal už asi bilion :( .

crickety v non-DLC verzi a ty jsou opravdu nadherny

Ano, souhlasím. Verze VULCAIN Trophy Nautical Limited Edition s lunetou Clous de Paris u mě zatím vítězí. I když se na její místo začínají tlačit Aviatory Elapse Time , o které se v poslední době velmi zajímám. Poprvé v životě mě silně bere kombinace bílý číselník, zlaté ručky.

Edit - odstranění obrázku

Edited by Snow