Přejít na obsah

Citizen Ecozilla kto ich este ma ?


1KeNnY1

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas,

 

je tu este niekto s tymito monstrami ? :)

 

p20130925-095935.jpg

p20130925-160145.jpg

 

Musim povedat, ze po zakupeni adapterov a Kain heritage tahu, su to moje najoblubenejsie hodinky, hlavne ten remen sposobuje, ze su velmi velmi komfortne na ruke.

 

DSC_5269.jpg

DSC_5270.jpg

DSC_5272.jpg

DSC_5275.jpg

DSC_5267.jpg

 

 

Chcel by som si dokupit este jeden kozeny remen tak sa pytam, ci niekto niekto nema tiez Ecozilly s adapterom, nech ukaze na akom remeni ich ma, nech sa inspirujem :) Ak este tak nemate, urcite to doporucujem, kedze ten pevny gumeny remen je nepohodlny.

 

Vdaka a snad daake dalsie foto inych tu pribudnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jsem taky majitelem,ale popravdě na ruce jsem je neměl už dlouho......no snad přes léto k vodě až se nám umoudří počasí :clap:  :cheers:

 

jj ako letne hodinky s kratkym trickom parada :)

 

 

Taky je rád nosím.

 

velmi pekne i na Nato :)

 

Mluvis o hodinkach, nebo o tech tvejch prackách?  :lol2:

 

ha ! 

 

:lol: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ako letne hodinky s kratkym trickom parada :)

 

 

velmi pekne i na Nato :)

 

 

ha ! 

 

:lol:

k vodě a na volnej čas jsou ideální,já teď ale nejvíc mám Géčka na ruce,přeci jen je to víc pohodlnější než tihle drobečci :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je jasné, že otázka směřovala na bicáky! :) Kenny ty hodinky Ti fakt sedí a jsem překvapen, jak jim sluší ten hnědý řemen!  :notworthy:

 

:lol: v robote sme to nazvali "KENNY WRISTSHOT" :lol:

 

dakujem Ti, chcel som kupit i daaky poriadny hornback strap z krokodila, ale nerobia ho s dvomi kruzkami na remen. :( Nieco take by som chcel

 

new2.jpg

 

 

 

 

k vodě a na volnej čas jsou ideální,já teď ale nejvíc mám Géčka na ruce,přeci jen je to víc pohodlnější než tihle drobečci :lol2:

 

JJ Gecka mam tiez, zvacsa ich nosim ked ideme na manevre do lesa alebo robim daaku tazku pracu a proste chcem mat hodinky na ruke, co musia vydrzat vsetko :)

 

p20140220-083529.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl brutalni hodinky brutalni pracka a ta prezka je taky masakr.... otazka je co bylo prvni pracka a k nim hodinky anebo hodinky a z denniho noseni pak mega pracka..ale sedi ti to k sobe genialne ...

 

:lol: diky, vrelo ich doporucujem, za tu cenu su to bomba hodinky s lumi, ktora sa da zrovnat s Tritec RC co pouzivaju Rolex, Omega, Hublot atd.

 

hahaha moje najtazsie hodinky mali tusim 360 gramov :) ja mam rad vahu hodiniek na ruke, aspon viem ze ich mam.

 

a dakujem

 

prikladam este dve fotky z vikendu

 

p20140526-110829.jpg

p20140526-110857.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

No tak mam je taky, ale kazdy, kdo rika, ze jsou ultra pohodlne na ruce, ten keca. Jsou pohodlne, to jo, nosi se dobre, to taky jo, na tu velikost jsou prekvapive hodne nositelne, souhlas... ale jako ruku na srdce, nejsou na kazdy den a rozhodne ne na kazdou prilezitost ;-)

 

Moje ocelove EcoZilly:

post-4836-0-95891700-1407360669_thumb.jpg

 

P.S. Radku, to jsem nevedel, ze sis je taky poridil. Respekt! ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera Honzo, protože mi už chvilku leželi v hlavě a hlavně jsem měl potřebu hovadských hodinek. No já se svou rukou mám problém vydýchat ten origo pásek, který je na mě úzký, jako, že se příliš rychle svažuje dolů, už aby přišli ty titanové nožičky, ale dovolenou budu muset zvládnout s origo tahem, snad trochu povolí....

 


20140806_212550.jpg 20140806_212532.jpg

 

Lumi je parádní a docela dlouho vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...