Přejít na obsah

Seiko SARX


misoo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 358
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja sa priklanam k cervenej sekundovke, bude ti ladit s cervenou kravatou ;)  Na sarboch je jednofarebna a hodinky posobia vyvazene, co je plus. U tohto modelu si ale myslim, ze toto male "narusenie" iba potrhuje ich eleganciu. Aj moje dreamGS SBGR071 maju cervene zakoncenie rucicky a som z nich uplne namakko. :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi este raz dik moc, cenim si a pozorne citam kazdy vas nazor ! :)

Stevo, daj pokoj s kravatou, ja tak maximalne rifle a kosela, to je moj oblek... :D jj, sbgr017 su fajne (osobne mi vsak vadia cervene indexy, sekundovka by bohate stacila myslim), a kuk aj sem, tuto je to tiez podobne... :)

IMG_4657_zpsf15f28e0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame tu kratke video : https://www.youtube.com/watch?v=p_EZX-UusJw&feature=youtube_gdata_player

 

a ano, bez cervenej sekundovky mi to pride... viac GS, zato s cervenou viac 5 :angel:  no zas ta cervena vyzera byt velmi decentna a ma to onen mrd... navyse fortisky s cervenou sekundovkou mam a bez by som mal vlasne "viac ine hodinky"... fakt neviem neviem...

skusim poprotit miestneho vrchneho seiko guru o jeho nazor, moc dik :helpsmilie::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za video! Koukám, že datum už se začíná přehazovat po desátý hodině... Červená vypadá velice decentně! Koukej je už koupit ať stihnou dorazit než dorazím já  :whistling:

 

Mimochodem co za písmenko chybí ve slově m.d? Nejsem jistě sám kdo o tom přemýšlí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, m.d ako m r d, ako ked neni baba moc pekna, no vyzaruje z niej nieco na zaklade coho by si ju chcel velmi pototok... :) na hodinkach je to nieco navyse, co im dodava iskru, smrnc... ;)

jankovar : sarx-y su brusene aj z boku, lestene plochy len vynimocne

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...