Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Myslím, že takové téma je podstatné. Nechci, aby jsem lidi psali, jak to mají přesně doma uložené :-), ale takový nástřel co na historické trezory, nebo nějaký malý trezor nějak schovat. Prostě Vaše názory kde sehnat kvalitní zabezpečení atd. Přeji všem fajn den.

Odesláno

Myslím, že takové téma je podstatné i pro ty, kteří by rádi věděli co a kam si vzít s sebou, až se mi té káči půjdou mrknout na zoubek :)

Odesláno

To máš pravdu. Jen je to poněkud nepraktické - když si budu chtít vzít hodinky, jít pro ně do banky :)

 

Pořád lepší, než obcházet zastavárny ;)

Odesláno

spíše mě zajímalo, jak vy to obecně vidíte jestli jako investice do trezurku nejakeho maleho nebo stary veliky tzv. Popelka,

Odesláno

nesundavat z ruky malinko neprakticke, zvlast kdyz chci neco udelat, opravit jit na kolo atd.

Odesláno

Taky, banka, sejf a zápěstí. Většina v bance. 

Jediné, co by si od nás zloděj mohl odnést, je televíze, ale to by bylo fajn - koupil by se novej model, z pojistky.

Odesláno

Na kolik vyjde schránka na cennosti v bance? začínám o tom přemýšlet, i když ze začátku jsem to zavrhoval.

Odesláno

Není to nic drahého, cca 1500 - 2000 kč na rok, já ho mám třeba v rámci Erste Premiér u spořky zdarma. Je to podle banky a jak jsi tam vedený jako klient, ale je to celkem nepraktické - když si chceš hodinky prohodit, tak pro ně musíš do banky... má to smysl pokud jich máš 50 jako sibirnaya. :-DD

 

My máme doma alarm napojený na agenturu, kamery a taky trezor - ale v něm skoro nic není, protože trezor je to první co bude zloděje zajímat a pokud ho neotevřou, tak ho vysekají ze zdi a odvezou.. teda pokud nemá dvě tuny.. ale takovej doma asi nikdo nemá (jedině sibiř :-D) takže je mám normálně vystavené v obýváku na poličce a kochám se jak se tam krásně točí a natahují se :-D  a až přijdou zloději, tak se asi podělám :-D

Odesláno

Je potřeba rozlišovat pojmy trezor a sejf. Velmi širokou škálu mají na t-safe.cz. Sám jeden mám k velké spokojenosti, cítím se o MNOHO líp, když hodinky nejsou jen tak v šuplíku nebo na nočním stolku. A to nejde v mém případě ani tak o jejich finanční cenu, ale o citovou záležitost...

Odesláno

No to jo, ale paranoia musí být nějak limitována cenou chráněného obsahu... Překonat jde vždycky všechno. Koneckonců když to neodnesou celé, tak z tebe to heslo už nějak vymlátí...

Odesláno

jasně, ochrání tě to před feťákem, kterej ti jde ukrást chlast nebo drobný na fet, ale na toho stačí alarm s agenturou a kamerama... ale pokud přijdou profíci, tak budou vědět pro co si jdou a přijdou řádně připravený, včetně třeba bouracího kladiva, aby ten trezor vysekali ze zdi

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...