ivan_989 Odesláno 1. listopadu 2014 Autor Nahlásit Odesláno 1. listopadu 2014 V 1. 11. 2014 v 17:49, misoo napsal: Mne tie kartijeery pridu ako hodinky pre 70+ zo stajne QaQ :/A take fasa hodinky si mohol mat... Ake fasa ? Ja som ziadne ine fasa hodinky nenasiel (okrem tych co uz mam ) a hladal som skoro rok ci kolko a za vsetko moze aj tak instant ktory upriamil moju pozornost na zn. Cartier, ktora bola dovtedy na periferii mojho zaujmu. A 70+ ? No, to je vazna vyzva, dozit sa dna ked budu konecne ku mne pasovat
instant Odesláno 1. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 1. listopadu 2014 cartier nepristane kazdemu. mne sa nikdy extra nepacili. V 2008 som sa prechadzal po Honolulu a vliezol som do klenotnictva ze obzriem Francka Mullera - mali tam toho za tri kabelky - a vnutri sa ukazalo ze tam toho je omnoho viac. Dal som na ruku Santos XL a uz mali plus jedneho fanusika. Jasne ze eta atd, ale to mi bolo a aj je vlastne jedno. sedelo to gut. proste to funguje. alebo vinnie jones a cartier. si clovek povie "WTF" a ono to k nemu ide jak Paneraje k Stathamovi. Keby si ich vymenili - asi by to nefungovalo. Inac Cartier urobil v hodinarine za poslednych 6 rokov posun minimalne o dve kategorie.
Street Glide Odesláno 2. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 2. listopadu 2014 ....jedny pro starouše na penzi :-)
Hasňa Odesláno 4. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 4. listopadu 2014 (upraveno) Ty Cartiery jsou nádherné. Tohle je ta značka, kam se uchýlím, až se mi zasteskne po HH s MI. Paráda jak dobrý chleba. Upraveno 4. listopadu 2014 uživatelem Hasňa
ivan_989 Odesláno 28. listopadu 2014 Autor Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2014 Tak balón blue som nakoniec objednal. 36mm verziu pre zenu pod stromcek a chvalit sa tymto kusom v klube malych hodiniek asi nebudem Som zvedavy ci ma spracovanie, vzhlad a celkovy feeling definitivne dostane natolko, aby som si casom zaobstaral vacsiu dvojicku pre seba..
gougy Odesláno 28. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2014 V 28. 11. 2014 v 11:22, ivan_989 napsal: Tak balón blue som nakoniec objednal. 36mm verziu pre zenu pod stromcek a chvalit sa tymto kusom v klube malych hodiniek asi nebudem Som zvedavy ci ma spracovanie, vzhlad a celkovy feeling definitivne dostane natolko, aby som si casom zaobstaral vacsiu dvojicku pre seba..Wow, to budou Vánoce skvělé, myslím, že není důvod,aby Tě nedostaly A prosím, určitě je nafoť, vždyť je to báječný šperk.
IWClover Odesláno 29. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 29. listopadu 2014 No tak ty Cartiery jsou velká pecka! Docela se jim povedly i ty Divery, ve zlatě..
ivan_989 Odesláno 19. února 2015 Autor Nahlásit Odesláno 19. února 2015 Vybavené. Ked sa doliecim skusim nafotit.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se