Jump to content

Recommended Posts

Posted

jj, potvrzuji, ja mam black, a na leto k bilym teniskam asi poridim white...

Prý to tak má být. Hodinky k botám smile.gif smile.gif

Posted

tissoty už budou ale za jiné peníze než samurajky..

a tiez sa mi nijak zvlast nepacia samuraje stale sportove ale decentnejsie. som za samuraj

Posted

Nemáte někdo tip na pěkný casual hodinky s bílým ciferníkem. Chci je na léto se světlým řemenem nebo python strapem (viz. sibirnaya), nebo http://cgi.ebay.com/New-22mm-Authentic-Cob...oQQcmdZViewItem.

S moderním vzhledem, průměr okolo 40, něco jako Seiko White Samurai ( i cenově) .

no nejlepší hodinky dle tvého zadání jsou opravdu ty http://forum.chronomag.cz/showimage.php?pi...nja-samurai.jpg biggrin.gif

NO a nebo tyhle, ale ty vypadjí trochu jinak ( z mého pohledu o trochu lépe ) a cena je bohužel o něco větší než u "obyčejných" White Samurai

http://forum.chronomag.cz/showimage.php?pid=69421&filename=ninja-samurai.jpg

Posted

Nemáte někdo tip na pěkný casual hodinky s bílým ciferníkem. Chci je na léto se světlým řemenem nebo python strapem (viz. sibirnaya), nebo http://cgi.ebay.com/New-22mm-Authentic-Cob...oQQcmdZViewItem.

S moderním vzhledem, průměr okolo 40, něco jako Seiko White Samurai ( i cenově) .

Ano jsou to ideální hodinky. Jedinné lepší jsou snad nové Seiko Divery s kalibrem 6r15 :-)

 

P.S. poslal jsem ti mail.

Posted

Nemáte někdo tip na pěkný casual hodinky s bílým ciferníkem. Chci je na léto se světlým řemenem nebo python strapem (viz. sibirnaya), nebo http://cgi.ebay.com/New-22mm-Authentic-Cob...oQQcmdZViewItem.

S moderním vzhledem, průměr okolo 40, něco jako Seiko White Samurai ( i cenově) .

no nejlepší hodinky dle tvého zadání jsou opravdu ty http://forum.chronomag.cz/showimage.php?pi...nja-samurai.jpg biggrin.gif

NO a nebo tyhle, ale ty vypadjí trochu jinak ( z mého pohledu o trochu lépe ) a cena je bohužel o něco větší než u "obyčejných" White Samurai

http://forum.chronomag.cz/showimage.php?pi...nja-samurai.jpg

Jestli ten šedek kroužek s indexama nevypadá tak nějak moc levně.. Mě obecně na samuraikách vadí ten na první pohled plastovej ciferník.. Za nejlepší casual hodinky považuju Seiko Monster, hlavně díky tobě, Vore.. smile.gif

Posted

no ja som za samuraje trochu mi na nich vadi par drobnosti na lunete ale designom davaju monstram na zadok... monstra na to ake su velke posobia strasne malo.

Posted

Monstra mám na hard work. smile.gif Samurai mi připadá takový více uhlazenější.

Musel jsem tam dát smajlíka, nevím, co bych u sebe označil jako hard work. smile.gif

Posted

Monstra mám na hard work. smile.gif Samurai mi připadá takový více uhlazenější.

Musel jsem tam dát smajlíka, nevím, co bych u sebe označil jako hard work. smile.gif

Vydržej údery chronomagora do klávesnice?? biggrin.gif - tak jsou na hard work! Ale sorry - přehlíd jsem požadavek na bílej ciferník.. Casual, casual - musím se o pár vláken níž mrknout, co to je.. smile.gif

Posted

Monstra fakt nosim v lete a na zimu Hamiltonky (maji kozenej remen). Koukam ze je nas vic. Za ty monstra jeste jednou dik "old black" , jsou uzasne presny.

Posted

Seiko Monster, jsou sice pěkné, ALE léto má být svěží a dá se řici i odvážné, ty Monstery jsou klasika jak na zimu tak na léto, jak na hory tak pod vodu...

 

Takže jako letní hodinky by jsem označil dva druhy, podle mého výběru by to byly Swatch se kterými si udělal radost Kamil (ty hodinky jsou opravdu bomba, aspon z mého pohledu) jako letní hodinky nahrává zajímavý Desing a katalogová cena tuším 100 euro

 

Druhá možnost Tag Heuer Monaco ve velicé známe verzi s modrým cifernikem a tmavě modrým krokodýlím řemenem...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...