Přejít na obsah

Longines pilotky MVS na Ebay


Godin

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A nevíte někdo, jaký byl originální zobáčik? Viděl jsem ho jenom bez barvy. Teoreticky by měl být natřený tou svítící barvou, jako čísla, ne?

Když se podíváš na moje, tak zobáček je OK a má být natřený svítící barvou, stejně jako indexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dali, máš pevný stěžejky?

Ano s jinýma se nedělaly. chce to řemen s open end, nejlépe Jurgen( dobré zkušenosti výborná komunikace). Udělá na přání asi cokoliv. Od řemenů jsme se dostali k hodinkám a cestování, jestli si takhle jako se mnou mailuje s každým, tak nevím, kdy ty řemeny dělá. smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dali, máš pevný stěžejky?

Ano s jinýma se nedělaly. chce to řemen s open end, nejlépe Jurgen( dobré zkušenosti výborná komunikace). Udělá na přání asi cokoliv. Od řemenů jsme se dostali k hodinkám a cestování, jestli si takhle jako se mnou mailuje s každým, tak nevím, kdy ty řemeny dělá. smile.gif

Kdo je Jurgen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jürgen je nemecky vyrobce pasku na hodinky...

 

www.s-parts.biz

 

S-Parts Jürgen Hauff e.K.

Postbox 910130

D-75091 Pforzheim

Germany

 

Phone: (+49) 7231 106040

Fax: (+49) 7231 106042

 

eMail: info@s-parts.de

 

bezproblemovej obchodnik, doporucuju...

 

http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=6041

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Vypadá to podle zjištěných informací, že se používali dva různé fonty na číselníku Longines MVS, je to možné?

Když se podíváš na House of Longines, tak to tam je taky. http://s89500954.onlinehome.us/Longines/e/4to15/1568z.html

Ty první jsou nejnovější a je tam ten jiný font než u těch starších. Ikdyž taky vypadá ,že u těch starších je ta svítící barva seškrabaná a u těch novějších ne. Je možný, že tam ten zobáček u jedničky někdo domaloval. :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem vor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se podíváš na House of Longines, tak to tam je taky. http://s89500954.onlinehome.us/Longines/e/4to15/1568z.html

Ty první jsou nejnovější a je tam ten jiný font než u těch starších. Ikdyž taky vypadá ,že u těch starších je ta svítící barva seškrabaná a u těch novějších ne. Je možný, že tam ten zobáček u jedničky někdo domaloval. :thumbsdown_anim:

 

3. serie ma napisy zlate - ne bile [samozrejme mimo cislic - jeden kousek vlastnim]! Dale mam na 3. serii zobacky u jednicek taky, stejne jako na prvni foto vyse - mam to v puvodnim provedeni, jeste nikdy neprekreslovane [dolozeny puvod].

 

Ilustracni foto z House of Longines [ale nekdo uz ta cisla domatlal, originalni stav to rozhodne neni]:

 

post-1511-1180935503.jpg

Upraveno uživatelem alt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle prostě musím mít, asi bych se na ty obrázky už neměl dívat....

 

Mozna napisu trochu rouhani, ale tyto hodinky jsou mnohem hezci na foto nez ve skutecnosti. V realu jsou desne velke, siroke a predevsim je cifernik pod sklem hrozne hluboko vsazeny [coz na foto desne zkresluje], takze je to tak trochu jak koukat do roury od kamen. Idealni nejdrive prohlednout v realu pred zakoupenim. Eterny i Lemanie MVS mi prijdou mnohem elegantnejsi. Ovsem Longines je Longines.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 alt: Ty jsi psal, že máš u těch Longines doložený původ. Už se to tady jednou řešilo.

Můžeš napsat, jak ho máš doložený? Nějaké doklady?

 

 

Hodinky jsem koupil za velice rozumnou cenu od cloveka, ktery ani poradne nevedel, co prodava a ktery je mel po svem dedovi, ktery byl vojak z povolani a v armade je i nafasoval. Dale jsem si psal do musea Longines, kde mi podle cisel zjistili rok vyroby, kdo je objednal, kam byly dodane apod. Na hodinkach je vse puvodni vcetne skla, jsou samozrejme adekvatne tomu i vzhledove opotrebovane [zasle vyplne rucek, opotrebovana korunka, zasla barva cislic] - ovsem je mi to milejsi, nez kdyby se na nich vyradil nejaky kutil/amater. Strojek je perfektni [nechal jsem jej pouze vycistit a namazat, jinych oprav nebylo treba - hodinky fungovaly, ale nemely dobry zvuk], na dynku nejsou zadne podpisy hodinaru. Kozeny pasek byl take hodne, hodne stary - par mi jich uz proslo rukama a odpovidal tvarem spony a dalsimi prvky dobe 40. az 50. let, to uz ale neni dulezite.

Tyto hodinky patri vzhledove k tomu lepsimu, co jsem zatim videl - z hlediska puvodniho stavu. Je to bohuzel az 3. serie z roku 1946 nebo 1947 - z hlavy si ted presne nevzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...