Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zdravím,

 

chci se zeptat, za kolik bych měl asi tak prodat tyhle Orisky: http://aukro.cz/item197696532_oris_pointer...matic_1983.html

 

První aukci jsem je dal za 10,000 a to se neprodaly, teď to taky moc nevypadá ani za těch 7,900, ale mám nabídku od jednoho kupce za 6,000. Myslíte, že je mám za tuhle cenu prodat, nebo si je radši nechat?

 

Díky moc za pomoc - je to dost důležité, řešim celkem zásadní životní situaci... sad.gif

 

Vás,

Časofčík

Posted

To zalezi na tom, jak moc je chces prodat. Pokud ti za ne 6.000,- prijde malo, nechal bych si je, pokud ti to prijde jako dostatecna suma, tak bych je prenechal wink.gif Kolik jsi za ne dal? Z toho by se dalo vychazet jak moc se prodej vyplati..

 

A nebo bych zkusil druhou vec, priplatit si za zvyrazneni inzeratu (30,- Kc), budes mit mnohem vetsi sanci je prodat, ted tam mas celkovou navstevnost 45 shlednuti, coz neni vubec mnoho, z toho se da tezko odvodit jestli o ne zajem za tyhle penize bude nebo ne.. ale je to jen tip, nezarucuju ze bude fungovat a 30,- Kc nepujde do kanalu wink.gif

Posted

Zdravím,

 

chci se zeptat, za kolik bych měl asi tak prodat tyhle Orisky: http://aukro.cz/item197696532_oris_pointer...matic_1983.html

 

První aukci jsem je dal za 10,000 a to se neprodaly, teď to taky moc nevypadá ani za těch 7,900, ale mám nabídku od jednoho kupce za 6,000. Myslíte, že je mám za tuhle cenu prodat, nebo si je radši nechat?

 

Díky moc za pomoc - je to dost důležité, řešim celkem zásadní životní situaci... sad.gif

 

Vás,

Časofčík

Pamatuji si, že podobné Orisky tu jednou někdo našel. Jsou to ony ?

Posted

Nemyslím si, že máš v ruce nebroušený diamant, když je za těch šest prodáš, nejspíš žádnou astronomickou škodu neuděláš. Jde o to, jak moc spěcháš, doporučuji si nechat od někoho pomoct s dražbou na ebay, přecejen nebe a dudy ve srovnání s aukrem. Doufám, že tvoje zásadní životní situace je nesnesitelná touha po nějakých pěkných hodinkách wink.gif Každopádně přeju úspěšné vyřešení !

 

Edit: hrubka..

Posted

jacob - chce to obchodniho ducha a v popisu je vynest do nebes, nekdo se najde kdo je vezme.. zvlast na aukru :-) Nedavno se tam snad prodaly jedny zlate cinske MZI za 12000,- !! Majitel tam uvedl i "oficialni" cenu okolo 3000 ? wink.gif

Posted

No, upřímně řečeno, že to je "unikát" mi bylo řečeno přímo pánem z Pardubic, kde je jediný autorizovaný servis Oris v ČR. Ale samozřejmě, vždycky je potřeba zboží trochu vychválit, že... wink.gif

Posted

No, upřímně řečeno, že to je \"unikát\" mi bylo řečeno přímo pánem z Pardubic, kde je jediný autorizovaný servis Oris v ČR. Ale samozřejmě, vždycky je potřeba zboží trochu vychválit, že... wink.gif

Tak to rozhodne, pokud zbozi nevychvalis, tak ho mozna ani nema smysl prodavat.. Zvlast v dnesni dobe plati, ze dobra reklama dokaze prodat, z poloviny cenny kousek nez ten bez reklamy, za dvojnasobek wink.gif

Posted

spiderer: ono upřímně ve problém v tom, že hodinky opravdu reálnou cenu mají tak ty 4-5tis. KČ nanejvýš... takže nadhodnotit je mohu, ale stejne to za ně nikdo nedá... a jak píšeš ty že Čínské MZI se prodaly za 12tis. KČ tak to víš ty moje orisi stály 1100 USD a né 3000 EUR jako MZI... laugh.gif

 

ale spíš jsem psal že ty moje úplně ty samé oris se neprodali ani za těch 4500KČ, kvůli tomu aby měl часовщик představu jak dlouho je bude jestě doma mít...

Posted

jacob - jenze kdyz hodinky za 4k umis dobre prodat, tak se mnohdy povede je prenechat i za 8k, staci spravne zapusobit ve vhodnou chvili na vhodnym miste wink.gif

Posted

2spiderer: To samozřejmě chápu, že to chce trošičku přehánět, nadhodnotit apod., ale u hodinek za kompromisních 5-6tis. KČ, je to pro mě tzv. ztráta času a energie myslím že když někdo kupuje orisi které stály přes tisic dolarů, tak ví co kupuje... ale přeju часовщик aby se prodali, nebo aby se mu aspon vrátilo to co dal za inzeráty na Aukru.

 

EDIT: tím že je to pro mě ztáta času a energie, tím nemyslím, na to mám a že ty hodinky klidně mohu vyhodit, ale spíš že už mě štve že ani za těch 4500KČ se neprodali když celé slavné zvýraznění na aukru apod. stály 350Kč...

Posted

Ahoj, zeptam se možná jako méněcenný,ale jaký je prosim tě prosim tě průměr

těch ORIS? diky LONG

P.S. KAŽDÁ VĚC MÁ SVÉHO KUPCE I SVOU CENU. TU ALE BOHUŽEL URČUJE TRH A POPTÁVKA

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...