M@chino Odesláno 24. května 2023 Autor Nahlásit Odesláno 24. května 2023 … Garmin QuickFit řemínek a UncleStrap reedice původního GL831… Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
M@chino Odesláno 24. května 2023 Autor Nahlásit Odesláno 24. května 2023 V 7. 4. 2023 v 2:02, Jiří Sedlák napsal: Koupil jsem si jedny fieldy jen tak pro srandu, že takový druh hodinek ještě nemám, první den nový řemen, obyčejný Mavex, ale líbí se mi k nim, dnes po odpolední jsem se pustil do úpravy koncovek jubilee tahu původně určeného pro SKX. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Tak jubilee kombinaci jsem ještě neviděl … vypadá to dobře
tlotlo22 Odesláno 30. června 2023 Nahlásit Odesláno 30. června 2023 Deep Blue Daynight Patriot na original Engineer tahu Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
tlotlo22 Odesláno 30. června 2023 Nahlásit Odesláno 30. června 2023 Nová výbava - gumák Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
tlotlo22 Odesláno 30. června 2023 Nahlásit Odesláno 30. června 2023 A ještě jeden zajímavý Nylon Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
bluman Odesláno 6. července 2023 Nahlásit Odesláno 6. července 2023 Nie som uplne spokojny s tymto origo meshom Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. tak som prehrabol svoj archiv Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
tlotlo22 Odesláno 11. července 2023 Nahlásit Odesláno 11. července 2023 Nové řemínky koupené v Christopher Ward letní slevě Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Lukáš3 Odesláno 13. července 2023 Nahlásit Odesláno 13. července 2023 Poraďte... ... Guma nebo tah? S gumou řekl bych trochu vyšestřední. Ale zase podstatně lehčí, takže asi pohodlnější. Na tahu rádoby ,,luxusnější"... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Lukáš3 Odesláno 13. července 2023 Nahlásit Odesláno 13. července 2023 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
lemon Odesláno 13. července 2023 Nahlásit Odesláno 13. července 2023 SO42 netradične s meshom Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
tlotlo22 Odesláno 14. července 2023 Nahlásit Odesláno 14. července 2023 před 13 hodinami, Lukáš3 napsal: Poraďte... ... Guma nebo tah? S gumou řekl bych trochu vyšestřední. Ale zase podstatně lehčí, takže asi pohodlnější. Na tahu rádoby ,,luxusnější"... Obojí je super Samozřejmě bych volil podle situace, kam s tebou Seika vyrazí (a taky dost často dle nálady ). Ideálně do kanclu/společnosti tah, na výlet/sport gumák.
Zmrzlinar Odesláno 25. července 2023 Nahlásit Odesláno 25. července 2023 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
lemon Odesláno 30. července 2023 Nahlásit Odesláno 30. července 2023 (upraveno) X-Windy na bielej gume Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 30. července 2023 uživatelem lemon
lemon Odesláno 30. srpna 2023 Nahlásit Odesláno 30. srpna 2023 (upraveno) Myslím, že môže byť. Opäť špičková práca od Habadeja Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 30. srpna 2023 uživatelem lemon
Pozorovatel Odesláno 4. září 2023 Nahlásit Odesláno 4. září 2023 Tohle jsou první potápky, které jsem schopen nosit i na NATO, protože jsou na svou kategorii opravdu tenké. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Lukáš3 Odesláno 4. září 2023 Nahlásit Odesláno 4. září 2023 Vyhrabal jsem jeden prehistorický řemen a myslím taky nositelný k té bronzové patině... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
lemon Odesláno 21. září 2023 Nahlásit Odesláno 21. září 2023 Nový remienok podľa požidaviek Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Tomas8 Odesláno 21. září 2023 Nahlásit Odesláno 21. září 2023 No ten řemen je teda fakt parádní. Něco takového bych ke svým Moonům. zatím tam mám tenhle. šlo by poslat detailnější fotky řemenu? Klidně i na SZ. Díky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
M@chino Odesláno 21. září 2023 Autor Nahlásit Odesláno 21. září 2023 Tak bílá a černá … taky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se