Messiah Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 Zdravim, http://www.newatch.com/tienda/product_info...roducts_id/4425 právě jsem se rozhodnul koupit si tydle citizeny chci se zeptat ma snima jiz nekdo zkusenosti ? nejsou v CR temer k dostani jedine s tim kevlarovym paskem ale s celokovovym tahem bohuzel ne...
Frantik Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Zkus si to tady prolezt a uvidis, ze narazis na neco lepsiho. Citizen je takova "nicmoc" znacka a navic jsou to quartzky. Za ty penize sezenes super mechaniky a urcite i automat. Mrkni treba na Certina Pilot nebo na Tissot. Ty Citizeny jsou hrozne preplacany, je na nich asi milion udaju. Navic je ma kdekdo a dost lidi je po chvili zkousi prodat v internetovych bazarech, ale bez sance.
Frantik Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Zde je stranka, kde se prodavaji asi patery :-) http://www.annonce.cz/cgi-bin/online?actio...r&rubr=5271
Messiah Posted June 20, 2007 Author Report Posted June 20, 2007 uz jsem totu procital a tomto nevim jestli novem modelu tu neni nic Zaprve nevim co je tak skvelyho na automatickym strojku chapu zeje to domecek plny kolecek ale ve finale to zas tak zhavy neni ) Zadruhy ty hodinky tu moc lidi nema pac se u nas nikdy neprodavaly jen ten model s tim karbonovym paskem a ocelovym pouzdrem bez saphiru atd. Zatreti miluju preplacany hodinky ale zas nenavidim faky tak todle je to nejlepsi co si za sve stavajici fin situace muzu dovolit zajimalo by me prave pokud je tu uz nekdo ma (jakoze tech lidi bude urco malo) jaky maji snima zkusenosti.
techlak Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Mám model AS 2031-060E,tedy v podstatě to samé jen ne chronograf,který mi přijde už opravdu moc komplikovaně asijský.Jinak hodinky to nejsou vůbec špatné.Zpracování je na úrovni,Quartz to sice je,ale pro technické hračičky má Eco-Drive svůj půvab obvzlášť v kombinaci s safír.sklem a radio controled.Jen zpracování tahu není nic extra a mě osobně se tento model více zamlouvá na řemínku (kor když jsou ve stylu pilotních hodinek).Já měl svůj model tedy na koženém řemínku a to je nic moc na 2
Messiah Posted June 20, 2007 Author Report Posted June 20, 2007 Mám model AS 2031-060E,tedy v podstatě to samé jen ne chronograf,který mi přijde už opravdu moc komplikovaně asijský.Jinak hodinky to nejsou vůbec špatné.Zpracování je na úrovni,Quartz to sice je,ale pro technické hračičky má Eco-Drive svůj půvab obvzlášť v kombinaci s safír.sklem a radio controled.Jen zpracování tahu není nic extra a mě osobně se tento model více zamlouvá na řemínku (kor když jsou ve stylu pilotních hodinek).Já měl svůj model tedy na koženém řemínku a to je nic moc na 2 Mno ten tah na tom mym modelu se zda byt suprovej je to tak jemne zpracovane. Prave bych potreboval nekoho kdo ma ty same aby mi poradil co a jak stema budickama je tam jakychsi veci a moc tomu nerozumim
Messiah Posted June 20, 2007 Author Report Posted June 20, 2007 tady na fóru není quartz moc populární Nejak nemuzu prijit na to co je spatneho na quarzu obzvlast kdyz stoji 25 000 ,-
letovod Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Nejak nemuzu prijit na to co je spatneho na quarzu obzvlast kdyz stoji 25 000 ,- hlavně ta cena ....
gas Posted June 21, 2007 Report Posted June 21, 2007 tak, tak, položil bych otázku: co je dobrého na quartzu za 25 tis ale nemám s tím problém, pokud vyhovuje, tak proč si jej nekoupit
Filipes Posted June 21, 2007 Report Posted June 21, 2007 Messiah: "bych potreboval nekoho kdo ma ty same aby mi poradil co a jak stema budickama" ..na tom odkazu nahoře, cos sem dal, je návod v PDF
techlak Posted June 21, 2007 Report Posted June 21, 2007 Na Quartzu za 25tis skutečně není nic až tak půvabného,nicméně internetová cena kdekoli mimo ČR je cca 1/2 oproti maloobchodním cenám v ČR,proto je také těchto hodinek tolik v různých bazarech,přeci jen argumentace MOC je nejlepší pobídka ke koupi. A prodávající má minimálně 40% zisk ,což je suma více než pěkná. Ale to už je jiný příběh....
