Přejít na obsah

Chrono - moto výlet liberecko


Horhe

Doporučené příspěvky

Je tu někdo, kdo by se chtěl společně s ostatními chronomagory projet na motorce?

Napadl mě takový menší výlet někudy zadem do Kněžmosta, tam si nakoupit pochutiny u Bejry. Mohlo by se přes Český dub, Mnichovo Hradiště a zpátky jak je libo. Vychází to cca na sto kiláčků. To by mohlo být fajn. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si koupil príma podvlíkačky. Žena se sice hodně smála mejm křivejm nohám, ale je mi v tom pěkně teploučko.

 

Zatím je to stejně jenom průzkum zájmu. Žádný datum nenavrhuju. Prostě až bude hezky, vyjedeme.

Pokud máte někdo nějakej jinej zajímavej tip v okolí, sem s ním. Do toho Kněžmosta si zajedu klidně sám a rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Návštěvník Jagman

Taky bych se přidal volno si něak udělám takže za mě termín je jedno jen nevím po staré do Liberce je to celkem štreka(jednou jsem bloudil a jel Praha-Liberec 8hodin :D ještě s bývalou ženou ta na své 125 :D) A trápit Haryka hodinu po dálnici se mi moc nechce ale něak bych to pořešil asi bych přespal někde v Liberci no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, to bych tě jenom zdržoval. 

Každopádně já jsem do 4 v práci, motorku mám tady. Projet jsem se stejně chtěl a pro benzín musím, takže jestli se ti chce, buď cca v 16:10 na totálu. Ale jak říkám, hodně z tech původních 48 koní pochcípalo, takže já se nikam nehonim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...