Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zdravim vsetkych smile.gif

 

Zaujimalo by ma ake watch windery pouzivate. Uplne super by bolo aj nejake foto, ako ste s nim spokojni prip. kde si si ho zaobstarali.

 

 

S.

 

 

 

P.S: Alebo aky planujete kupit smile.gif

Posted

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

 

Tie tri (1 +2) hore na polici boli strasne Cinske smejdaky z ebay.

Vsetky 3 skapali asi do roka a uz su vyhodene v smetiaku.

(Co je OK, lebo som zbierku stejne zredukoval ked som sa dal na PP)

 

Teraz my stacia tie dva Quad JFE. Otec mi pomohol ich namontovat zo spodku

police po vyvrtani otvorov. Su zakryte $9 sklenenym krytmi na torty smile.gif

 

Tie spodne 2 pod sklom mam 6 a 4 roky.

Nemecke origoinal "Quad JFE" so sukromnou 'US label'...a stale super slapu.

  • 1 year later...
Posted

ve středu sem koupil Buben&Zorweg Time Mover Vantage 2

 

super!!! sem nadšenej!!! doporučuju!!!

 

nádhernej kus geniálně zkloubenej kus luxusního nábytku a špičkový techniky

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
ve středu sem koupil Buben&Zorweg Time Mover Vantage 2

Kde a cena?

Posted
ve středu sem koupil Buben&Zorweg Time Mover Vantage 2

 

Jojo, ten jsem nedávno někde zahlédl. Chtěli za to 1090 ? myslím. Taky o něm uvažuji, byla by možnost udělat prosím nějakou kratičkou recenzi? Případně srovnat s Eiluxem nebo Orbitou, zajímalo by mne zpracování a vlastnosti motoru. Předem dík

Jay

Posted

Jasnačka, až se z toho návalu radosti proberu, taxem hodim nějaký krátký postřehy...

zatím pochvala Dušákovcům, za profi přístup

pěkně zabaleno

extremě precizní provedení !!!

klavírní lak v kombinaci s jakousi dřevinou

na dvoje hodinky

režimy: vypnuto, zapnuto, sleep fáze se simulací odložených hoinek na noc s 10 hod jakože odpočinkem "ted třeba už chrněj"

nastavení počtu otáček za den

nastavení směru otáčení, posměru, protisměru, kombinace

napájení: 4x malý mono, nebo z dodávanýho ext. adapteru.

 

tak aspoň zatim tak...

 

dodám, další fota a postřehy

 

ted ešte sonduju od výrobců co tedy vlastně ty moji krasavci chtěj

 

 

Posted
...nastavení počtu otáček za den...

 

Díky za postřehy. Mě právě zajímalo, jaké jsou možnosti nastavení denního počtu otáček. Eiluxy které nemají možnost nastavení dávají 850 TPD (podle jiného zdroje 900), tak se snažím přijít na to, zda ostatní výrobci dávají možnosti třeba 650 a nebo i nějaké další. Nerad bych hodinky přetáčel, i když to prý nevadí díky těm dlouhým pauzám na oddechnutí kalibru. Mimochodem, směr asi ano, ale platí i počet otáček zvlášť pro každý válec?

Posted

Používám Rapport watch winder EVO7, mám dvě kostky v černé barvě. Líbí se mi, že do toho nahážu baterky a postavím si to kam chci. Už mají nějaký lepší model, hliníkový myslím. Kupoval jsem to v Brně u Hanáka kolem 4500 CZK za jednu kostku, měli i jiné barvy. Jsem s kostkou spokojen a to maximálně, akorát jsem si mohl koupit místo druhé černé třeba bílou. :mellow: ..

 

 

 

 

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Díky za postřehy. Mě právě zajímalo, jaké jsou možnosti nastavení denního počtu otáček. Eiluxy které nemají možnost nastavení dávají 850 TPD (podle jiného zdroje 900), tak se snažím přijít na to, zda ostatní výrobci dávají možnosti třeba 650 a nebo i nějaké další. Nerad bych hodinky přetáčel, i když to prý nevadí díky těm dlouhým pauzám na oddechnutí kalibru. Mimochodem, směr asi ano, ale platí i počet otáček zvlášť pro každý válec?

