Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Včera jsem se díval na PL II a byl tam film "Akce Hrom" nevím jak se to jmenuje česky, až takový fanda bondovek nejsem. Překvapilo mě, že Conory, jako Bond, má na ruce, když plaval, Breitlingy, a když byl na suchu :) tak Rolexy. Do včerejška jsem byl přesvědčený, že Bond musí mít Omegy.

S těma Breitlingama jsem si jistý, byl tam 2x dostatečně dlouho "reklamní záběr" S těma Rolexama tak na 50%.

Edited by Honza49
Posted

To byl určitě "Thunderball" a máš pravdu, "hrají" tam jak Breitlingy, tak Rolexky Submariner. A Connery je střídal tak rychle, že sis toho ani nevšiml - to víš, je to přece Bond :thumbsup_anim:

 

Posted

Co chcete, je to bondovka a hodinky se mu umí určitě měnit na jakoukoliv značku. :)

Posted
Co chcete, je to bondovka a hodinky se mu umí určitě měnit na jakoukoliv značku. :)

 

Treba i na Seiko. Nekde na internetu jsem nasel seznam jeho hodinek.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...