Daemonultimate Odesláno 1. listopadu 2012 Nahlásit Odesláno 1. listopadu 2012 Klidně střílej,co už s tím naděláš,když máš třeba hodinky na ruce volný,každou chvíli s nima klepeš aby Ti spadly nad zápěstí,když se projedeš tramvají,máš kolikrát co dělat aby Ti nevypadly zuby a dneska jsem dostal od díry takovou ránu,že upadl kus litýho kola,je jasný že to hodinkám tak neprospívá,ještě pořád máš kapsu A k tomu utlačování leváků a praváků,všechny hodinky dělaj pro mě páč mám obě ruce levý .
relativ Odesláno 1. listopadu 2012 Nahlásit Odesláno 1. listopadu 2012 Ony jsou i nějaké hodinky speciálně pro leváky? Trochu sranduju.Áno sú. Napr. PAM 219
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se