Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

Nemáš zač, takové bronzovky budu jen a jen pořád chválit :) Hlavně už se těšim, až mi to vyjde, budu mít konečně cestu na jih, Ty trochu času, a zastavím se do Zlechova a omrknu je naživo (zkusím třebas na ruce :eek: pokud dovolíš) Pěkný víkend!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nemáš zač, takové bronzovky budu jen a jen pořád chválit :) Hlavně už se těšim, až mi to vyjde, budu mít konečně cestu na jih, Ty trochu času, a zastavím se do Zlechova a omrknu je naživo (zkusím třebas na ruce :eek: pokud dovolíš) Pěkný víkend!

 

Jasně, půjčím ti na uku cokoliv z  mé stáje.

post-1538-0-30097900-1405082155_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuju, těším těším!

 

Hlavně jsem zvědavý, jestli třeba tyto Lumiky nebudou na moji ruku už moc velké, ale aspon obecně budu vědět, jestli by větší hodinky šly nebo nešly...

 

Mají sice průměr 43 a velký číselník, ale barva pouzdra je "tělová", takže není vůči ruce kontrastní a velké se mi nezdají.

Mám také celkem malou ruku, obvod 17,5cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlouho se chodi s bronzovkama k vcelinu, az se zihadlo utrhne.

Už jsem jich také pár dostal.

 

----------------------------------------------

 

Dneska jsem si koupil nové echte kurze Hose.

Kdoví, kolik krtků bylo použito při výrobě ...

post-1538-0-68883100-1405536801_thumb.jpg

post-1538-0-33173700-1405536802_thumb.jpg

post-1538-0-26691100-1405536803_thumb.jpg

post-1538-0-59964400-1405537011_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barevne to pujde, ladi pekne, ale chudaci krtci...:) ja uz od jara pochoval 2, pac kocky lovi vsechno a nikoho se neptaji... mysi, hryzce, hrabose, jesterky, krtky, a taky kosy... ale kuzicky neschovavam, vzdycky pokud stihnu, tak lifruju do popelnice... pak uz kdyztak jen zbytky...

 

ale takove mini sortky kapsace, olivove z krtcich kozek, to se jentak nevidi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barevne to pujde, ladi pekne, ale chudaci krtci... :) ja uz od jara pochoval 2, pac kocky lovi vsechno a nikoho se neptaji... mysi, hryzce, hrabose, jesterky, krtky, a taky kosy... ale kuzicky neschovavam, vzdycky pokud stihnu, tak lifruju do popelnice... pak uz kdyztak jen zbytky...

 

ale takove mini sortky kapsace, olivove z krtcich kozek, to se jentak nevidi :)

 

Můj postoj ke krtkům je stejný, jaký měl Jára Cimrman k potkanům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) však jo... dneska jsem pochoval 3 kousek, jestli dají za léto ještě jednoho, tak Ti začnu ty kožky schovávat, třeba si z nich můžeš nechat ušít pouzdro na kapesní hodinky do těch šortek :lol2:

 

Jsem tím tochu posedlý, oblíbil jsem si i diáře, které vyrábí firma s tímto názvem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...