Přejít na obsah

DAMASKO - kdo ma?


CEGY

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 231
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A byla by jeste silnejsi, kdyby priklep nesmaznul me a bacila :D

 

Ospravedlňujem sa všetkým, veru som si nevšimol. Každopádne aktualizujem zoznam:

 

1. cali DC66

2. Alda DA36

3. Bedjasson DA34

4. Alexion DA36

5. Denjl DA44 

6. Jankoxxx DA47

7. Hasňa DK10, DK101, Bandwechselwerkzeug, Schlüsselanhänger

8. Micey DA353

9. Radik DA34

10. YPO keychain

11. Kostra DA36

12. tlapka DA36

13. Ondrak DA36, DA 37

14. DavidTichy DA44 black

15. strong DA36

16. Karm DA44

17. marecenator DK100

18. izotop DA36

19. nickolas DA36

20. bacil.357 DA47

21. priklep DA34

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CEGY, on 29 Led 2015 - 10:34, said:

Sorry Bedo, ja teď jedu na Sinnu. Ale je to skoro podobné.

Houby, to je level pod nama :)

Ja jsem teda hodne velkej fanda Sinnu, hlavne jejich designu a nekterych technickych vychytavek, ale v tomhle musim s Aldou souhlasit!

Obzvlast kdyz si clovek porovna ceny obou znaceka co za to nabizeji, Sinn zdrazuje kazdy rok, ale kvalita je porad stejna a problemy zustavaji...

I tak bych asi dal znovu prednost Sinnu i kdyz je to  iracionalni, proste me berou o neco vic ;)

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sinn ma hlavne omnoho vacsi vyber co do dizajnu co je v dnesnej dobe asi tiez dolezite. vacsina ludi si dnes kupi aj tak len to co sa im paci... aj ked ja musim povedat, ze mi dizajn DA47 prudko vyhovuje a na trhu momentalne niesu ziadne ine "pilotky" ktore by ma brali viacej..

ale priznam sa ze v poslednej dobe zacinam opat pokukavat po sinn 103st.. to akrylove sklicko a tvary puzdra mi na ne nedaju zabudnut. asi sa k niecomu schyluje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...chlapi, já mám teď plné víkendy. Furt někam jezdíme závodit a na pořádnou akci není místo. Ale teoreticky mám volný víkend 14.-15.2. a apalucha je ready...jen dojezd končí na Piccadily circs.

to neni problem. staci ked zacneme planovat nech sa je na co tesit :) mne vobec nebude vadik ak to bude az marec-april...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem teda hodne velkej fanda Sinnu, hlavne jejich designu a nekterych technickych vychytavek, ale v tomhle musim s Aldou souhlasit!

Obzvlast kdyz si clovek porovna ceny obou znaceka co za to nabizeji, Sinn zdrazuje kazdy rok, ale kvalita je porad stejna a problemy zustavaji...

I tak bych asi dal znovu prednost Sinnu i kdyz je to iracionalni, proste me berou o neco vic ;)

Ja bych rekl ze jsem fanda obou znacek, ale u D mi proste chybi tah. Vim ze existuje,ale moc si neumim predstavit tah bez mikroregulace.

Zstim setrvam u UX i kdyz jsou to jen beterkace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...