Přejít na obsah

DA38


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

napadlo niekoho, ze preco prave modra sekundovka? Mna az neskor napadla znacka Blaupunkt, popularna v nemecku, ich autoradia su vyborne, skoro ako Alpine :-) najma dobry prijem... Mozno tam prameni inspiracia.

 

Ale k veci. DA38 mam uz skoro tyzden, a za ten cas su o cca sekundu v meskani. Lumi je vyborna, a to som rozmaznany seikom a mikro brandami (tie su vo vseobecnosti najsilnejsie, co je znama vec). Na WUS niekto porovnaval a DA38 ma lepsiu lumi ako DA36 z minulosti, zrejme sucasne DA36 su na tom rovnako, nepochybujem, ved dialy maju tie iste.

 

Hodinky nosim na nezuzenej kaucuk gume ktoru mam prevratenu narub, hladkou stranou do vnutra. Pohodlnost neskutocna. Hmotnost minimalna, zrejme najlahsie hodinky z automatov co mam. A ten pocit odolnosti je oslobodzujuci :-) Este si sice neviem zvyknut a podvedome uhybam rukami pri prechode okolo zarubni a podobne.

 

O par dni pride DA44 a s tym dilema, ci tah ano alebo nie a ak ano, tak na ktory model. A mozno bude pasovat na oboje. Je ale mozne, ze tah nakoniec ani nekupim, sice je to skvost a laka ma, ale ta pohodlnost gumy je neprekonatelna...

 

nejake porovnavacie fotky s tym co bolo po ruke.

post-13937-0-15931700-1430161138_thumb.jpg

post-13937-0-53058200-1430161149_thumb.jpg

post-13937-0-73717700-1430161166_thumb.jpg

post-13937-0-19505000-1430161178_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hezky to mas, moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Pekna ta modra. Remen se mi teda moc nelibi, ale to je o vkusu kazdeho. Mozna bych vyzkousel nejaky kvalitni sedy nato strap. Hodinky samozrejme vynikajici ! :)

 

Co se ty ce lumi, je mozne, ze davaji vetsi vrstvu. Jinak je tam stale C1, od zacatku.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrá sekundovka je fajn. Líbí se mi asi víc než žlutá. Pořídit tah je teď skoro povinnost :) Jinak kvalita lumi byl jeden z hlavních důvodů proč sem dal damasko pryč. Jestli to už vylepšili tak jenom dobře. Ta obrácená guma me moc nebere, slušel by tomu nato v šedé nebo modré

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lumi nie je ako pri seiku alebo mikrobrandoch, ale asi ako sinn u1, uplne staci... co som videl fotky lumi DA36 a 38 tak dost rozdiel...

 

tak ze by tropic? uvidi sa... objednal som hnedy remen http://www.strappedwatchcompany.com/product/english-tan-dublin

ale s hnedym podsitim.

 

ale asi to ostane na gume alebo mozno nejaky hadr. Mam ich ozaj nie na paradu ale cisto ako tool na take obuchavanie (aj ked este som paradoxne s nimi ani raz nikde nebuchol, takze neviem ani posudit odolnost :-)

 

Tropic si nejaky pozrem na to, ze ci by sa to hodilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Nemam moznost primeho srovnani, tady jedna rychlovka z mobilu. Proti Seiko sviti samozrejme mene, ale sviti celou noc a odecet casu diky trojuhelniku, sviticim minutovym indexum a ruckam je perfektni. Sviti id r. 2008 stale stejne. :)566000cf48cb0ac3c96e53b1e56c1e1c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Z vnitrni strany je guma hladka a ruka se pod ni poti, jako pod kazdym kaucukem, silikonem, nebo tahem. Pohodli kozeneho remene, nebo canvasu tam proste neni. Teda co se poceni tyce, jinak je tenhle kaucuk max. pohodlny a ohebny. Na leto parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednal som nejake nylony a canvas, od gerlachu, tak uvidime...  Kedze ale stali par korun, riskol som to... S tahom som si stale nie isty ci zoberem... uvidime podla ceny...

 

zatial nosim stale na tej obratenej gume a pochybujem ze sa tomu nieco vyrovna, je to super!

 

mimochodom, presnost po 2 tyzdnoch takmer na nule (nie denne, ale celkovo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

objednal som nejake nylony a canvas, od gerlachu, tak uvidime...  Kedze ale stali par korun, riskol som to... S tahom som si stale nie isty ci zoberem... uvidime podla ceny...

 

zatial nosim stale na tej obratenej gume a pochybujem ze sa tomu nieco vyrovna, je to super!

 

mimochodom, presnost po 2 tyzdnoch takmer na nule (nie denne, ale celkovo)

 

Pockej az bude vedro. Neni nad hadrove remeny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ved som zvedavy... si ma inspiroval :-)  Som zvedavy ako budu znasat vodu, ako rychlo schnu, ci drzia mydlo apod. Bude canvas aj nylon, a nejde o canvas s kozenou podsivkou. Su to tie od gerlachu, vyzeraju kvalitne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff, to veru neviem, ale viem kam tym mieris a je to trefna otazka... totiz, kozene remene co standardne davaju ku niektorym modelom co som mal su pridlhe, takze tu predpokladam detto. Zial. Ale je mozne podla obrazku to zistit, ked sa s tym pohras...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka, pani, mne sa ta modra kombinacia paci nazivo skutocne viac nez z fotiek... 

zobral som verziu s AR, vyborne to vyzera. aj ked v 100% cistote to sklicko nie je mozne udrzat, no okrem detailneho fotenia to ani nemam za potreby...

S dovolenim si prepoziciam na chvilu toto vlakno, kym si zalozim chubirnu (musim este trocha vytriezviet :) )

 

Na handre je to vyborna pohodlna kombinacia. Tu dal o sebe pekne vediet aj AR :)

post-27820-0-55236400-1431021158_thumb.jpg

 

Cifernik prehladny, na mrknutie oka citatelny... myslim ze velmi fotogenicky, to este bude zabava...

post-27820-0-12995600-1431021234_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...supr volba hodinek a to nato se mi na nich sakra líbí.

 

Diky. Som z nich absolutne uneseny.

Nenapadne, sede mimo komunity nic nehovoriace hodinky, ani o kvalite ani o cene. To je presne to co som chcel, tak je to pre mna najlepsie. 

Velkostou na moju aktualne pochudnutu ruku naprosto idealne, na comkolvek...

 

Nato je od nemeckej firmy BECO technik. Nepredavaju retail, len cez distributorov (mam ho od SK predajcu, ma ich aj v eshope). Kdesi tu boli fotky novych Damasko remenov, podla pletenia a hardware usudzujem, ze to ich cierne nato bude presne tento model. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...