Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

já nevím, chápu že poptávka udělá s cenou těchto Longines své, ale viděl bych to tak kolem 10000Kč

Kdo by měl Longinesky za patnáct tisíc v slušném stavu a chtěl je prodat, tak vím minimálně o třech zájemcích. Pokud to nejsou vraky, nebo neoznačené zbastleniny, případně oboje, tak 15.000,- je slušná cena. Za osm tisíc bych je bral po pytlech. :-)

Ja bych byl dalsi zajemce. Ale max. 10k

Odesláno

Shodou okolností jsem včera dostal zpět jedny zrenovované. Jenom korunku musím ještě sehnat, zatím jenom to co bylo po ruce.

Odesláno

Shodou okolností jsem včera dostal zpět jedny zrenovované. Jenom korunku musím ještě sehnat, zatím jenom to co bylo po ruce.

Mohl bych pozadat o informaci, kde lze takto pekne nechat zrenovovat cislice na ciferniku ? Potreboval bych opravit cislice na Lemaniich MVS [jinak cifernik docela ujde].

Odesláno

Lemanie MVS mi renovuje mechano, ale než by se s tím patlal, tak číselník raději vyměnil za zachovalejší. Ty Longines renovoval Prim, jsou doslova jako nové, ale člověk musí mít trpělivost, kdybys viděl v jakém byli stavu tak bys nevěřil.

Odesláno

Díky, od pátku jsem je nesundal z ruky. Na korunku jsem si už zvykl a už mi ani nevadí. Sehnal jsem na Ebay řemen podobný jako mají IWC BP (za nýty se zužuje) je na nich parádní. Nejdůležitější, že nádherně nahlas tikají. smile.gif

Odesláno

Móóc pěkné. Tyhle Longíny jsou prostě super, je z nich cítit kus historie. Užívej si je.

Odesláno

Díky, od pátku jsem je nesundal z ruky. Na korunku jsem si už zvykl a už mi ani nevadí. Sehnal jsem na Ebay řemen podobný jako mají IWC BP (za nýty se zužuje) je na nich parádní.  Nejdůležitější, že nádherně nahlas tikají.  :)

Tvoje pocity chápu a sdílím, blahopřeji. Pošli ještě fotky před a po, ale trochu větší. Nezměnili font? Jaké máš sklíčko?

Odesláno

Dali, docela Ti závidím.

 

Já je mám taky, ale od toho, jak jsem se celý život vyhýbal poctivé práci, mám útlá zápěstí a i kdybych utáhl řemínek na poslední dírku, pořád by mi z nich ruka vypadávala. Tak se na ně aspoň koukám a slibuju si, že začnu na stará kolena pracovat a cvičit....

Odesláno

2 Old Máš pravdu font je trochu jiný, ale asi budu mít origoš po restauraci. Sklíčko to netuším, takový průhledný. smile.gif safír to není. Na výstavu s nima nepůjdu a na nošení dobrý.

2 Paullus stačí strochu stresu a nedodržovat životosprávu a jde to samo. Já mám zápěstí 19,5 cm a jsou mi akorát.

Odesláno

Červenú sekundovku a neoriginálnu korunku priznáva aj on sám. Asi ani ten "zobáčik" by nemal byť červený, nie?

Ale máš pravdu, že celá tá fotografia je podozrivá, neodfotí strojček, podklad sa odráža na hodinkách a to načervenanie v rohoch...

Odesláno

A nevíte někdo, jaký byl originální zobáčik? Viděl jsem ho jenom bez barvy. Teoreticky by měl být natřený tou svítící barvou, jako čísla, ne?

Odesláno

Shodou okolností jsem včera dostal zpět jedny zrenovované. Jenom korunku musím ještě sehnat, zatím jenom to co bylo po ruce.

A já je shodou okolností mohl dnes na Buštěhradě vidět na živo,opravdu je to nádhera?.....=)

To Dali:jinak se moc omlouvám za to vetření,ale touha po těch lamanií byla dost silná?.:)Byl jsem s toho nějaký celý vyjukaný(nemám moc důvěru k těm lidem na burze).Ten pan hodinář s Tebou,nebyl to náhodou mechano?Ani jsem si nestačil s Vámi pořádně popovídat. =)

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...