Jump to content

Recommended Posts

Posted

IMGP2150_1024.JPG

IMGP2131_1024.JPG

IMGP2129_1024.JPG

IMGP2143_1024.JPG

IMGP2146_1024.JPG

IMGP2140_1024.JPG

Fireman_Night_Train.jpg

 

Zastavil sa v headquarters BALL Watch USA, nakolko su tu v Tampa Bay.

Mal somuz davno na muske Ball Firaman ale ked som vcera videl tieto

hodinky....tak asi pockam ;-)

Su to "Fireman Night Train" ktore maku rekord 63 Tritium Tubes a boli

predstavene len teraz na Basel 2007.

 

Mal som mosnost pobavit sa a nafotit prototyp ktory mali v kancelarii.

Mali by sa objavit na trhu kocom Jula a cena bude asi okolo $1300 - $1400.

 

Viac obrazkov a cele 'story' tu:

http://forums.timezone.com/index.php?t=msg...0&rid=14107

Posted

Velice krásné, prohlédl jsem si všechny fotografie a je jen moc velká škoda, že firma Ball se v Čr zatím neprodává, určitě doporučuji prohlédnout si stránky : http://www.ballwatch.com/ :thumbsup_anim:

Guest Kamil
Posted

to WatchFan1:

uz jsem ti psal dva maily a porad zadna odpoved :(

Posted (edited)

super info, jen přidám, neviděl jsem nic tak svitit jako tyto kapsle a hodinky jsou ještě drsnější než na fotkách a cenu jsem neznal, ale mile mě překvapila. :thumbsup_anim:

Edited by hciq
Posted
super info, jen přidám, neviděl jsem nic tak svitit jako tyto kapsle a hodinky jsou ještě drsnější než na fotkách a cenu jsem neznal, ale mile mě překvapila. :thumbsup_anim:

 

Už jsi viděl hodinyky na živo ?

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...