Přejít na obsah

Longines pilotky MVS na Ebay


Godin

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

Vypadají šmrncovně ;) .......... to jsi vyrobil Ty a nebo ve fabrice? ..... v Longinech se nevyznám ,ale líbí se mi ....... očekávám návrh s cenou v soukromých zprávách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
YPO: to byla dobrá koupě...nosil jsem je na houby :lol: ale docela bych je i za něco vyměnil nebo prodal:) mám políčeno na novější rybu:) ale Tag Heuer :) návrh s cenou? tak navrhni ty...:) nebo co bys za ně vyměnil:)

Aha takže na dýnku je DNA z lysohlávek :D ...... na výměnu nic nemám ..... a cenu nedokážu odhadnout ..... X můžu Ti je vyměnit za Lange co mám ještě na stole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před necelým rokem jsem je koupil za celých 11k...nošené byly zhruba 10krát, takže žádná újma....takže dejme tomu za 9k ? ale abych nebyl škrt, tak i za míň asi:) a dokonce po Praze můžu dovézt :) ....lysohlávky nejsou tak chuťově dobré jako závojnatky olovové....to si pošmákneš....jednou :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
před necelým rokem jsem je koupil za celých 11k...nošené byly zhruba 10krát, takže žádná újma....takže dejme tomu za 9k ? ale abych nebyl škrt, tak i za míň asi:) a dokonce po Praze můžu dovézt :) ....lysohlávky nejsou tak chuťově dobré jako závojnatky olovové....to si pošmákneš....jednou :lol:

ehm ehm ..... jaký je průměr ? ..... možná začnu chodit na houby ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...