Přejít na obsah

  

82 hlasů

  1. 1. Jak chcete zobrazovat vlozene fotografie?

    • Zmensene, s nutnosti rozkliknout fotku pro plne rozliseni?
      75
    • V plnem rozliseni, bez nutnosti nekam klikat?
      7

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Odesláno

Jak jste si asi vsimli, uz dvakrat se nam zmenil system zobrazovani vlozenych fotek. Puvodne (default) bylo zobrazovani mensich nahledu, s nutnosti rozkliknout fotku pro plne rozliseni. Pak se to zmenilo, na prime zobrazovani fotek v plnem rozlizeni. Ale jelikoz tady lidi postujou nekdy az obludne velke fotky, je velke rozliseni docela otravne. Takze jsem se vratili k defaultnimu rozklikavani. Ale ani toto zda se nevyhovuje vsem ;) Takze si zahlasujte, ktery system je podle vas lepsi a ten, pro ktery rozhodne vetsina (rekneme do konce pristiho tydne) ten zustane? A ne, neda se to nastavit pro kazdeho uzivatele jinak.

Odesláno

Hlasoval jsem pro plné rozlišení, protože málokdy mě to donutí kliknout na tři fotky po sobě a pak koukám na ty zubatiny zmenšený.

Ale možná by nebylo od věci určit limit pro rozlišení třeba na 1024. Zmenšení je otázkou minutky.

Návštěvník Snow
Odesláno
Presne tak. :cheers:

 

Přesně tak :cheers:

 

každý si určitě rád rozklikne obrázek, který si určí primárně že bude chtít a ne obráceně, alespoň tak se mi to jeví logické

 

  • po měsících...
Odesláno

Ja mám takého tušáka, že sa nakoniec zvolilo to najhoršie riešenie.

Obrázok sa mi síce zobrazí malý, ale načítava sa najprv v plnej veľkosti.To trvá dlho aj na mojom pripojení, najmä keď sa chce niekto pochváliť rozlíšením 3000x2600 a novou útierkou, alebo stolovou doskou. Som to hlasovanie tak nejak pochopil, že sa načítajú zmenšené obrázky a až po rozkliknutím sa začne načítavať bilboard reklama na domáci nábytok.

Hm? Hrach na stenu? Hm?

Odesláno

No já doufám, že se bude načítat velký obrázek až po rozkliknutí. Jinak to totiž nemá žádný smysl. Teda snad vyjma toho, když si chci předtím přečíst posty, to totiž u obrázků typ plachta na seno jde jen s posunováním výřezu dorpava.

Odesláno

To je vec fora jak se to nacita. Obrazek se vzdy loaduje velky (protoze je velky) a pak se zmensi na lidskou velikost. To zmenseni na rozumnou velikost je jen tresnicka navic, aby forum nemelo rozbitou strukturu. Ale obrazek je fyzicky porad hovadsky velky. S tim se nic nedela.

 

Mozna by se nekteri silenci meli naucit zmensovat obrazky? ;) Ja uz do foto galerii radsi ani nechodim. Ono to nejen zabije cas ale i pamet.

Odesláno
To je vec fora jak se to nacita. Obrazek se vzdy loaduje velky (protoze je velky) a pak se zmensi na lidskou velikost. To zmenseni na rozumnou velikost je jen tresnicka navic, aby forum nemelo rozbitou strukturu. Ale obrazek je fyzicky porad hovadsky velky. S tim se nic nedela.

 

Mozna by se nekteri silenci meli naucit zmensovat obrazky? ;) Ja uz do foto galerii radsi ani nechodim. Ono to nejen zabije cas ale i pamet.

 

Nebolo by teda lepšie obmedziť povolenú veľkosť na max. 1024x768 ? Väčšie mu jednoducho nepovolí.

Odesláno
No já doufám, že se bude načítat velký obrázek až po rozkliknutí. Jinak to totiž nemá žádný smysl. Teda snad vyjma toho, když si chci předtím přečíst posty, to totiž u obrázků typ plachta na seno jde jen s posunováním výřezu dorpava.

 

Veď ja tiež nechcem aby sa načítaval veľký obrázok. Ale on sa načítava. Mal som na mysli, že sa najprv načíta len niečo ako náhľad tj.malá veľkosť, malé rozlíšenie(800x600) a až po kliknutí tá plachta. Teraz je to v podstate naopak. Načíta sa plachta a potom sa spraví náhľad.

Prečo je to tak vysvetlil už Odklízeč.

Odesláno
:smile_anim:

takhle to bylo ve starým fóru a fungovalo to dobře

som za 1600x1200 (minimalne) ... ale 3xxx X 2xxx uz urcite nie, to uz je peklo ... potom radsej pridat do fora moznost linku na nejaku "fotobanku", kam by sa tie mega fotky mohli nahrat.

velkost by som zhora ohranicil, o tom ziadne disputy :-)

Odesláno

Smysluplné je omezit velikost fotky, smysluplnější je omezit datovou velikost. Nejlíp oboje. Jen v případě fotogalerie bych udělal vyjímku.

Návštěvník tolja
Odesláno

Taky si přiložím polínko :angel:

Já bych hlasoval pro možnost vkládání POUZE malých fotek do všech rubrik vyjma galerie, pokud to soft fóra umožňuje. V práci mám pomalé připojení, a když nevědomky trefím nějakou plachtu, tak mám zkaženou čtvrthodinu.

Odesláno
Taky si přiložím polínko :angel:

Já bych hlasoval pro možnost vkládání POUZE malých fotek do všech rubrik vyjma galerie, pokud to soft fóra umožňuje. V práci mám pomalé připojení, a když nevědomky trefím nějakou plachtu, tak mám zkaženou čtvrthodinu.

Já bych se zamyslel nad možností větších fotografií i v sekci Prodej, aby si případní zájemci mohli hodinky prohlédnout podrobně. Všude jinde (kromě fotogalerie samozřejmě) bych velikost také omezil.

Odesláno
Já bych se zamyslel nad možností větších fotografií i v sekci Prodej, aby si případní zájemci mohli hodinky prohlédnout podrobně. Všude jinde (kromě fotogalerie samozřejmě) bych velikost také omezil.

rozhodne ne, mam li zajem, vyzadam si mailem detailni foto...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...