Jump to content

Recommended Posts

Posted

dnes mi zlatnik dal poupravene prim cal 66 skeleton co jste mi tady na foru davali inspirace....Myslim ze vysledek je mnohem lepsi ....prosim o Vase dalsi komentare .....

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Myslim, že změna je o 100% k lepšímu, jenom se chci zeptat, jesli styl číslic a ručičky jsou už ve finální podobě?

na rucickach jeste musim zapracovat asi dam ty modrene.....

Posted

Moc se omlouvám za plevelení, ale ted jsem nasel na Aukru tyhle hodinky, asi okopírovaly ty PRIM SKELETON :argue:

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Vypadají super a hlavně i poznám, kolik je hodin, což na skeletonech obvykle moc nejde a proto ještě žádné nemám.

Podobné skeletony z Primek si teď dělá i Mechano, třeba sem pak také dá foto ;)

Posted

Ty z Aukra sice vypadají lépe dílensky provedené (nebo je to fotkou?), ale odečíst z nich čas je šílené. Oproti tomu ty Primky jsou jedny z mála skeletonů, které považuju za reálně použitelné jako hodinky. Ručky bych dal co nejkontrastnější ke zbytku. Tj. pokud půjde na strojek nějaká světlá povrchová úprava, tak ty modřené či černé, jinak asi zlaté.

Posted
dnes mi zlatnik dal poupravene prim cal 66 skeleton co jste mi tady na foru davali inspirace....Myslim ze vysledek je mnohem lepsi ....prosim o Vase dalsi komentare .....

Dobrej nápad.

Posted
Je to rucni prace, nebo v tom ma do nejake miry prsty vyrobce ?

To od tikťaka je vlastně umělecký originál a to druhé je pustá sériovka z tovární produkce.

Posted
Moc se omlouvám za plevelení, ale ted jsem nasel na Aukru tyhle hodinky, asi okopírovaly ty PRIM SKELETON :argue:

 

Ahoj, taky se omlouvám, ale nenašel jsem je v té záplavě všehochuti. Poslal bys prosím link, že bych je aspoň skouknul, tedy, ne že bych měl explicitně vážný zájem, ale jeden už nakoupil takovejch strojů, které v domácnosti tají, že třeba kdo ví, no, radši snad ani nepomyslet :crying_anim02:

Posted

2chaver: Ahoj, na Aukru už nejsou myslim, že skončily, ale řekl by jsem že jsou to Číny, je to takový ten text: Z hodinářství v Německu, původní cena 1300eur a podobné kecy.... myslim ze se určitě neprodaly, takže se na Aukru objeví znova...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...