tictackate Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 dnes mi zlatnik dal poupravene prim cal 66 skeleton co jste mi tady na foru davali inspirace....Myslim ze vysledek je mnohem lepsi ....prosim o Vase dalsi komentare ..... Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
jacob Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 Myslim, že změna je o 100% k lepšímu, jenom se chci zeptat, jesli styl číslic a ručičky jsou už ve finální podobě?
tictackate Posted June 16, 2007 Author Report Posted June 16, 2007 Myslim, že změna je o 100% k lepšímu, jenom se chci zeptat, jesli styl číslic a ručičky jsou už ve finální podobě? na rucickach jeste musim zapracovat asi dam ty modrene.....
pavelzvacek Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Jistě lze pokračovat ve vylepšování . Je to krásná ukázka fandovství . A hlavně že se líbí tobě.
jacob Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Moc se omlouvám za plevelení, ale ted jsem nasel na Aukru tyhle hodinky, asi okopírovaly ty PRIM SKELETON Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
NIGHTinGALE Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Vypadají super a hlavně i poznám, kolik je hodin, což na skeletonech obvykle moc nejde a proto ještě žádné nemám. Podobné skeletony z Primek si teď dělá i Mechano, třeba sem pak také dá foto
JJ Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Ty z Aukra sice vypadají lépe dílensky provedené (nebo je to fotkou?), ale odečíst z nich čas je šílené. Oproti tomu ty Primky jsou jedny z mála skeletonů, které považuju za reálně použitelné jako hodinky. Ručky bych dal co nejkontrastnější ke zbytku. Tj. pokud půjde na strojek nějaká světlá povrchová úprava, tak ty modřené či černé, jinak asi zlaté.
Qvido Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Čubrním jako blázen, zvlášť ta zadní strana mě dostala ! Moc hezké.
alt Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 Je to rucni prace, nebo v tom ma do nejake miry prsty vyrobce ?
lubono Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 dnes mi zlatnik dal poupravene prim cal 66 skeleton co jste mi tady na foru davali inspirace....Myslim ze vysledek je mnohem lepsi ....prosim o Vase dalsi komentare ..... Dobrej nápad.
mechano Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 Je to rucni prace, nebo v tom ma do nejake miry prsty vyrobce ? To od tikťaka je vlastně umělecký originál a to druhé je pustá sériovka z tovární produkce.
pepik Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 Mám doma kapesní Longines rok 1870 skeleton. Nafotím a pokusím se dát.
chaver Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 Moc se omlouvám za plevelení, ale ted jsem nasel na Aukru tyhle hodinky, asi okopírovaly ty PRIM SKELETON Ahoj, taky se omlouvám, ale nenašel jsem je v té záplavě všehochuti. Poslal bys prosím link, že bych je aspoň skouknul, tedy, ne že bych měl explicitně vážný zájem, ale jeden už nakoupil takovejch strojů, které v domácnosti tají, že třeba kdo ví, no, radši snad ani nepomyslet
jacob Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 2chaver: Ahoj, na Aukru už nejsou myslim, že skončily, ale řekl by jsem že jsou to Číny, je to takový ten text: Z hodinářství v Německu, původní cena 1300eur a podobné kecy.... myslim ze se určitě neprodaly, takže se na Aukru objeví znova...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now