 

Buben&Zorweg se strojkem Elma umožňuje nastavit následující 650/800/900

ofšem asi pro oba válce současně

zatim se seznamuju

navíc sem si o weekendu koupil Jaeger-LeCoultre, tak je toho ted na me tak trochu moooc a nevim co dříf, heheh

 

prozkoumám napíšu

Posted

Od októbra mám KADLOO CUBE FOUR, bočné steny sú vo farbe carbon-fibre zvyšok je klavírny čierny lak, pre každý bubon sa dá nastaviť smer otáčania. Kupoval som ho v Mníchove v Olympia Shoping Centre, cena 500? (keďže mali posledný kus a platil som v hotovosti, dali mi zľavu 10%).

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Přepisuji můj doplněný příspěvek z jiné sekce:

 

Současně (před dvěma dny) jsem si objednal Watchwinder (Rothenschild for 1 Watch / RS-321-1-DB), ten mi před chvílí doručila UPS, to je vlastně hlavní důvod, proč píši. Pokud by někdo Watchwinder sháněl, tak mohu dát referenci - tento typ je cenově asi přijatelný (119,- ? + 19,-? doprava), provedením nádherný, provoz je prakticky neslyšitelný (když dám na něj ucho, tak sotva slyším že je v chodu). Program otáčení je: pouze vlevo, pouze vpravo a střídavě vlevo a vpravo, u těchto tří možností rotace je dále možná volba celkového počtu otáček za den a to 650, 750, 850 a 1000. Síťový adaptér v ceně, balení perfektní, návod v angličtině. (Objednáno na www.timeshop24.de, placeno přes PayPal). Nabízejí asi tři růůzné povrchové úpravy (tři druhy dřeva), jinak na uvedené stránce je Watchwinderů více typů.

 

Specifikace:

 Model Nr.: RS-321-1-DB

 Model Name: Watchwinder for 1 watch + drawer

 Manufacturer: Rothenschild

 Material: dark rosewood with multiple lacquering & polish

 Interior: sandy velours

 Sizes: width 160 mm, depth 180 mm, height 235 mm

 Only mains operation possible (adapter in shipment included)

 12 programm combinations for choice - see below!

 Very good appropriate also for big watches.

 Weight ca. 1,9 kg

 Very high-grade manufacturing & high quality.

 New in box, 24 Months warranty

 Delivery happens in original packaging + break-proof paperboard container

 

 

Posted
navíc sem si o weekendu koupil Jaeger-LeCoultre, tak je toho ted na me tak trochu moooc a nevim co dříf, heheh

tak sup do chlubiciho vlakna aspon nejakou fotku :photo:

Posted

Ještě malý dodatek: natahování hodinek probíhá po spuštění watchwinderu během 12 hodin (předvolený počet otáček) a pak další den ve stejné době, takže to umožňuje i "noční klid".

Posted

Asi budu za exota, ale tolik peněz za pár prkýnek a motorek...?

No, já mám čínský vrtič za pár dolarů z eBay. Solidní dřevěná skříň, solidní kovové panty. Napájení pouze adaptérem (spínák), regulace otáčení levá-pravé-cikcak a TPD 650-750-850-1000. Původně jsem kritizoval zelenou ledku uvnitř, ale teď to oceňuju - ve dne je to jedno a v noci to magické okno tak převeletajemně svítí (při motání hodinky háží odrazy).

Odkaz viz můj unteršrift.

Posted

no, ja kupoval pro znamyho tady ten official time z ebay, a musim rict, ze provedeni me absolutne dostalo. jinak vysel ca na 11tis...

 

DSCN3294.jpg

 

DSCN3291.jpg

 

DSCN3293.jpg

 

DSCN3295.jpg

 

DSCN3290.jpg

 

DSCN3289.jpg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...