Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Odesláno

Seiko Monster, jsou sice pěkné, ALE léto má být svěží a dá se řici i odvážné, ty Monstery jsou klasika jak na zimu tak na léto, jak na hory tak pod vodu...

 

Takže jako letní hodinky by jsem označil dva druhy, podle mého výběru by to byly Swatch se kterými si udělal radost Kamil (ty hodinky jsou opravdu bomba, aspon z mého pohledu) jako letní hodinky nahrává zajímavý Desing a katalogová cena tuším 100 euro

 

Druhá možnost Tag Heuer Monaco ve velicé známe verzi s modrým cifernikem a tmavě modrým krokodýlím řemenem...

Souhlas, ještě bych přidal oranžové Omegy PO a žluté Prim Sport I.smile.gif

Odesláno

Seiko Monster, jsou sice pěkné, ALE léto má být svěží a dá se řici i odvážné, ty Monstery jsou klasika jak na zimu tak na léto, jak na hory tak pod vodu...

 

Takže jako letní hodinky by jsem označil dva druhy, podle mého výběru by to byly Swatch se kterými si udělal radost Kamil (ty hodinky jsou opravdu bomba, aspon z mého pohledu) jako letní hodinky nahrává zajímavý Desing a katalogová cena tuším 100 euro

 

Druhá možnost Tag Heuer Monaco ve velicé známe verzi s modrým cifernikem a tmavě modrým krokodýlím řemenem...

MOnaco - super, ale nevím jestli se cenově blíží samurai. sad.gif

IKdyž jako letní hodinky jsem myslel světlejší.

Odesláno

Monstra mám na hard work. smile.gif Samurai mi připadá takový více uhlazenější.

Musel jsem tam dát smajlíka, nevím, co bych u sebe označil jako hard work. smile.gif

Vydržej údery chronomagora do klávesnice?? biggrin.gif - tak jsou na hard work! Ale sorry - přehlíd jsem požadavek na bílej ciferník.. Casual, casual - musím se o pár vláken níž mrknout, co to je.. smile.gif

Tzn. chceš se ožrat na úrovni, decentně, as gentleman a chceš vědět, kolik je hodin. smile.gif

Odesláno

Nemáte někdo tip na pěkný casual hodinky s bílým ciferníkem. Chci je na léto se světlým řemenem nebo python strapem (viz. sibirnaya), nebo http://cgi.ebay.com/New-22mm-Authentic-Cob...oQQcmdZViewItem.

S moderním vzhledem, průměr okolo 40, něco jako Seiko White Samurai ( i cenově) .

no nejlepší hodinky dle tvého zadání jsou opravdu ty http://forum.chronomag.cz/showimage.php?pi...nja-samurai.jpg biggrin.gif

NO a nebo tyhle, ale ty vypadjí trochu jinak ( z mého pohledu o trochu lépe ) a cena je bohužel o něco větší než u "obyčejných" White Samurai

http://forum.chronomag.cz/showimage.php?pi...nja-samurai.jpg

no tieto seika fakt mozem, len pre boha preco tam davaju tak divne cislovanu lunetu 0, 15, 30, 45 by mi stacilo ku stastiu to iste niektore seiko 5sport diver uz nevedia co na tej lunete pozmenit aby vyzerala netradicne a iba ju potom dodrbu sad.gif inak daju sa medzi tymito hodinkami navzajom prehadzovat lunety? (kupil by som dvoje a vymenil lunety)

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...