Tomasak Posted June 21, 2007 Report Posted June 21, 2007 Tady jsou nějaké dobré ceny: http://cgi.ebay.com/NEW-CITIZEN-ECO-DRIVE-...bayphotohosting http://cgi.ebay.com/SUPERB-CITIZEN-MENS-EC...bayphotohosting http://cgi.ebay.com/NEW-Citizen-AV0031-59E...1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.com/CITIZEN-ECO-DRIVE-CHRO...1QQcmdZViewItem
Messiah Posted June 21, 2007 Author Report Posted June 21, 2007 Na Quartzu za 25tis skutečně není nic až tak půvabného,nicméně internetová cena kdekoli mimo ČR je cca 1/2 oproti maloobchodním cenám v ČR,proto je také těchto hodinek tolik v různých bazarech,přeci jen argumentace MOC je nejlepší pobídka ke koupi. A prodávající má minimálně 40% zisk ,což je suma více než pěkná. Ale to už je jiný příběh.... Mno ja je koupil (vcera prisly) v prepoctu za tech 13500,- cca cena u nas je vazne neskonala. Tak jinak co je tak skvelyho na automatickym strojku ? je jen nepresnejsi a nemyslim ze ty hodinky budu mit az do smrti takze az se ohledi ojedou nebo cokoly tak je proste vymenim... coz by se u hodinek za 50 litru delalo jen tezko.
Messiah Posted June 21, 2007 Author Report Posted June 21, 2007 Tady jsou nějaké dobré ceny: http://cgi.ebay.com/NEW-CITIZEN-ECO-DRIVE-...bayphotohosting http://cgi.ebay.com/SUPERB-CITIZEN-MENS-EC...bayphotohosting http://cgi.ebay.com/NEW-Citizen-AV0031-59E...1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.com/CITIZEN-ECO-DRIVE-CHRO...1QQcmdZViewItem Skoda ze ani jedny nejsou ty o kterych mluvim ale stejne diky Ja je nasel na ebay za cca 650 - 800 USD
letovod Posted June 21, 2007 Report Posted June 21, 2007 Skoda ze ani jedny nejsou ty o kterych mluvim ale stejne diky Ja je nasel na ebay za cca 650 - 800 USD http://cgi.ebay.com/CITIZEN-RADIO-CONTROLL...1QQcmdZViewItem
Frantik Posted June 21, 2007 Report Posted June 21, 2007 (edited) Mno ja je koupil (vcera prisly) v prepoctu za tech 13500,- cca cena u nas je vazne neskonala. Tak jinak co je tak skvelyho na automatickym strojku ? je jen nepresnejsi a nemyslim ze ty hodinky budu mit az do smrti takze az se ohledi ojedou nebo cokoly tak je proste vymenim... coz by se u hodinek za 50 litru delalo jen tezko. Mechanicke strojky jsou proste ty nejlepsi strojky na svete a hlavne o nich je toto forum. Procti si to tady a pochopis Edited June 21, 2007 by Frantik
Messiah Posted June 21, 2007 Author Report Posted June 21, 2007 Mechanicke strojky jsou proste ty nejlepsi strojky na svete a hlavne o nich je toto forum. Procti si to tady a pochopis jo da se to tak rict nicmene quarcovej strojek muze byt plne dostacujici a verim zeje tu spousta lidi co si nemysli ze automat je vsechno
letovod Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 jo da se to tak rict nicmene quarcovej strojek muze byt plne dostacujici a verim zeje tu spousta lidi co si nemysli ze automat je vsechno Souhlas, třeba na sport bych si mechaniky nevzal
Messiah Posted June 24, 2007 Author Report Posted June 24, 2007 Souhlas, třeba na sport bych si mechaniky nevzal Celkove si myslim ze na quartzu neni nic spatnyho jen to nejsou klasicke hodinky ale 100x radsi quartz nez o dene muset natahovat ...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now